Skocz do zawartości

Leaderboard Polskich Graczy


FiL4

Rekomendowane odpowiedzi

Noobowska historia mówi o tym, czego Ty ewidentnie nie robisz, tym się różnimy, że ja nie zadzieram nosa ani nie gwiazduje, bo to głupie, niedojrzałe i świadczy o chęci uleczenia jakiś kompleksów na innym polu. Co więcej pokazujesz też brak szacunku dla wszystkich osób, których może i nie znasz, i nie grałeś, ale powinieneś mieć do nich szacunek, a wyśmiewając mnie w moim przykładzie, poniżasz też ich. Pamiętaj tylko, że kiedyś też tak ktoś może Cię potraktować poza "wirtualnym" światem sceny Halo w codziennej sytuacji, ale jak chcesz to nadal patrz na wszystkich z góry.
Oh tak wszystkich traktuję z góry, bo nie chcę mieć na swojej Friend Liście 100 nubów z Polski jak Molo PL. Tu mnie masz!!

I źle robisz jak chcecie rozwijać scene (a chyba chcecie) to powinieneś grac z takimi ludźmi, naucza sie coś od ciebie spodoba im sie ta gra a kiedyś będą w to dobrzy.

 

Ps. Kłócicie sie jak dzieci :( :pifpaf: :baby:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Noobowska historia mówi o tym, czego Ty ewidentnie nie robisz, tym się różnimy, że ja nie zadzieram nosa ani nie gwiazduje, bo to głupie, niedojrzałe i świadczy o chęci uleczenia jakiś kompleksów na innym polu. Co więcej pokazujesz też brak szacunku dla wszystkich osób, których może i nie znasz, i nie grałeś, ale powinieneś mieć do nich szacunek, a wyśmiewając mnie w moim przykładzie, poniżasz też ich. Pamiętaj tylko, że kiedyś też tak ktoś może Cię potraktować poza "wirtualnym" światem sceny Halo w codziennej sytuacji, ale jak chcesz to nadal patrz na wszystkich z góry.
Oh tak wszystkich traktuję z góry, bo nie chcę mieć na swojej Friend Liście 100 nubów z Polski jak Molo PL. Tu mnie masz!!

 

Straciłem szacunek dla najlepsiejszego gracza H3 w Polsce...

Odnośnik do komentarza

Ad1. Pamiętaj, że jednym z tych nubów jesteś Ty;> Masz coś do ludzi własnej narodowości ta BTW, mogą sobie być noobikami?

 

Ad2. Znam wielu, którzy nie są zakłamani na bank, a ich to razi w oczy. Wiemy, że myślisz tylko o Maidenie, ale poza forum to nie odezwałem się do niego z 1miesiąc, więc nie masz powodów by upatrywać jakiś spisków na Twoje pro-zapędy. :D

 

Ad3. Money match przegrałem, potrafisz strasznie przeżywać, ale skill jest nie tylko na money matches. Przegrało Ci się parę turniejów, "dostałeś parę klapsów" jakby to powiedzieli niektórzy, zawsze miałeś na to jakieś sensowne wytłumaczenie - nic pokory. Wiem, ze pewnie dostanę milion bluzgów za to, ale szkoda, że unikałeś turniejów typu THC, którego sam organizowałem, w którym mogłeś udowodnić swoją dominację na polskiej scenie (w Twoim mniemaniu). Pamiętam, że poszło o timery i to był fakt, że to była zła decyzja, ale tak naprawdę z perspektywy czasu, nie miałeś wtedy możliwości by zebrać się do 4vs4, 2vs2, w 1vs1 trząsłeś dupą o pierwszy przegrany turniej bo już Flaha szalał na Wizie 1vs1, a w Halo3 Boczek, Uzny i Siwy się umówili na swój team. Fajnie mówić, że jest się niepokonanym, zwłaszcza jak się olewało zawody jak się nie było "the shit" itp.

40zł... Mówisz jakbyś mi zabrał cały mój życiowy dobytek xD

 

Ad4.

Raz... Twoja Amerykańska Ekipa > Ekipa Songriota

Dwa... Poza tym zadziwiające jest jak ty zawsze nie masz hosta z amerykanami, a inni z Francuzami/Anglikami/Masajami mają. Oj, biedny, nieszczęśliwy...

