Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Dworek: mieszanki sa rozne np

blu kuku, green ples, purple daimao

green conga, purple gypcer, khezu

hyupnoc, green conga, nagragarga

kuku, garuga, los

hermiataur, balgoga, shogun

diablos, red blangoga, tigrex

pink ian, red khez , grav

volganos, red shogun, ian

tigrex rajang

black diablos, black grav, nargagarga (KUR.WA! O_O)

 

Powiem tak:chyba wypili za dużo :censored2: SAKE !!! jak robili te ostatnie 4 questy z twojej listy Yano.

Odnośnik do komentarza
Gość Kazuma

Dobra zadam pytanie, żeby się upewnić :

 

grałem w pierwszego freedoma i mam tam nabite 80 H gry

 

gierka mi się spodobała nieprzeciętnie, ale nie mam teraz do niej dostępu i teraz moje pytanie:

 

opłaca się wracać do niej, czy atakować następną część? Jeżeli tak, to jaką? 2nd czy 2G?

 

Do jedynki mnie już tak nie ciągnie, bo widziałem już prawie wszystko co ma do zaoferowania, zastanawiam się tylko czy ten patch do 2g jest już na tyle zrobiony, że bez obaw mogę się zabrać za Japończyka i nie będzie żadnych kłopotów?

 

;D

Odnośnik do komentarza
Dobra zadam pytanie, żeby się upewnić :

 

grałem w pierwszego freedoma i mam tam nabite 80 H gry

 

gierka mi się spodobała nieprzeciętnie, ale nie mam teraz do niej dostępu i teraz moje pytanie:

 

opłaca się wracać do niej, czy atakować następną część? Jeżeli tak, to jaką? 2nd czy 2G?

 

Do jedynki mnie już tak nie ciągnie, bo widziałem już prawie wszystko co ma do zaoferowania, zastanawiam się tylko czy ten patch do 2g jest już na tyle zrobiony, że bez obaw mogę się zabrać za Japończyka i nie będzie żadnych kłopotów?

 

;D

Wbrew pozorom to trudne pytanie bo nie wiadomo kiedy 2G wyjdzie(mam nadzieje że wogóle wyjdzie) jęsli na ten dzień miał bym wybierac to poczekałbym do końca czerwca i przejrzał informacje jak będzie zero informacji to śmiało kup 2.

Odnośnik do komentarza

Dobra, ja zaczynam MHF2, podobno takie fajne to i ja sobie pogram :). Ale już na początku mam problem:

 

Nie wiem jak to jajo donieść do końca, bo nie można się z nim wspinać, a jedyna droga do skrzyni to albo się wspiąć albo skakać z bardzo wysoka...

Odnośnik do komentarza

jeśli to lokacja forest and hills to podpowiem że można zejść z tej wysokiej skarpy, trzeba tylko znaleźć drogę.

 

aha! jeśli masz możliwość to na questy z jajami bierz zawsze Mega Juice robi sie to przez połączenie Well done steak + power extract

 

dzięki mega juice możesz biegać i stamina nie spada, czyli możesz biegać nonstop aż skończy się efekt działania juice'a a to starczy na mniej więcej dostarczenie dwóch jaj

 

;)

Odnośnik do komentarza

No sam początek, spoko, dojdę sobie :P.

 

Jest, udało się, jajo doniesione. Rzeczywiście była droga ze skarpy, nie myślałem że z tak wysoka można skakać.

Tak BTW, jak sprawdzacie nazwę poziomu?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
No sam początek, spoko, dojdę sobie :P .

 

Jest, udało się, jajo doniesione. Rzeczywiście była droga ze skarpy, nie myślałem że z tak wysoka można skakać.

Tak BTW, jak sprawdzacie nazwę poziomu?

