Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Posted by Gutter Trash on February 11, 2009 at 10:57 a.m. #28

 

CHARACTER UNLOCK CONDITIONS

[Can unlock with one-round matches on the lowest difficulty level]

Sakura: Clear with Ryu

Cammy: Clear with C. Viper

Dan: Clear with Sakura

Fei-Long: Clear with Abel

Gen: Clear with Chun-Li

Rose: Clear with Dictator

 

Gouki/Akuma: After unlocking the above six, defeat Gouki

[For one-round matches: At least one perfect, no continues]

Gouken: After finishing the game with Gouki, defeat Gouken

[For one-round matches: at least one perfect, no continues, at least a certain number of Ultra finishes]

Seth: Clear with all other characters

 

NOTE: Gouki and Gouken only appear to show up on the second or later playthrough with a given character. Perhaps it depends on your performance in Arcade Mode.

 

Może ktoś to sprawdzic?

Jak się robi te super i ultra finishery?

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Panowie, powiedzcie mi czy jakies dedykowane SF4 arcade sticki juz sie pojawily w sprzedazy?Jakie i gdzie ewentualnie mozna je nabyc i za ile?Pytam, bo podobno granie na xboxowym krzyzaku to jedno wielkie nieporozumienie...

 

Ta przeszukaj temat.

Co do grania na xboxowym krzyżaku to jest on do dupy ale grałem trochę w HD remix dopóki nie kupiłem sticka i wszystko dało się zrobić. Trzeba się przyzwyczaić. Chociaż po godzinnej grze chargowanymi postaciami boli kciuk.

Odnośnik do komentarza

Przeciez oni oplacaja tych recenzentow :D

 

Mam Akume, zostal mi jeszcze Gouken. Jak sie pokaze, to dam wam znac. Akuma jest bardzo fajny :D I bardzo dobrze wlazi ten jego super i ultras (LP,LP,<-,LK, HP). Nie spodziewalem sie. Cos jest w tym sterowaniu, cos poupraszczali bo jakos wszystko mi siedzi ;)

 

@GaScAn: Standardem czego? Chyba tylko oprawy, bo ja tu nie widze niczego niezwyklego, czego w grze z tego gatunku by nie bylo. Oplacona recka po prostu :/

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

(pipi) co poupraszczali? Raging demona akumą robi się zawsze tak jak podałeś tyle ,że chyba ->. Pewnie movment jest tak uproszczony jak w hd remixie np. nie trza kółek kręcić zangiefem itp. Jeżeli tu nie trzeba kółek kręcić to lipa ale przeżyję.

Odnośnik do komentarza
(pipi) co poupraszczali? Raging demona akumą robi się zawsze tak jak podałeś tyle ,że chyba ->. Pewnie movment jest tak uproszczony jak w hd remixie np. nie trza kółek kręcić zangiefem itp. Jeżeli tu nie trzeba kółek kręcić to lipa ale przeżyję.

 

Jest poupraszczane większosc postaci ma supera w stylu:

 

CF CF + LK MK HK / LP MP HP - zdefiniowane pod jednym przyciskiem LT / LB

 

GaScAn Zangief tak jak piszesz.

 

Snake z Akuma zgadza się, bez zmian

Edytowane przez Crono
Odnośnik do komentarza
(pipi) co poupraszczali? Raging demona akumą robi się zawsze tak jak podałeś tyle ,że chyba ->. Pewnie movment jest tak uproszczony jak w hd remixie np. nie trza kółek kręcić zangiefem itp. Jeżeli tu nie trzeba kółek kręcić to lipa ale przeżyję.

 

raging demon z -> to super, a z <- to ultra combo

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Supera Guilem też uprościli tzn robi się go charge db df uf + K, czy po staremu charge db df db uf +K?

W sumie co się dziwić kto by wykręcił kółko Zangiefem w dzisiejszych czasach przecież to za trudne.

 

Ci co narzekją na krzyzaki w padach do Xa polecam skorupki z ponoć za(pipi)istym krzyżakiem(szkoda że Polska to 3 świat i u nas można kupic najwyżej kierownicę):

360_acc_wireless_controller_shell_with_new_d_pad_black_xcm_v02l.jpg

http://www.renchi.com/renchi/Xbox_360_Acce...d_Black_XCM.htm

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...