Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GaScAn

Ja coś ostatnio kombinowałem Ablem. To spoko postać, najciekawsza z nowych. Jedyny ludzik którym próbuje focus dash cancelować Change direction do c.HP aby potem ultra wj.ebać w lecącego.

Poza tym dobre ma te rolle można w nie np. cancelowac c.HP w najdłuższego rolla i w lecącego od drugiej strony władować supera polecam. Cios dół tył noga jest też spoko i dużo kroi. Poza tym ma łatwe crossupy z j.MK ,a potem cMP i np. change of direction. Jego anti air pdp ręka nie nadaje się jako anti air jedynie do zakończenia comba, jako antir air'a można stosować c.MK.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

7 to standart w taito Vewlix to samo było w Egrecie3 tylko układ był bardziej po łuku klawiszy ale tez było ich 7. podobny układ miały tez budy SNK z 8 klawiszami. to sa caby universalne pod rozne gry stad ten układ. stick SF TE ma własnie białe kanciaste boki wystylizowane na krawedzie tej budy. Jest za to "capcomowski" panel z szarym artworkiem ale to tez od Taito:P

w SF4 akurat jest zaslepka. ale jak wyjdzie KOF XII to jej nie bedzie, bedzie normalnie przycisk. 4 klawisze w łuk znany z MVS ... i trzy na dole zaslepki (z dolnego rzedu)

 

camcom nie ma caba i nigdy nie miał ale jest wersja panelu pod Vewlixa z artem od SFIV taki szary z kleksami na tel przyciskow jak z 1 trailera co walczył Raju i Ken w ostrym cell pewnie pamietacie.

 

ten ostatni screan co wrzucił GSA to jest buda koreanska (a przynajmniej panel) pewnie crown ktory powstał pod T6 ma opcje HD wiec i SFIV na nim bangla. pewnie tansza opcja wzgledem Vewlixa, Namco czy Lindbergh. to chyba bedzie ten crown bo nic mi znanego nie przypomina a te buttony funkcyjne na przodzie pod monitorem sa dosc charakterystyczne. no i crown ma buttony z czarnym bezelem zawsze (choc moga to byc i seimitsu)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

@mastachi Ta ,może jak w Japonii wyjdzie Kof XII to wywalą z automatów SF4 płyty główne, zaślepią dolne guziki ,a w ten co jest zaślepiony teraz wstawią przycisk i będzie layout pod kofa.

 

edit: Niby ten post miał być żartem ale kowal mnie uprzedził i widze że faktycznie te budy pod kofa mogą być :)

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

STRACIŁEM SAVE GAME!!

 

Po odpaleniu gierki wyskoczył mi napis że nie może odczytać save-a ..Po czym musiałem zastąpić jego nowym..

Wszystkie odkryte postacie wraz z challengami jak i xlive BP!!poszły się (pipi)****!!!!

Jedynie co mi pozostało to 161 wygranych na livie lecz co gorsza wygrywając kolejne mi ich kompletnie nie zalicza!!

 

Czy wie ktoś może jak to rozwiązać lub coś słyszał o podobnej sytuacji??

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Nie jesteś pierwszy. Na SRK jest cały temat o tym bugu w wersji na Xboxa 360. Sam straciłem pierwszego savea ale niemiałem nic odkryte i wyłaczyłem xboxa jak sejwował. I pewnie w twoim przypadku również za szybko odłączyłeś(oczywiście niewiem jak było przypuszczam tylko) Błąd podobno występuje tylko na Xboxie 360 ale może w tym temacie sąjuż raporty od posiadaczy PS3 o zepsutym sejwie

 

Pozatym ludzie którzy ze mną grali mogą poświadczyc że coś się (pipi).bie z moim sejwem bo strasznie długo każdy czekał na mnie w lobby przez to że gra dłuuugo mi sejwowała. Wyczyściłem dyski i sejwuje szybko.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Nie jesteś pierwszy. Na SRK jest cały temat o tym bugu w wersji na Xboxa 360. Sam straciłem pierwszego savea ale niemiałem nic odkryte i wyłaczyłem xboxa jak sejwował. I pewnie w twoim przypadku również za szybko odłączyłeś(oczywiście niewiem jak było przypuszczam tylko) Błąd podobno występuje tylko na Xboxie 360 ale może w tym temacie sąjuż raporty od posiadaczy PS3 o zepsutym sejwie

 

Pozatym ludzie którzy ze mną grali mogą poświadczyc że coś się (pipi).bie z moim sejwem bo strasznie długo każdy czekał na mnie w lobby przez to że gra dłuuugo mi sejwowała. Wyczyściłem dyski i sejwuje szybko.