 

Ad5.

Bez hosta na pewno nie mieliby i byłbym skłonny nawet o to się założyć.

Nie doceniasz czołowych polskich graczy albo jesteś zbyt pewny siebie :(

 

Ad6.

Właśnie o tym mówię, w "polskich" warunkach nie jest tak łatwo nabić 50lvl. Fajnie, że masz znajomych z USA, którzy Ci w tym pomogli.

O tym mówi, mój pierwszy post (z odrobiną ironii), który zaczął caaaaaaaaałą tą dyskusje. Czytanie ze zrozumieniem się kłania? :shifty:

Poza tym gratsy za to, że Wyśniony Polski Team nawet jeśli jest lepszy to o tylko o ciut i to w składzie:

-Uzny (olał Halo3 po 3tygodniach)

-Boczek (gra z pełnym zaangażowaniem od premiery)

-Bobek (nie grał przez ponad 2 miesiące z 3 od wyjścia gry)

-Molo (grał nieco ponad 1,5 miesiąca - początkowo okazyjnie, później u siebie i rezygnuje)

Gratuluję talentów który pozwala Ci nieznacznie z nami wygrywać, jak już zwyciężasz takich napaleńców i Halo3 freaków to WCG światowe jest Twoje :1pl:

 

Ad7.

Bo jak ja napiszę Boczkowi, że jest ch*jowy to powie mi, że ja też i się razem pośmiejemy, a w BDG to najchętniej to by się za takie coś chłostało :P

 

Ad8.

Nie trafiłeś! Zgaduj dalej! ;)

 

Ad9.

W Polsce to ja mogę być sobie pro w counterstrike'a (10 tysiączków + premie, takie panowie mają pensję za grę/miesiąc), bo tam są zarobki i warunki. Ciekawe ile zajmie Ci dobicie do takiej pensji w Polsce, albo nawet poza granicami naszego kraju. No ale Ty już wiesz, że jesteś Pro. Gratsy...

 

Cheers!! ;)

Odnośnik do komentarza
Poza tym gratsy za to, że Wyśniony Polski Team nawet jeśli jest lepszy to o tylko o ciut i to w składzie:

-Uzny (olał Halo3 po 3tygodniach)

-Boczek (gra z pełnym zaangażowaniem od premiery)

-Bobek (nie grał przez ponad 2 miesiące z 3 od wyjścia gry)

-Molo (grał nieco ponad 1,5 miesiąca - początkowo okazyjnie, później u siebie i rezygnuje)

Gratuluję talentów który pozwala Ci nieznacznie z nami wygrywać, jak już zwyciężasz takich napaleńców i Halo3 freaków to WCG światowe jest Twoje :1pl:

 

Mateusz gra mm to nie jest granie i trening z pelnym zaangazowaniem...

Odnośnik do komentarza
Ad3. Money match przegrałem, potrafisz strasznie przeżywać, ale skill jest nie tylko na money matches. Przegrało Ci się parę turniejów, "dostałeś parę klapsów" jakby to powiedzieli niektórzy, zawsze miałeś na to jakieś sensowne wytłumaczenie - nic pokory. Wiem, ze pewnie dostanę milion bluzgów za to, ale szkoda, że unikałeś turniejów typu THC, którego sam organizowałem, w którym mogłeś udowodnić swoją dominację na polskiej scenie (w Twoim mniemaniu). Pamiętam, że poszło o timery i to był fakt, że to była zła decyzja, ale tak naprawdę z perspektywy czasu, nie miałeś wtedy możliwości by zebrać się do 4vs4, 2vs2, w 1vs1 trząsłeś dupą o pierwszy przegrany turniej bo już Flaha szalał na Wizie 1vs1, a w Halo3 Boczek, Uzny i Siwy się umówili na swój team. Fajnie mówić, że jest się niepokonanym, zwłaszcza jak się olewało zawody jak się nie było "the shit" itp.

