Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GaScAn
Powiedzcie mi czy Gouken jest grywalny turniejowo? Chyba będę nim grać, choć pewnie decyzje o wyborze postaci podejmę dopiero po kilku godzinach grania.

 

Nie jest chyba banowany. Ma banalny rzut do Ultra ale to nie czyni go jakimś przesadzonym Topem. Są postacie z którymi ma łatwo ale są też takie z którymi ma nieźle pod górkę.

Zresztą w japoniii na automatach jest chyba niegrywalny i ciężko stwierdzić czy go zbanują. Wg mnie nie powinien być banowany Gouken ani Seth. Sagat jest bardziej przesadzony od tych dwóch ale jest dobrze tak jak jest. Żadna postać nie powinna być banowana wg mnie i raczej nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co te sapy jesli chodzi o online. Jakosc rozgrywki to nowy standard, gra sie jak ofline. Jedyne czego mi brakuje to reaplaye. Lobby z mozliwoscia ogladania imo moze byc opcjonalnie ale moze miec wplyw na rozgrywke(chyba). Jedyne co irytuje to fakt ze podczas player match nie mozna dac odrazu reamatch tylko trzeba odczekac az staty wyskocza i wrocic do lobby.pomaga wciskanie start ale czas sie traci na to;) turniej sobie chlopaki urzadzili...no prosze mam nadzieje ze nie taki jak te walki co niedawno na youtube wrzucili.bitwa na j.hk->l.hk i random ultra:) to jest to xd . Wracajac jeszcze do online w sf4, niektorych to nigdy nie zadowoli.jak ktos ma nazekac to itak bedzie nazekal.jakby mieli lobby dla 10osob,turnieje,reaplaye,wyszukiwanie na 5 kresek to by zaczeli plakac ze czemu nie mozna crosplatformowo grac,a potem czemu odrazu reaplayow na stronke nie mozna uploadowac itd. Btw jak tam tur online?startuje juz?gascan pewnie ostro ogrywa sie zeby podium bylo;)

Odnośnik do komentarza
Witam mam pytanko poniewaz nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi.

 

Moze ktos wie ile walk trzeba wygrac w kazdym HARD SURVIVALu na zloto?

Kiedyś survival oferował niezliczoną ilość przeciwników bo przechodziło sie to dla jak najlepszego wyniku ale jak widać czasy się zmieniają...Eh, teraz wszystko co durne, prostackie i kijowe będę kwitował "SF4..." :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Eh, teraz wszystko co durne, prostackie i kijowe będę kwitował "SF4..." :lol:

 

Pewnie zmienisz zdanie.

W 2006 roku uważałeś że 3S czy GG to śmieci :twisted:

 

W temacie o Super Street Fighter 2 Turbo:

 

Na koniec dodam, że wartości tej gry nie docenią dzieci podniecające się nowomodnymi fajerwerkami w postaci 3s, GG czy innymi śmieciami.
Odnośnik do komentarza
Eh, teraz wszystko co durne, prostackie i kijowe będę kwitował "SF4..." :lol:

 

Pewnie zmienisz zdanie.

W 2006 roku uważałeś że 3S czy GG to śmieci :twisted:

 

W temacie o Super Street Fighter 2 Turbo:

 

Na koniec dodam, że wartości tej gry nie docenią dzieci podniecające się nowomodnymi fajerwerkami w postaci 3s, GG czy innymi śmieciami.

Czasy się zmieniają a zdanie nt. SF4 zmienię pewnie przed wydaniem SF5 :lol: Zresztą dla jednej ze stron napisałem w 2004 albo 2005 bardzo pochlebną recenzję SF3 ale nvm.

Odnośnik do komentarza
Solo - ja rozumiem o czym piszesz, tyle tylko że uważam, że taki online jak w tekkenie jest bez sensu, nawet pomimo tych wszystkich bajerów. Bo co komu po tych duperelach, skoro nie da się normalnie pograć? Z dwóch możliwości, jeśli chodzi o online, wybieram sf4, gdzie nie ma tych dodatków, ale przynajmniej podobno (niestety nie miałem jeszcze okazji zagrać), kiedy już uda się połączyć, da się komfortowo pograć ;]

 

Btw. Gascan, ty nie byłeś przypadkiem pod koniec zeszłego roku na konwencie w Gdyni? Pamiętam, że grałem z takim jednym gościem w 3s'a na jego laptopie, on grał na sticku, mówił że też pogrywa online, a jego postacią był Q. I tak sie zastanawiam czy to przypadkiem nie byłeś Ty? ;)

 

Podejżewam że solusiowi nie chodziło o samo granie bo to w SF napewno jest leprze ale o to że dali DuXy z trybami itp.;.

Odnośnik do komentarza

Jak to wygląda z tą gałką w AS, bo w sumie pograłem trochę gałką na padzie i nie wchodzi wszystko jak by się chciało, a przecież w Arcade Sticku wygląda to podobnie i ponoć jest pięknie i łatwo, albo łatwiej niż na krzyżaku.Czy w Sticku ona jest jakaś bardziej precyzyjna, czy jak? Pytam bo nie wiem, a na AS nigdy nie grałem i jeśli miałbym go kupić to nie chce się po prostu zawieść i przy okazji wku*wić że wywaliłem kupę kasy w błoto.Czy ktoś mi to wytłumaczy, najlepiej posiadacz takiego cacka?

