Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GaScAn

Ja klepie wszystkie 3 na raz dosyć mocno i przytrzymuje kilka setnych sec, mam w ten sposób 95% szans że wejdzie ultra a nie super. To o czym piszesz ,że odpalasz supera przeszkadza tylko w practice w walce mi się rzadko zdarza mieć naładowane oba paski bo korzystam z EXów jak poj.ebany.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Czwarty chalange hondy mnie drażni. Nie wiem o co biega.

Mam połączyć c.LP -> HP*

 

Nie mam pojęcia, jak z tego zrobić combo.

Gry jeszcze nie rozpakowałem ale mi to wygląda na

.

.

.

.

.

.

LINK

gdzieś tam w podforum jest 2d basics...

 

A może po prostu chodzi o c.lp x łapki z hp, może jutro sprawdzę

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Zrobione. Wszystkie chalange hondy zaliczone.

 

Co do tego czwartego - jest odrobinę podchwytliwy, bo trzeba wpaść na pomysł.

Zamiast c.LP-> rączki

zrobiłem LK->c.LP->rączki.

 

Dzięki temu, że dodałem na początku dodatkowy cios do combosa, miałem więcej czasu na bufforowanie rączek.

 

Piąty challenge był chyba najłatwiejszy ze wszystkich i pękł po 3 minutach.

Odnośnik do komentarza
Zrobione. Wszystkie chalange hondy zaliczone.

 

Co do tego czwartego - jest odrobinę podchwytliwy, bo trzeba wpaść na pomysł.

Zamiast c.LP-> rączki

zrobiłem LK->c.LP->rączki.

 

Dzięki temu, że dodałem na początku dodatkowy cios do combosa, miałem więcej czasu na bufforowanie rączek.

 

Piąty challenge był chyba najłatwiejszy ze wszystkich i pękł po 3 minutach.

 

Harda zrobiłes? :)

Odnośnik do komentarza

Wreszcie dane mi było zagrać w syfa. Póki co wrażenia bardzo pozytywne, chociaż nie wiem dlaczego ale czułem się jakbym grał w alpha shit. Niestety nie było mi dane odczuć tego już legendarnego 'psycho-cpu' z arcade, gdyż co chwile ktoś mnie czelendżował (z tego miejsca chciałbym pozdrowić gracza o ksywce nihilian, który mimo ze praktycznie w każdej rundzie perfecta [niesamowity pressing barbie'm] to trzymał się twardo przez prawie 10 walk :D), poziom graczy online niestety mierny no ale dobrze wiedzieć, ze hype zrobił swoje. :) Tyle co do "pierwszego wrażenia", teraz pozostaje mi przyjrzeć się bliżej systemowi... bo póki co grałem 'na pamięć' i nawet do końca move listy nie znam: P

 

Aha, co do turnieju, przepraszam za opóźnienie, ale jednak będzie on lepszy niż z początku przewidywałem ;) Na pewno już w tym tygodniu wystartują zapisy. :)

Odnośnik do komentarza

Lista tierów Arcadii wykradziona z tego tematu.

 

S +

 

Sagat, Viper, Gouki, Zangief

 

S

 

Ryu, Bison (Boxer), Rufus, Blanka

 

A

 

Chun li, Vega (Dyktator), Ken, Dalshim, Abel, Honda, Fuerte

 

B

 

Balrog (Pazur), Guile

 

EDIT: (pipi)ać konsolowe postaci, Goukena i Setha. Oni oficjalnie nie istnieją a granie nimi to oszustwo :lol:

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
Lista tierów Arcadii wykradziona z tego tematu.

 

S +

 

Sagat, Viper, Gouki, Zangief

 

S

 

Ryu, Bison (Boxer), Rufus, Blanka

 

A

 

Chun li, Vega (Dyktator), Ken, Dalshim, Abel, Honda, Fuerte

 

B

 

Balrog (Pazur), Guile

 

EDIT: (pipi)ać konsolowe postaci, Goukena i Setha. Oni oficjalnie nie istnieją a granie nimi to oszustwo :lol:

Jak dla mnie tu brakuje trochę więcej niż tylko tych 2 postaci :huh: gdzie jest taki Gen np. albo Sakura?

 

PS: Jak by się wam chciało pobić początkującego dla odstresowania 8) czy "cuś" to się odezwijcie ;)

PSN : maDeNTi

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Coraz mocniej czuję tiery w tej grze ,a także to jak niektóre postacie się kontrują. Co prawda nie tak jak w 2T ale jednak, np. jak sobie nie radze z bokserem to biore guile i bokser bardzo mało może mi zrobić. Natomiast jak sobie nie radze ze wszystkim innym to Zangief > all.

