Skocz do zawartości

Halo:CE


Apollo302

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jestem po dłuższej "randce" z tytułem i ......JESTEM W SZOKU!!!!! Nie wiem czy ktokolwiek z was bawił sie Halo Modami? Ja właśnie zaczołem i to co odkryłem przerosło moje oczekiwania! Własnie jestem po partyjce HaloCE które tak naprawde jest zupełnie nową grą!! Niby plansza tytułowa z Halo ,ale sama gra kompletnie przerobiona!! Część broni z Halo 2 , część zupełnie nieznana, plansze wydłużone , dodani nowi przeciwnicy, nowe pojazdy dialogi cut scenki, słowem Halo 1.5 . Wszystko zaczeło sie gdy Bunge wypusciło własnie HaloCustomEdition które pozwala edytowac plansze w mulitplayerze, ale nie skonczylo sie tylko na nim, zdolni chlopacy wyedytowali plansze z singleplayera, pozmieniali to i owo, w efekcie otrzymujemy zupełnie nową jakość, nową grę ,znacznie szybszą z nowymi planszami pomysłami cholera to jest lepsze od Halo3!!! Najfajniejsze jest to ze nowych plansz jest od zatrzesienia, kazdy kto chce może stworzyc gre od "nowa" , własnie jestem po 3 pierwszych układzikach i naprawde szczęka na podłodze!! To tak jakby Bungie wypuściło zupełnie nowe Halo, na bazie oczywiscie pierwszej czesci!!! Spróbujcie , gwarantuje że szczęki bedziecie szukali na podłodze tak jak ja, dopiero dochodzę do siebie i idę grać dalej, juz nie musze czekać do listopada na Halo Ost,.;) Pozdrawiam wszystkich maniaków Halo z całej Polski

Edytowane przez Apollo302
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

]http://hce.halomaps.org/ Ja sciągnołem z tej stronki ale takowych jest znacznie wiecej, miodzio mowie wam, dla wszystkich HaloManiaków pozycja obowiązkowa, chlopacy na ich forum projektują własne bronie, pojazdy, marines i wrzucają do Halo, efekt jest naprawde piorunujacy, dostajemy np znany z Halo2 karabinek z granatnikiem!! Inna nowość to spartanie walczący dla nas , zmieniony wskaznik Zycia, pierwszy układ który przeszedłem The Pillar of Autumn miał calkowicie pozmieniane wnętrza oraz układy pomieszczeń, o wiele wiecej elite na naszej drodze, walka o wiele szybsza no Miód cieknie uszami aż chce sie grać od nowa, czuje ze pozycja wciagnei mnie na dłuuugie miesiace,.... Edytowane przez Apollo302
Odnośnik do komentarza

Linka masz post wyżej, z tym że musiscie troche kminić po Ang. ponieważ wymaga to troszkę wysiłku, trzeba podmienić pliki w folderze z grą , a co do legalnośći to chyba nie ma sie co martwić gdyż cały pomysł powstał na bazie CustomEdition, i tak się dziwię że taki mały odzew z waszej strony biorąc pod uwagę że Halo jest jednak grą kultową. Aha i gierka ma całkiem niezłe wymagania, podczas największych zadym fps spada na moim laptopie do 8-10 klatek a mam kartę 8700 czyli jak na laptopa całkiem mocną. Najsłabszą stroną jest jednak grafa, czuć że gierka ma swoje lata, jednak w żadnej innej grze nie doświadczyłęm tak relalnej walki jak w właśnie w Halo, tutaj mamy wrażenie że walczymy naprawde z żywymi ufolami i to w pełni kompensuje słabość grafiki.

Odnośnik do komentarza

Znudziło nie znudziło, Halo to Halo , ta gra ma to do siebie że się nie nudzi a jeżeli nawet to zawsze do niej czlowiek po jakimś czasie wraca, szczególnie gdy okazuje sie że to o czym zawsze marzył staje sie rzeczywistościa, a ja zawsze marzyłem o nowych planszach w single!!! Dzieki CustomEdition Halo stanie sie niesmiertelne ! Zawsze bedzie mozna dopisać nowy scenariusz, stworzyc nowe plansze poprawić to i owo w grafice, zreszta za niedlugo mam zamiar zacząć dlubać nad swoją wersją i jak tylko coś wymące podzielę sie z wami..:D A co do grania po sieci to nie wiem bo nie interesowałem sie multi tylko single ale na stronce jest dokładnei opisane wszystko, singiel i multi.

Odnośnik do komentarza

Halo kultowe ?? ;).

Nie wiem jak port gry z konsoli może być na PC kultowy, ale cóż chyba że subiektywnie rzecz ujmując ... .

Single mnie znudziło jak cholera, ni funu czułem łażąc po tym..... świecie=pierścionk.

Trochę lepiej było w późniejszej części z pojazdami, albo końcówka (całkiem miło ją wspominam).

Jedyne za co może mieć u mnie szacunek Halo to multi - szybkie i lajtowe - wsiadamy do pojazdu i już zaczynamy wojnę :), jak miałem dosyć BF'a na jakiś czas Halo tu naprawde był przyjemny.

Niemniej to PORT gry z konsoli, w czasach kiedy wyszla było daaaaawno stos fps-ów które na PC zawalczyłyby prawdziwe miano kultu (ba).

Odnośnik do komentarza

NO ja swoją przygodę z Halo zaczołem na xboxie wiec przeskoczenie na PC-ta odbyło sie właściwie bezbolesnie bo jaka to roznica? No może taka ze na piecu moge sobie ustawić lepszą rozdziake, antyaliasing, wiecej klatek i co tam jeszcze wie ,natomiast sama gra jest dokładną kopią xboxowej, w kazdym razie dalej mnie kręci a szczególenie teraz gdy moge sobie pobiegac po nowych planszach z nową bronią i powyrzynać tłumy ufoków. Halo to gra do której sie wraca koledzy właśnie ze względu na niesamowity poziom sztucznej inteligencji, tu nie chodzi o super grafike ale o akcje ktore za kazdym razem układają sie inaczej , no i ta muzua, no ale skoro tego nie czujecie w podobny sposób to trudno, nie bedę pisał przeciez sam ze sobą..:P

Odnośnik do komentarza
NO ja swoją przygodę z Halo zaczołem na xboxie wiec przeskoczenie na PC-ta odbyło sie właściwie bezbolesnie bo jaka to roznica?

To zdanie jest kluczowe ;).

Luz wiem co to za uczucie mieć parcie na jakąś serie, to zrozumiałe.

Ale spróbuj rozmawiać z posiadaczami Xboxa o CS'ie, rozumiesz do czego piję ? :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...