Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

to prawda ze byli kilka btoni ktore wygladaja jak topory ale wszystko zalezy od tego jak ich sie bedzie uzywac, narazie wiadomo nie wiele

- są składane, moze to ma jakis zwiazek z ich uzywaniem

- przy wyjęciu postac trzyma ja bedzo podobnie jak LSy (i moze młoty)

- widac na screenach cios bardzo podobny do walniecia z nad głowy jak LS/GS

 

wiec jak anraziej najbardziej przypomina LSa, ale watpie zeby dali bron zerżnietą z LSa tylko o innym kształcie, prędzej juz mozna by podejzewac ze to bedzie cos w stylu młotów tylko że tnące a nie obuchowe, to by bylo calkiem fajne :D

 

trzeba pamietac ze wszystkie bronie beda troche zmienone (nowe ciosy itp) wiec nie powinna byc tak zle ;p

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Już się cieszyłem, jest kasa, to kupię tego mhf, wchodzę na foruma a tu że unite za dwa miesiące wychodzi, nosz (pipi)a

 

tak blisko a tak daleko..

 

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

sory ze tak napieprzam postami ale capcom potwierdził oficjalnie ze wyda po angieslku MH3 :D

niby nic lepiej ze juz sie chwalą, moze nie bedzie znowu roku obsuwy :P

 

narazie mowa o wersji usa, ale to juz niewielka roznica bo wii chyba nie ma blokady? czy ma? FFFUUUUUUUUUUU

w sytuacji kiedy capcom rozkręca sie z anglojęzycznym rynkiem raczej nie odwali kaszany opoznjając/olewając europe

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Niedługo to ten temat zamieni się w twojego bloga, więc OK ;)

To dobrze oczywiście ;)

 

e: Ten unite to będzie miał taką normalną fabułę, czyli trafiamy do wioski i w ogóle. Bo już nie wiem, raz jest napisane że dodatek raz że rozszerzenie, to jak w końcu?

Sory za te męczące pytania :P

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

filmikowy preview MH3 (prawdopodobnie na podstawie demka)

http://www.gametrailers.com/player/48866.html

 

kurna z kazdą chwilą jak to widze moje nogi coraz bardziej mnie ciągnął do sklepu po wii :P mimo ze strasznie mi sie ta konsola nie podoba, ale coraz bardziej mysle "wale to ze to bedzie jedyna gra w jaką pogram, i tak warto kupic" XD

 

piszą ze granie w necie bedzie płatne, mam nadzieje ze nie 50zł/miesiecznie, tylko raczej w okolicach 20zł, ale tak czy siak niezbyt mi to przeszkadza, lepsze to niz bawienie sie tymi friends kodami (chociaz to dowodzi ze wii to (pipi)owa konsola do gry w multi, na ps3 nie bylo by problemu)

 

tak czy siak musze kupić!!

 

pare rzeczy co do filmiku :

- typek mowiac o broniach powiedzial "mighty axes" akurat jak na filmiku widac SNS w kształcie toporka, troche żenada xD (a moze mial na mysli nowe topory tylko glupio dobrali filmik? XD)

- mowi ze niektore potwory pojawiaja sie np tylko w nocy , albo są przyzywane (to juz bylo wiadomo ze prak przywoluje inne potwory) , ale ciekawi mnie ta noc, bo na jednym sceenie z poprzedniego mojego posta widac wlasnie lokacje w nocy, ciekawe czy pory dnia beda sie zmienialy podczas questa, czy bedzie tak jak na psp ze dany quest jest albo w dzien albo w nocy (wg ustaleń tworcow) , czy moze wrocą do opcji z Mh2 na ps2 - w wiosce mijają pory dnia caly czas i zaleznie od tego o ktorej "godiznie" sie wyjscie na quest to walczy sie albo w nocy albo w dzień (wiec kkazdego questa mozna bylo zrobic na 2 sposoby, zazwyczaj w nocy bylo trudniej, były inne przeszkadzajki itp)

- gra ma obslugiwac kalwiature tak jak wersja na ps2, mam nadzieje ze zwykla na usb bedzie działac (w sumie po to kupilem kiedys klawe na usb, zeby grac w MH1 xD)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

gdyby to byla kwestia x360/ps3 to by sie mozna bylo wachac, ale w wypadku wii ciezko jest tak nagle rpzerzucic gra na inne konsole, nie moga przeciez wydać czegos co ma poziom grafiki/fizyki/wszystkiego z wii na ps3 :P wiec musieli by zrobic nową gre

aczkolwiek ja tez wypatruje wszelakich informacji na temat wersji na ps3, ale jesli nic takiego sie nie pojawi do czasu premiery usa/eur to kupie ;p

 

podobno wii ma blokade regionalną, ale nie musi miec, tworcy podobno sami ustalają czy ich gra ma blokade czy nie, zastanawiam sie czy bedzie sie dalo grac na jakims freeloaderze czy czymś w necie, chcial bym kupic orginał , ale jesli bym musial kupic konsole i gre z usa to juz za duzo jak dla mnie, samą gre chetnie sprowadze z usa, ale juz konsola to przesada ;p piraty nie pozwalały grac w necie na ps2 (mh1) , hmmm mam nadzieje ze jakos uda mi sie pograc ;p

Odnośnik do komentarza
Powiem wam ,że ten cały MH jest drogi i trudno dostępny. Teraz na allegro jest jeden egzemplarz i cena osiągneła już 50 zł.

 

50zł to drogo? za gre ktora oferuje ponad 200 godizn gry?

 

rozumiem ze przykro jest wydawac ponad 100 za GOW ktory jest fajny ale konczy sie w 4 godziny, ale MH daje tyle zabawy co 20 innych gier razem wzietych wiec nawet cena 250 zł nie byla by specjalnie przesadzona :P

 

ja kupilem w empiku za 179 , razem z psp , gralem TYLKO w to przez okolo 7 miesiecy, dopiero potem zaczalem sie interesowac innymi grami na psp :P

Odnośnik do komentarza
Z tego co wiadomo, MH 3 lub podobne, będzie na PSP, więc bez paniki :)

no.. narazie to tylko wiadomo ze bedzie jeszcze "jakis" mh na psp, ale nie wiadomo czy to jakis kolejny portable 2G-2 xD czy port mh3, czy jeszcze zupelnie cos innego :P

 

swoją droga to bardzo wazna sprawa - czy nowy mh na psp bedzie mial cos wspolnego z mh3, jesli tak moze nie bede musial kupowac wii xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

myslalem o tym od dawna XD

 

ale podejzewam ze bylo by to jednak trudniejsze niz sie wydaje, zwłaszcza ze powinna miec ręce i nogi xD

 

osobiscie dysponuje wiedzą o mh i zdolnosciami graficznymi, jakis layaut chetnie bym zrobil (nie we flashu) , ale htmla nie znam ani nic innego zwiazanego z tworzeniem stron ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...