Skocz do zawartości

TLT Corner


VeluriaN

Rekomendowane odpowiedzi

Sway nie gra i naszym liderem teraz jest Raveman, bo gra na sticku.

 

Ja teoretycznie mógłbym wpaść, ale jeśli będą miał wolny weekend w lutym, to prawdopodobnie pojadę gdzie indziej. No ale nic nie jest jeszcze przesądzone, więc zobaczy się.

 

Tak w ogóle to załóż topic w dziale Turnieje i zloty :smile:

Do zlotów to to za wczesnie żeby to przerzucać, pozatym ilość miejsc mam ograniczoną:(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

26 stycznia mamy z Cambionem test B2 więc lipa. Więc 8-9-10 listopada jest doskonały :(

 

P.S. Kto moze niech się wypowiada na ten temat. Sway i tak jedzie (zapakuję go do plecaka).

 

P.P.S. Mam nadzieję że moja kobieta też pojedzie, w tym wypadku liczka miejsc się zaciaśni ( na podłodze + materac lub koc tez da radę). Mam nadzieje Velu że będzie można ją zabrać ??

 

P.P.P.S. I tak nie dam rady Poznaniakom ;p ale wszystko wyjdzie w praniu.

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza

Zależy którym Poznaniakom masz zamiar nie dawać rady :( ?. Di czyżby Bolesławiec ;)? proszę o wykreślenie mnie z listy "ewentualnych" uczestników :D ja już się nie biję :catfight: Velu ty się nie rozpisuj że masz wille bo jak Ci się zwali 20 osób na chatę to zbyt wiele miejsca nie będzie :P

Edytowane przez Dante84
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Udało sie ostatnio pograć trochę w Łodzi razem z Gajda, który zawsze gdy jest okazja korzysta z naszego zaproszenia - Velu, którego forma wyraźnie wzrasta od jakiegoś czasu odważył się nawet rzucić wyzwanie gościowi z Opola! Efekt oceńcie sami:

Velu(Kaz) vs Gajda(Kaz) 1

Velu(Kaz) vs Gajda(Kaz) 2

 

Jako że mamy lokal w którym możemy pograć w pare osób, a poza tym nastały wakacje, zapraszamy chętnych graczy do spróbowania sie z nami w Łodzi - jak coś to PM. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

No właśnie chłopaki, weźcie zrzućcie się na jakiś aparacik za 150 zl który umożliwia nagrywanie w 25 klatkach, bo przy takiej płynności na prawdę nie można za wiele powiedzieć o tym co się dzieje.

Ewentualnie ustawcie w aparaciku rozdzielczość nagrywania na mniejszą, wtedy powinno nagrywać w 25 klatkach. W części aparacików (nawet tych starych) tak jest że są 2 ustawienia jakości filmików, wysoka rozdziałka w jakiś 5-10 klatkach, oraz niska rozdziałka w 25 klatkach. Do bijatyk zdecydowanie lepiej ustawić low res high fps tym bardziej że idzie to wszystko na jutuba gdzie i tak konwertuje filmiki do low resa.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pomysł wazOOna Powstał w mojej głowie i go zrealizowałem;)mimo że Tokis mi chciał wyperswadować pomysł wazoona jako głuwnej nagrody bo mówił że to nie wypali, że siara itp. ale nie poddałem sie i zrealizowaliśmy swój pomysł:) i BOGU DZIĘKI:)

 

Ale prawdziwy Wazoon zaczoł sie w...WARSZAWIE i to dzięki DANTEMU bo to on potajemnie umówił sie w arenie z A-Team na granie i mnie w to wciągnoł:) potem trzeba było przyjąć ich w łodzi, do tego dojechał gajda...i tak zebrała sie ekipa PRAWAZONU:)

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.