 

Guile na ostatnim miejscu znaczy że japońce się nie znają na SF IV :twisted:

Polecam Rose na Shoto, no i Boksera.

Seth to cieniak na bloku główka hondy zabiera mu strasznie dużo HP ,którego i tak nie ma.

Gouken - (pipi) wie nigdy nie grałem z nawet średnim.

Ryu,Ken, Sagat - chłopcy do bicia(przynajmniej na LIVE)

Dyktator - może być tani i potężny tak jak lubię

Pazur - nie mogę nic nim ugrać a potrafie grać w SF, pół rundy dostaję w(pipi) ,a drugie pół szukam pazurów i maski po "planszy"

Honda - dużo HP, można pograć, solidna postać

Blanka - grałem najczęściej na shoto radzi sobie nieźle, prze kureski Ultras i błyskawiczne ładowanie elektryka,spoko dash i przyleganie do ziemi "anti firball", można siedzieć w rogu ekranu do końca rundy fireballe przelatują nad blanką a każda próba podejścia do futrzaka wiadomo jak się kończy

Akuma - pewnie niezły ale doświadczenia nim ani z nim nie mam

Chun Li - nigdy nie grałem przeciwko komuś kto by wiedział o co chodzi z nią

Dan - jedno jest pewne, topem to on nie jest

Abel - ma wyraz twarzy jak retard, dwa razy wybrałem go niechcący.

Dhalsim - żadko się trafia dobry gracz online, z dobrym nie potrafię wygrać

 

No, takie są postacie w SF IV.

Na poważną tier listę z nowymi postaciami poczekamy ażpostacie te trafią na automaty.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

No tak ale to właśnie japończycy grają postaciami na MAX levelu skilla ,a tier to właśnie to.

Pełna lista tierów zawiera też tabelkę która jest ważna i mówi np kto jaki z kim ma matchup. Czyli np ile wygranych ma na 10 walk np Ryu z Vegą. I przykład Vega powinien wygrac z ryu 4 na 10 walk jak gracze będą na jednakowym wysokim lvlu skilla. A np Sagat wygrywa 7 walk na 10 z Vegą. Tu jest taka tabelka.

 

Potem takie wygrane przegrane są zliczne i są tiery.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

chyba sie wciekne bede 2 miechy w plecy mam nadzieje ze dadza w kwietniu ta gre na PC bo nie che mi sie kupowac konsoli (brak TV i miejsca na niego a nie kasy)

bede raczej cioł Viper bo wyglada jakby sie urwała z kofa poza tym ma duzo overhedow plus airspeciale ktore powinno sie dac z instala robic wiec cos dla mnie, sekond to Rufus albo Sagat

na reszta szkoda nawet splunac stfu...

szukałem walk ale nie widze dobrych z Viper ma ktos linki?

 

Odnośnik do komentarza
chyba sie wciekne bede 2 miechy w plecy mam nadzieje ze dadza w kwietniu ta gre na PC bo nie che mi sie kupowac konsoli (brak TV i miejsca na niego a nie kasy)

bede raczej cioł Viper bo wyglada jakby sie urwała z kofa poza tym ma duzo overhedow plus airspeciale ktore powinno sie dac z instala robic wiec cos dla mnie, sekond to Rufus albo Sagat

na reszta szkoda nawet splunac stfu...

szukałem walk ale nie widze dobrych z Viper ma ktos linki?

Najlepszy super/ultras w grze lol. Normalnie przeciwnik może cię scrossupować :lol: Miałem niezłą bekę jak chciałem tym ukarać skaczącego/przeskakującego mnie przeciwnika i okazywało się, że trafia jedynie "tych z przodu". Jak dla mnie porażka bo wygląda jak super Rocka/Geese'a (raging storm) a (pipi) można nim zrobić.

Odnośnik do komentarza

Pograłem dni kilka i tak:

-z tych pie#####nych rzutów Zangiefa powinno sie dać wyrywać jak z normalnych.

-Sagat to najbardziej spier###ony char w tej grze. Jego priorytet jest chyba nieskończony.

-nie wiem czy kto inny na to wpadł ale...ja jestem noob jeśli chodzi o SF a mimo to uważam, że Ryu i Ken to tanie szmaty. Ale do cholery dlaczego oni mają takie łatwe ciosy (półkole itp) a takim Guilem albo Cammy to się muszę gimnastykować?

 

Ogólnei naprawdę fajna gra ale onlineowe Keny zabijają...praktycznie każdy to Ken. No i jeszcze Sagat. Dla mnie jako gracza niedzielnego walka z takim z(pipi)onym kolesiem co to się kampuje i napieprza pociski z rogu ewentualnei waląc kolano to porażna na bank.

Poza tym można mieć jedynie zarzut do "oszałamiającej" ilości aren...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...