 

Znalazłem taki filmik, jakiś koleś w gajerze tam gra :lol:

wygląda to ładnie i pięknie tylko że gra Kenem który jest łatwą postacią, ma ktoś może jakieś filmiki jak ktoś gra Vegą na Sticku albo coś takiego

 

 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
Jak to wygląda z tą gałką w AS, bo w sumie pograłem trochę gałką na padzie i nie wchodzi wszystko jak by się chciało, a przecież w Arcade Sticku wygląda to podobnie i ponoć jest pięknie i łatwo, albo łatwiej niż na krzyżaku.Czy w Sticku ona jest jakaś bardziej precyzyjna*, czy jak? Pytam bo nie wiem, a na AS nigdy nie grałem i jeśli miałbym go kupić to nie chce się po prostu zawieść i przy okazji wku*wić że wywaliłem kupę kasy w błoto.Czy ktoś mi to wytłumaczy, najlepiej posiadacz takiego cacka**?

SF4...

 

*To granie na sticku wymaga większej precyzji lol

**Zapytaj lub przejrzyj temat o stickach w dziale hardware, może czegoś się dowiesz. Ewentualnie odwiedź jakiś salon. Nie każdemu zresztą gra na sticku przyniesie korzyści bo jak to zwykło się mawiać "z g.ó.wna bicza nie ukręcisz".

Odnośnik do komentarza

Masz 2 osoby, obie nigdy nie graly na padzie i na galce. Sadzasz je przed konsola i mowisz, jak zrobic hadoukena. Mysle, ze osoba ktora bedzie probowac na sticku zrobi go pierwsza. Taka jest podstawowa roznica moim zdaniem - to jest intuicyjny kontroler do tego typu gier. Mozna grac na padzie rowniez, nawet mozna grac bardzo dobrze. W wyscigi tez mozna grac na padzie i tez mozna grac bardzo dobrze, ale tego ze bardziej intuicyjna jest kierownica nikt nie podwaza :)

 

ALE... Jesli nigdy nie grales na sticku to zostan przy padzie. Malo jest ludzi ktorzy po graniu niezle na padzie przerzucaja sie na sticka i graja rownie dobrze lub lepiej. Da sie oczywiscie i jest pare niezlych ludzikow, ale jesli grasz od czasu do czasu to bedziesz sie frustrowal, ze ci cos nie wychodzi. Trzeba sporo siedziec, zeby wyrobic sobie nowe odruchy.

 

P.S. Nie porownuj galki na padzie do galki w salonie czy AS. Po pierwsze - kontrolujesz ja kciukiem a nie cala reka, co daje wieksza precyzje ZAWSZE. Po drugie, galki w AS sa w 99% cyfrowe i maja 8 kierunkow + pozycja neutralna - galka analogowa rozpoznaje iles tam stopni wychylu wiec nie za wiele maja ze soba wspolnego.

 

Jesli grasz na XBOXie to lepiej po prostu kup dobrego pada sobie, moze takiego firmowanego logiem SF (ludzie pisza ze gra sie dobrze). Jesli grasz na PS3 to... nie wiem co mam tu napisac ;) Moze przejsciowka dobra i DS z PSone czy PSX (moim zdaniem sa lepsze niz DS3) ew. PSXowy pad od Saturna?

Odnośnik do komentarza

Przy 4 buttonowym tekku mozna 'od biedy' zostac przy padzie - tym bardziej, ze soniaczowy dpad daje rade w ruchu. Inna tez specyfika grym anulacja ruchu na dpadzie w miare sie sprawdza. W 2D szybkosc wciskania buttonow jest wazniejsza, tutaj nie mozesz blokujac pncha zrobic SSa bo nie mozesz. inna specyfika gry, i akurat imo sticki o ile w tekku mozna nadazac (do pewnego poziomu), tak w 2Dki ciezko. w sumie nawet w metly blood mozna (w ogole gra ktos w to w PL z checia polamie;P )kilkoma postaciami niezle grac na padzie, ale generalnie - poprostu w krytycznych momentach jest ciezko i tyle (chyba, ze masz dpad jak gajda czy sway).

 

Wooyek - nie wyglada to podbnie, bo masz wieksza precyzje na sticku (vs gala analog), nie masz takiej bezwladnosci jak na analogu, praktycznie po xx graniu masz dobra kontrole nad postacia - reszta zalezy od Ciebie.

 

@Snejku - tak jak napisal Velu$ - mowa o opcjach. choc czasami dochodze do wniosku, ze proste vs jest lepsze, a nie, ze siedziesz w lobby obsujesz 2-3 gry, potem kick bez zagrania.. : O.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Dopiero wrocilem z hmm atrakcji piatkowych i chcialem zagrac nie wiem czy moj skill ! po % czy co ... ale najlepszy z jakim gralem ! GT: Fasoll ! gra wszystkimi masakra ! Kenem przejal inicjatywe kiedy gralem Guilem nawet nie zdarzylem zrobic zadnego kontra air kick air punch air nic ;] ...

Edytowane przez NiniBuba
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Znana jest data download contentu "Championship Mode" - 31 Marzec 2009

 

Ten dodatek ma zawierać:

 

Replay Mode -- Nagrywanie, Uploadowanie i ściąganie meczy. Można będzie głosowac na mecze, a także je komantowac.

 

Nowy system Punktów -- Dwa nowe systemy punktowania w celu "zmierzenia skilla" (Championship and Tournament Points)

 

System Turniejowy - dobiera graczy wg punktów czy tam umiejętności. Początkujący będą zdobywać Grade Points które będa potrzebne aby brać udział w bardziej zaawansowanych turniejach.

 

Przetłumaczyłem z IGN.

 

Nic nie napisali o tym lobby dla kilku graczy. Prawdopodobnie Capcom to olał bo pewnie rozgrywka w lobby z np 4 graczami by lagowała.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...