 

 

kiedy akceptujesz questa to naciskasz :square: i tam masz 3 strony informacji o queście. na jednej chyba pisze "area"

 

to można też w czasie zadania zrobić, włączając pauze i wchodzisz w "quest info" ;)

 

 

fajnie to tak móc komuś pomóc, a nie tylko się wypytywać :)

Odnośnik do komentarza

lokacji nie jest wiele;p mozna je poznac po obrazkach ;p

 

btw zamiat mega juce mozna zrobic tez slabszy power juce, z rare stek + catalyst

catalyst = honey +bitter bug

 

 

co do frontiera ti skorpiona to nono XD nie moge sie doczekac filmikow z walką :D

 

nie spodziewalem sie skorpiona, bylem peewien ze pająk albo 2 głowy wąż :P

ale ejsli to jest nowy wielonożny typ rpzecinika to mozna sie spodziewac pająka w przyszlosci :D

 

pewnie ebdzie nawalał glownie ogonem ;p troche szkoda ze jest krysztalowy, jakos mało potworowo to wyglada :P chociaz niby basarios jest kaminny .. ale ejdnak dziwnie :P

 

a frontier ... nie zapowiada sie zeby wyszedl po angielsku niestety :(

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Co do Frontiera, to wyczytałem ostatnio, że wydanie go przez Capcom jest nieopłacalne. 500k $ na tłumaczenie (z czego do przetłumaczenia jest płaczliwie mało), drugie tyle na wydanie oraz 750k $ na promocję gry, która nie widadomo jak się sprzeda, jest zbyt ryzykowne. Lepiej wydać w Japonii, gdzie fani rzucą się na nią, jak na świeże bułeczki. Argumenty z tyłka wzięte (wiadomo o co chodzi - piractwo), ale rozumiem Capcom, dbają o swoje interesy. Kij, trzeba się zadowolić multi przez Ad-Hoc i czekać na MH3, może tam rozbudują multi.

Odnośnik do komentarza

frontier jest na rynku z rok juz, teraz wychodzi juz jego 3 edycja (jakby dodatek) , wlasnie z tym skorpionem

 

to jest troche co innego niz wersje na ps2 i psp, to coś jak okrojone mmorpg, po pierwsze rozgrywa jest tylko na multi (wiec piractwo utrudnione) , nie ma wogole singla, w miescie moze stac razem całe stado graczy, ale na questa moga isc tylko 4 (ze wzgledu na balans a nie ograniczenia sprzetowe)

 

Odnośnik do komentarza

wymagania do rozdziałki ps2kowej są bardzo male, zeby grac na max rozdziałce juz trzeba czegos wiecej

 

jest bardzo cicho po pierwsze dlatego ze MH jest popularny tylko w japonni a po drugie dlatego ze nie da sie w to grac poza japonią, nie ma tego na edonkeju itp ;p piractwo raczej w tym wypadku nie istnieje,

 

mimo ze da sie to dorwac w europie ale zeby zagrac trzeba oszukac gre ze sie ma japonskiego windowsa, i tak pokombinowac z połaczeniami zeby gra myslala ze siemy na kompie w japonii, zachodu coniemiara, ludzie z poza japonii ktorzy w to graja to mała garstka

 

 

edit: znalazlem wymagania na oficjalnej stoenie :P

 

dla najgorszej rozdziałki jak na ps2 (640x480)

pentium3 1ghz, 256ramu, govniana karta graficzna ;p

 

 

dla najlepszej : 1600x1200

core duo, 512ramu, geforce7600

 

roznica spora chociaz nie są to chyba jakies tragiczne wymagania ;p

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Rok temu jak męczyłem się z moim znajomym (również fanem MH), wystarczyło zrobić sobie konto na japońskiej stronie (http://daletto.jp/) i od razu dostawało się linka do klienta. Tyle, że zrobienie tego konta zajmowało trochę czasu, bo trzeba było kombinować ze znaczkami. Potem był problem z połączeniem, bo wywalało po próbie dołączenia do gry. Przy rozmowie z jakimś kolesiem z "Hameryki" dowiedziałem się, że trzeba mieć tylko japońskie IP i potem można grać, ale niestety żaden program zmieniający proxy nie zadziałał. Po trzech dniach próbowania różnych programów/instrukcji dałem sobie spokój.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...