 

Nie Mam Nic Do Ciebie Zimol Ale

 

Nie Wiem Jak To Sie Tam Liczy W arenie Halo Ale Wydaje Mi Sie Ze Chodzi O Wygrane Turnieje A Nie Mecze

 

22 Wygrane turnieje nic dodac nic ujac !! :(

 

A co do cs'a to raczej bys mial ciezko z przebiciem sie przez tylu graczy i wskoczeniem na scene to nie jest gra co ma arene skladajaca sie z 200 graczy polskich !!!

Odnośnik do komentarza

JEDREK - jezeli ktos przestaje grac ze wzgledu na scene to jest longerem bo to wlasnie on tworzy scene i przestajac grac sam przyczynia sie do jej zanikniecia :( Mnostwo ludzi gra w swoim wlasnym gronie lejac na pro/elite. A i na tym forum i tak udziela sie moze 1/50 grajacych na live w h3.

 

Szkoda tylko ze niedlugo nie bedzie z kim grac i bedzie sie zmuszonym to ciupania z zagranica, i zapisywania sie do niemieckich lig :D Czy haczy jest az tak zle? Moim zdaniem nie

Odnośnik do komentarza
Nie Mam Nic Do Ciebie Zimol Ale

 

Nie Wiem Jak To Sie Tam Liczy W arenie Halo Ale Wydaje Mi Sie Ze Chodzi O Wygrane Turnieje A Nie Mecze

 

22 Wygrane turnieje nic dodac nic ujac !! :(

Wiem o co chodzi Kwiatas ;), ale...

Fil wygrał z 7-8 zanim GLD wystąpiło w ogóle na jakimś turnieju + turnieje online, które dla mnie nic nie znaczą (tak jak dla wszystkich z czołowych graczy Halo, nie żebym sam się od siebie wciskał w to grono bo pewnie dziś jestem strasznym nubikiem).

Nikt mu nie odbieratych wygranych, ale na pewno większe znaczenie wygranie np PHN3 w 2vs2 z Flahą niż np. wygranie pierwszego Cyberlandu, kiedy nikt poza Filem nie wiedział o co biega tak dobrze (że o Double Melee, XXY i respach upów nie wspomnę) i grał dla solidnego funu, bo ta gra sama w sobie, bez jakiejś rywalizacji jest za(pipi)oska

 

A co do cs'a to raczej bys mial ciezko z przebiciem sie przez tylu graczy i wskoczeniem na scene to nie jest gra co ma arene skladajaca sie z 200 graczy polskich !!!

 

To było warunkowo, napisane :P

Mam ciut pokory i wierzę, kiedy piszesz, że ciężko byłoby mi się przebić;] Chodziło mi o to że profesjonalny gracz spędza przy grze kilka godzin dziennie (np 8h jakby w pracy był) i zarabia. W Polsce to się da w CS, w Halo - nie.

 

Cheers!! :D

 

I taki mały offtop.

;) <-- ta buźka jest za(pipi)ista c,nie?;>

Odnośnik do komentarza
JEDREK - jezeli ktos przestaje grac ze wzgledu na scene to jest longerem bo to wlasnie on tworzy scene i przestajac grac sam przyczynia sie do jej zanikniecia :( Mnostwo ludzi gra w swoim wlasnym gronie lejac na pro/elite. A i na tym forum i tak udziela sie moze 1/50 grajacych na live w h3.

 

Szkoda tylko ze niedlugo nie bedzie z kim grac i bedzie sie zmuszonym to ciupania z zagranica, i zapisywania sie do niemieckich lig :D Czy haczy jest az tak zle? Moim zdaniem nie

Dokładnie. Jak wchodze na XBL, to 2 osoby na mojej liście grają w H3

Odnośnik do komentarza
JEDREK - jezeli ktos przestaje grac ze wzgledu na scene to jest longerem bo to wlasnie on tworzy scene i przestajac grac sam przyczynia sie do jej zanikniecia :( Mnostwo ludzi gra w swoim wlasnym gronie lejac na pro/elite. A i na tym forum i tak udziela sie moze 1/50 grajacych na live w h3.

