Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, a MHF jedynka jest prostszy, mniej skomplikowany, bardziej przystępny?

 

Bo zabierałem się za dwójke, skończyłem cały Beginner Training, pierwszy quest... zabierałem się za to kilka razy, ale nigdy nie dałem rady. Zawsze mnie któryś z tych niebieskich małych dinozaurów (nie wiem jak się nazywają) zabijał w końcu. Może z jedynką dam sobie radę?

Bo po waszych postach widze, że zabawy co nie miara w tej grze, ale kurde, ja nie mogę się w to wkręcić...

Odnośnik do komentarza
jedynka jest o wiele trudniejsza i mniej przystępna ;p ma za to mniej rzeczy do roboty ;p trzymaj sie z dala skoro freedom2 sprawia problemy to jedynka bedzie o wiele gorsza , o WIELE! :P

 

freedom2 ma pełno ułatwien i ogolnie ejst chyba najłatwiejsza czescia MH na wszystkie platformy :P

 

Weź mnie nie dołuj... kurde, to już nie wiem jak za to sie zabrać do cholery. Wszystkie bronie takie wolne mi się wydają, ile razy zacznę atak a tu już mi gnoje odskakują itp... fak, chyba tRPG mi bardziej pasują :lol: .

Odnośnik do komentarza

G rank bug quests, zabijaj thunderbugs i gdy przy ich zwłokach będzie świecić, podchodzisz, zbierasz i masz wysoką szansę na monster broth. Jeżeli masz alchemię, to mieszasz monster fluid z bitterbug. Wysyłasz kota za 1000 PP na bagna lub dżungle i może Ci przywiezie.

Edytowane przez Sandking
Odnośnik do komentarza

tak , evade up czy co tam (sa rozne tłumaczenia) powoduje ze postac dalej sie turla i dalej skacze na brzuch , czesto to ratuje zycie

 

aczkowliek ja wole artisana i skille bojowe niż turlanie :P

 

chociaz jest to bardzo przydatna rzecz, np jak sie uzywa heavy bowguna i nie mozna biegac po wyciagnieciu to wlasnie turlaniem mozna "chodzic" prawie tak szybko jak biegając

Odnośnik do komentarza

W temacie MHP2G poza Japonią chyba coś zaczyna ruszać. Pozwole sobie zacytować część news'u z PSPoland którego autorem jest astakos:

"(...)Pewne jest natomiast że Capcom będzie kontynuował serie Monster Hunter, póki co rzecznik firmy oznajmił iż teraz skupią się na promocji tytułu poza Japonią i wprowadzaniu dalszych dodatków."

 

Chyba nie będą puszczać reklamy w Europie nie wydając gry, nie? Jest pozytywnie :D.

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza
a wy chlopaki dalej w mh2 gracie? wakacje sa, ponad 30 stopni, moje psp sie kurzy ;p chociaz nie powiem, w 2g bym zagral, ale dopiero jak wyjdzie oficjalnie po angielsku

 

Hehe, dokładnie to samo u mnie :P. Ale czasami jak zaczyna się szaruga jak dziś warto odkurzyć jakieś godne gierki. A anglojęzyczna premiera 2G to świetna sprawa, może tym razem się wciągnę w tą grę i może się czegoś nauczę :D.

Odnośnik do komentarza

Co do lokacji to sa sekretne lokacje poprostu, mozna sie pojawic przypadkiem albo jesli sie od kota dostanie skilla explorer to wtedy na 100proc zaczyna sie w nich, ogolnie niewiele ciekawego, roslinki, kopalnie itp tylko w pustynnej jest cos unikatowego - jakis felyne fur ruby XD item wymagany do wielu kocich broni

 

Co do tigreksa to poprostu atakuj wiecej:p one maja okolo polowe zycia wiec powinny pasc w czasie w jakim zabija sie jednego w pojedynczym Q

Dev slicer jest dobry na niego, nawalaj duzo :P

Inny sposob to gunlanca i duzo blokowania

Unikaj walki jak sa 2 obok siebie

 

Ja sie wkurzylem bo wczoraj podchodzilem do fata na prawidziwym g-rank i mimo najlepszego luku i adrenaline i ze nawalalem caly czas to nie zdazylem zabic dziada:p ciekawe czy da sie go zabic solo:p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...