 

Dzięki..

Lecz nie doczytałem się rozwiązania.Jedynie co dowiedziałem się iż w ps3 jak i x360 to się zdaża oraz jest zalecane robienie backupa..W szczególności gdyż BP zapisują się w savie a nie na servie co uważam za totalną głupotę programistów..

 

Teraz nie mam pojęcia czy mam robić od początku 161meczy wygranych aby zaczęło mi naliczać czy może poprostu sobie darować :( ..

Masakra..tyle godzin zmarnowanych!!

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Bo rozwiązania nie ma - save corrupted to save padnięty niestety. Moja rada: graj "for fun".

Sam padłem ofiarą rankingów w HD remixie i spadłem jak i tysiące innych graczy na pozycje 40tys coś i od tej pory wale te rankingi.

Co prawda to jest chamstwo taki bug bo jeżeli ktoś chce grac dla rankinngów czy achivmentów to ma do tego prawo wkońcu kasę zapłacił.

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie, proszę odpowiedzieć szczerze :P. Noszę się z zamiarem kupna SFIV, ale nie mam do PS3 dwóch padów by grać z kimś (jak już to z siostrą xD), no i jak nie gra nikt obok Ciebie, to się w sumie nie czuje tego napierdalania i tekstów typu, "ty frajerze, klepiesz tylko jeden przycisk w koło...! $#%#^" No, ale zawsze jest online, tu można coś pograć, tylko pytanie czy osobie, która średnio lubi bić się na konsoli gra podejdzie na dłużej, a nie tylko przeczesanie aren, kilku walk i na Pchli Targ...?

 

edit. edit:

nie w tym temacie miałem to co z edytowałem z edytować xD

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Kilka dobrych filmików z turniejów na których można zobaczyć naprawdę dobrego Vegę i przesadzonego Dhalsima:

 

Guile vs Rufus , Vega Vs Rufus , Vega Vs Ryu (tę walkę szczególnie polecam)

Honda Vs. Vega , Honda Vs. Sagat (można zobaczyć jak beznadziejny jest to match-up dla hondy :))

 

Guile vs Ken , Guile vs Chun Li

Vega vs Chun , Vega vs Dhalsim , Dhalsim vs Sagat ( Niesamowicie dobry dhalsim, musicie to zobaczyć)

 

Najlepiej obejrzeć po kolei te filmiki to będzie wtedy cały turniej.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
jak tobie facet sie palec zeslizguje z pada to pewnie, stika bedziesz musiał wiazac paskiem do taboretu aby za tym palcem cały nie poleciał

skoro palce ci lataja to raczej masherke odwalasz na pałe wiec na stiku wszelkie granie na pałe odpada tym bardziej, na stiku jestes szybszy jak wiesz co robisz i masz dobry manual

wiadomo ze kijowy krzyzak ( typu ten od NES czy SNESa) moze całkiem uniemozliwic granie, i HCB, HCF i 2xHCF, 2xHCB, 360 robi sie jak dla mnie duzo gorzej nawet na dobrym padzie niz na jakimkolwiek stiku bez wzgledu nawet na ogranicznik jaki ma ale

qcf, 2xQCF na stiku trwa wolniej wzgledem dobrego pada a 2xQCF jest nieporownywalnie trudniejsze wiec jak z czym takim masz problem to dej sobie siana

 

pytam bo nie chce na marne wydawac 135 zl na sticka
tyle to faktycznei mozna wydac tylko na marne

dobrze wiem co robie chodzi o to ze ta galka jest za mala i przy szybkich ruchach nie wychodzi mi doklanie przod skos tyl iprod nie wiem jak to sie nazywa tylko np podkretka. jak robie to lekko wolniej to wychodzi ale zeby zaliczylo to w kombo to masakrcznie szybko tzeba i wtedy juz nie wyrabiam. nie gram na pale bo to mi nie sprawia przyjemnosci :P

Odnośnik do komentarza
dobrze wiem co robie chodzi o to ze ta galka jest za mala i przy szybkich ruchach nie wychodzi mi doklanie przod skos tyl iprod nie wiem jak to sie nazywa tylko np podkretka. jak robie to lekko wolniej to wychodzi ale zeby zaliczylo to w kombo to masakrcznie szybko tzeba i wtedy juz nie wyrabiam. nie gram na pale bo to mi nie sprawia przyjemnosci :P

 

To ty nie grasz na d-padzie tylko na analogu ? :huh:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...