 

Szkoda tylko ze niedlugo nie bedzie z kim grac i bedzie sie zmuszonym to ciupania z zagranica, i zapisywania sie do niemieckich lig :D Czy haczy jest az tak zle? Moim zdaniem nie

Dokładnie. Jak wchodze na XBL, to 2 osoby na mojej liście grają w H3

Ja mam srednio 10-15 osob pod wieczor w 90% polacy. Wytlumaczcie mi to O_o

Odnośnik do komentarza

Zimol Widze Ze Podwazasz Jego Osiagniecia Jak Tylko Mozesz A Co Powiesz Na To Ze Wygral Wszystkie Turnieje W H3 Jakie Byly W 2007 Roku !! Pewnie Tez Napiszesz Ze Bys Wygral PGA Jakbys Gral Z Kims Lepszym hehe Niektorzy Juz Tak To Maja Znam to ze Sceny CS'a Nie Dygaj Ryslaw Nocnik Jest Blisko !!

Edytowane przez Saiyan
Odnośnik do komentarza

To ja pozyskawszy tą cenną informację pragnę dodać, że chociaż grałem w Soul Calibura a Soul był w moim znajomym to nigdy nie mieszałem z błotem innych ludzi którzy na forum bijatyk na niego naskakiwali (Mashter etc.) A w SC też znam kilka sztuczek.

 

Co do reszty tej dyskusji to jak czytam to co piszą obydwie strony to rz***ć mi się chcę. Wychodzę z prostego założenia: zbliżają się inne turnieje (Delta Halo v2, zapraszam do topicu i zachęcam do zgłoszeń :P ) czas i gra pokaże kto ile potrafi i jeśli PDT wygra po raz kolejny to chwała im za to. Jeśli wygra BVG to chwała im za to. Jeśli wygram ja to chcę ciasteczko. Tu nie ma co gadać, tu trzeba strzelać :D:(

 

Zachęcam, więc obie strony do zaprzestania licytacji, bo to do niczego nie prowadzi.

 

 

.edit (to że wymieniam tylko 3 teamy nie znaczy, że nie wierze w resztę, co to to nie ;p )

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza
Co do reszty tej dyskusji to jak czytam to co piszą obydwie strony to rz***ć mi się chcę. Wychodzę z prostego założenia: zbliżają się inne turnieje (Delta Halo v2, zapraszam do topicu i zachęcam do zgłoszeń ;) ) czas i gra pokaże kto ile potrafi i jeśli PDT wygra po raz kolejny to chwała im za to. Jeśli wygra BVG to chwała im za to. Jeśli wygram ja to chcę ciasteczko. Tu nie ma co gadać, tu trzeba strzelać :P:(

Nie wierze! Jeszcze ktos normalny! Gdzie mozna znalezc wiecej takich ludzi? :D.

 

Anyway jak tylko MS laskawie odbierze odemnie moja konsole (jeszcze nie byl laskaw) i ja naprawi to wracam do grania, time to get owned! ;).

Odnośnik do komentarza

No to wszystko zależy od listy jaką posiadamy, lol. U mnie jest średnio 1-3 Halo graczy, kiedy z CODA mam 30-40. I nie chce tym przykładem pokazać że w CODA gra więcej ludzi...

Pokaże to tym przykładem... Od 2-3 tygodni w CODA grywa 250k-350k. Myślałem że to już max i trudno będzie o lepszą frekwencję, ale jak teraz spojrzałem na playlisty, to mnie zatkało... 390k o tj godzinie :(

Dla nieogarniających temat- W H3 o godzinie w której teoretycznie powinno grać najwięcej ludu, było 200k... a teraz 40k

COD OWNZ

Edytowane przez CichyGrzmot
Odnośnik do komentarza
No to wszystko zależy od listy jaką posiadamy, lol. U mnie jest średnio 1-3 Halo graczy, kiedy z CODA mam 30-40. I nie chce tym przykładem pokazać że w CODA gra więcej ludzi...

Pokaże to tym przykładem... Od 2-3 tygodni w CODA grywa 250k-350k. Myślałem że to już max i trudno będzie o lepszą frekwencję, ale jak teraz spojrzałem na playlisty, to mnie zatkało... 390k o tj godzinie :(

Dla nieogarniających temat- W H3 o godzinie w której teoretycznie powinno grać najwięcej ludu, było 200k... a teraz 40k

COD OWNZ

Wczoraj jak gralismy tsy to online bylo ok 450 k hmm wiec nie jest tak zle jest z kim grac :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...