Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

aww co chwila mi się cos przypomina :). Da się jakoś "naprawić" te imiona kotów?No wiecie że są takie nie rozciągnięte, nie specjalnie mi to przeszkadza ale jak się da to czemu nie. Kiedyś czytałem na skies of crimson, że da się ale teraz nie działa więc...pamięta ktoś?

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza
Też bym pograł w G,ale niechce mi się sprowadzac z JPN i ściągac jakieś patche wolałbym wersje ENG.Czy doczekam się tego momentu :huh: ?

patch i tak działa tylko z ISO ;p

 

ale tak swoja droga wiem ze sporo grałes w MH wiec napewno bys sobie poradził nawet bez patcha ;> moze nie bez prbolemu, ale spoko da sie grac;p ja juz 2 razy gralem w japońca ;p troche pomocy ze storny netu i spoko mozna grac :D

Odnośnik do komentarza

zeby uzyc anti dragon bomb musisz satnąc na moście w 1 albo 3 lokacji ktory przebiega ponad droga i kiedy lao bedzie rpzechodzil to skoczyc mu na plecy, wtedy mozesz postawic bomby i wyciąć cos (carve) , tyle ze kiedy wlazisz na most i czekasz tracisz sporo czasu na to, wiec raczej lepiej jest porpsotu nawalac caly czas a nie łazic po mostkach ;p

Odnośnik do komentarza

Mendrek: MH2 czy freedom2? :P domyslam sie ze freedom2 ;p ogolnie najpierw polecam singla, mimo ze multi (jesli masz z kim grac albo uzywasz xlinka) jest o wiele fajniejszy to jednak warto pograc troche samemu bo jak zaczniesz odrazu na multi to sie nie nauczysz sam grac bo inni bedą robic wszystko za ciebie :D

ogolnie przygotuj sie na trudny poczatek, uzbrój w cierpliwosc , nie bedzie łatwo ;p samo sterowanie na poczatek sprawia problemy , nie mowiac o pierwszym trudniejszym przeciniku :P ale jak przetrwasz i sie zagłebisz to bedziesz mial kupe zabawy xD

 

 

Gazer: sama zrobiła! :D napis jest ręcznie narysowany :D

Odnośnik do komentarza

Gazer: a wiesz jak jest z bugami, zwiechami, i wspolpracą z "media install" ? jesli jest spoko to moge wybrac to

 

 

Lorack: tak SSUSS, skille ktore proponuje dobrac to krytyk+10% , ale jesli np uzywasz duali to mozna tam wepchnąć nawet runnera (stamina spada 2 razy wolniej, bardzo przydatne bo nie trzeba uzywac mega juica do ciągłego uzywania demonize)

Odnośnik do komentarza
Lorack: tak SSUSS, skille ktore proponuje dobrac to krytyk+10% , ale jesli np uzywasz duali to mozna tam wepchnąć nawet runnera (stamina spada 2 razy wolniej, bardzo przydatne bo nie trzeba uzywac mega juica do ciągłego uzywania demonize)

Tylko GSa używam, także krytyka wrzucę jak 3 rare scaraby namierzę, żeby set skompletować.

Odnośnik do komentarza

Gazer: media instal to instalacja gry na karcie pamieci zeby przyspieszyc loading, zajmuje okolo 550mb, teoretycznie jak i tak grasz na ISO to roznica w loadingach nie bedzie wielka, ale ejst jedna zaleta, jak sie zrobi media instal to wszystkie bronie i zbroje w sklepie pojawiają sie odrazu bez naciskania select za kazdym razem, mały bajer ale bardzo wygodny :D

 

Lorac:rare scarab są w forest&hills na high rank, mozna je złapac w pierwszej lokacji po wyjsciu z obozu - obok rzeki, oraz w ostatniej malutkiej lokacji gdzie koty mają swoje domki (mozna łapac robale w krzakach za drzewem)

oprocz tego farma, ale szybciej jest wlasnie w F&H

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...