Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Ja staram się grać Cammy. Zawsze lubiłem Akume, ale w tej części jakoś tak Cammy mi się lepiej porusza. Ale do PRO to mi daleko jeszczeXD Próbowałem też Goukena, ale on faktycznie jakiś taki bardzo kamperski jest. Ale chyba najłatwiej nim wkleić ultrasa (po rzucie). Nie umiem jeszcze używać jego przechwytów:/ Nic to, zabieram się do dalszego grania;p

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Krill nygusie mam problem z gra na sticku a nie z twoja chun :) ale perfektosa posadzilem ;) daj mi jeszcze z tydzien i sie przestawie na stika na dobre(chyba) badz wieczorem po 22 bo dobrze sie gra:) ps.odp.ier.dolic sie od ryu.tak narzekacie na shoto a nikt prawie grac nimi nie umie z was tylo chargerami lamicie na 2 ciosy xd

 

To do mnie chyba ,więc się odgryzę.

A ty jak ze mną grasz to turtlujesz Ryu i masz zawsze swój kącik w kąciku areny :twisted: aha i jeszcze to: Szoto SUXXX!

 

W sumie nie każdy gra szoto bo noob niektórzy grali nimi przez 15 lat.

 

@Komandos właśnie zasysam Prima Guide, dzięki

Odnośnik do komentarza

Nie mam rąk a potrzebuję wskazówek jak wykręcić dragonpuncha nogami, plzzz pomóżcie...

 

Jeśli gracie na padach do x0 to nie zadawajcie takich pytań bo nikt wam nie pomoże. Kupcie sticka, a jak nie macie kasy albo nie opłaca wam się inwestować w jedną grę to może wybraliście po prostu nieodpowiedni tytuł.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Hehe ornit nie przesadzaj da sie grac normalnie. Kwestia techniki i przyzwyczajenia. Gascan to mi pojechales xd dobrze wiesz ze jak sie naucze grac na czarnucha to nie bede turtlowal :)

 

Hehe ornit nie przesadzaj da sie grac normalnie. Kwestia techniki i przyzwyczajenia. Gascan to mi pojechales xd dobrze wiesz ze jak sie naucze grac na czarnucha to nie bede turtlowal :)

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
ktos wie jak sie gra rufusem przeciwko boxerowi ?? boxer mnie strasznie bije :)

 

Napewno kupa osób na forum dobrze gra Rufusem na boksera ,zaraz ktoś ci odpowie.

 

@GKS Nie miałem zamiaru Ci nawet pojechać. Oburzyłem się bo napisałeś że "gra na dwa ciosy" ,a ja ze 4 ciosy to minimum używam i rzut nawet :twisted:

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Rzuciłem okiem na poradnik fajnie wydane dużo obrazków(nie nabijam się) i podstawy systemu. Ludzie nadal będą zadawać niepotrzebne pytania bo:

- od tego jest forum i ten temat

- nie znają angielskiego

- znają angielski ale i tak nic nie czają

- nie potrafią ściągnąć z rapidshare

- nie wiedza w czym to otworzyć

- grają na padzie od xboxa 360

- dostali baty online ,a w poradniku nie ma poprostu napisane jak batów nie dostawać

 

Poradnik warto też przejżeć żeby zobaczyć jakie taktyki stosować nowymi postaciami bo filmików na necie jest mało z np. genem czy goukenem.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

No fakt zbił ,ale dobrze gra tym guilem ,a bokser mój nie ograny za bardzo na guila.

Jego gamertag to: NiniBuba jakby ktoś chciał pograć z kimś innym niż shoto to polecam.

 

Dzisiaj bym pograłbym z kimś for fun bo chcę poćwiczyć Abla. W sumie to zawsze gram "for fun", wyjątek: rankingowe i gks :D

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Fak zajawkowa giera. Podczas gry przypominają mi się czasy sfII. Musze się nauczyć porządnie grać na gałce i moze coś zaczne kręcić fajnego. I podobnie jak ktoś tu już pisał przy próbie odpalenia ultra combo nie zawsze mi zalicza 3 przyciski. Jak coś to z chęcią z kims zagram ale uprzedzam że narazie gram tylko Ryu i Sakurą a z tego co wiem to chyab nikt z nimi nie lubi grać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...