Skocz do zawartości

Leaderboard Polskich Graczy


FiL4

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesci roznosze bo sie nudze o 6 rano. Z ostatniej chwili: FiL MA 50 LVL w tsie w mm. W afryce dalej nie ma co jesc za to Wietnam dobrze rozwija sie gospodarczo. superfajnie a halo 3 jest hujowe. grajcie w tetris evolution
Fil = BEST Polish MM Player? I think so :(

 

ps. Teraz dopiero się zacznie prawdziwa dyskusja w tym temacie haha.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Maiden
Szybka I Kródka Odp. Na To Pytanie !!!

 

FiL4 = BEST Polish MM Player

 

Takie Sa Fakty Czy Tego Chcecie Czy NIE !!!

 

:D Ale ja o nic nie pytałem :P

 

Jestem tak mądry że wiem wszystko hyh.gif

 

Raptor: Dziękuję za życzenia, wszyscy tego chcemy, codziennie z naszymi przyjaciółmi zza wielkiej wody skutecznie nad tym pracujemy :(

Odnośnik do komentarza

no tak ale H3 to nie Halo gdzie polska obok angli i francji byla the best poza USA

 

garjac na live czesto gram z typami takimi ze Filipa by zjedli na sniadanie, ciekawy jestem jak np Filip by sobie poradzil w tej lidze Niemieckiej 1vs1 na ich zasadach

 

ja z zawodnikami z drugiej dziesiatki do 15:1 na off hoscie potrafie dostac

 

dodam ze tam zadko kto nie ma 50LV

Odnośnik do komentarza

Ja tylko od siebie chciałem dodać, że Fil4-Rapes-Megaownz-Pwnzor-3000 ala Mega jednostka luminancji w międzynarodowym układzie jednostek miar ma fajnie, też bym tak chciał, ale nie umiem:(. Jesteś bogiem halo Filip, naprawde, a ten post to nie jakaś zwała (ani nagonka Filipa w stylu "napisz jaki jestem fajny to ci kupie banana" jak pewnie podejrzewałby niejeden pluszak) tylko ja tak naprawdę uważam.

 

Kocham cię za to co robisz.

Edytowane przez Bukkake Na Resach^Zielony
Odnośnik do komentarza
Ja tylko od siebie chciałem dodać, że Fil4-Rapes-Megaownz-Pwnzor-3000 ala Mega jednostka luminancji w międzynarodowym układzie jednostek miar ma fajnie, też bym tak chciał, ale nie umiem:(. Jesteś bogiem halo Filip, naprawde, a ten post to nie jakaś zwała (ani nagonka Filipa w stylu "napisz jaki jestem fajny to ci kupie banana" jak pewnie podejrzewałby niejeden pluszak) tylko ja tak naprawdę uważam.

 

Kocham cię za to co robisz.

 

banana to moze tobie tata daje a ja pisze to co mysle i mysle ze ty chyba dostales bananka !!!

Edytowane przez Saiyan
Odnośnik do komentarza
bla bla

 

dodam ze tam zadko kto nie ma 50LV

 

bo maja lepsze lacza niz polacy i graja 80% meczy na hoscie ?

101% tak jest jak pisze Bartek. Ja żeby wejść z 48 na 50 lv potrzebowałem około 55 wygranych przy 5 porażkach, dlatego nie sądzę żeby jakikolwiek inny Polak tego dokonał (może jakby miał hosta w 99% grach... ale i tak miałby problem żeby wygrać tyle meczów pod rząd z innymi 50s). Aha i 100% tych gier zagrałem na off hoście aka 95% amerykańskich hostów.

Co do tego co pisze Goldi to mogę przytoczyć jeden fakt - GrAnIu miał 4th miejsce w tej niemieckiej lidze przed tym jak sie wycofał, a ja potrafiłem go pokonać 1v1 na tych zasadach CSL 1.2, więc chyba to mówi samo za siebie...

Odnośnik do komentarza

Fil, tylko zapomniałeś dodać, że grałeś z bdb graczami z USA (których nikt w Polsce poza Tobą nie zna), którzy mieli 95% meczy hosta i sami w sobie na swoim hoście robili ładną rozpierduchę co też w pewien sposób pomaga wygrywać:(, dlatego podkreślanie tego, że grałeś na Amerykańskim hoście jest co najmniej dziwne skoro i tak jako team mieliście ogromną przewagę połączenia;) Nie mam racji? Co nie zmienia faktu że 50lvl fajnie wygląda...

Odnośnik do komentarza

Graniu z tego co widze codziennie gra w lidze wiec raczej sie nie wycofal, a osanie wyniki to przegrane i remisy z tego co widzialem.

 

Nie twierdze ze latwo jest zdobyc 50LV ale jak sie gra z ludzmi ktrzy ogarniaja i jest jakas komunikacja to wszystko jest do zrobienia, ja grajac sam z przypadkowymi typami do 44LV doszedlem. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze od 44 do 50 jest ogromna przepasc. Zreszta LV nijak nie oddaje skilla, nie raz grajac z cegla czy z kamsnem jechalismy typow co mieli 50lv bez wiekszych problemow

Odnośnik do komentarza
Graniu z tego co widze codziennie gra w lidze wiec raczej sie nie wycofal, a osanie wyniki to przegrane i remisy z tego co widzialem.

 

Nie twierdze ze latwo jest zdobyc 50LV ale jak sie gra z ludzmi ktrzy ogarniaja i jest jakas komunikacja to wszystko jest do zrobienia, ja grajac sam z przypadkowymi typami do 44LV doszedlem. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze od 44 do 50 jest ogromna przepasc. Zreszta LV nijak nie oddaje skilla, nie raz grajac z cegla czy z kamsnem jechalismy typow co mieli 50lv bez wiekszych problemow

 

 

Oj Filu zapomniales dodać ze to była nasza 5 gra (4 poprzednie wygralem) zaś w tej nie chcialem juz ponizyć Cie do końca :( rozluźniłem sie bo myslalem ze bedzie to kolejny taki pojedynek jednak sie spiołeś.W ogóle nie ma o czym gadac bo to bylo 4fun Jezeli to byłoby "o coś" moja gra wyglądałaby zupełnie inaczej :D

 

Goldi co do tych porazek to oddałem walkowery musiałem na jakiś czas wycofac się z ligi. A te remisy no cóż. Słabo zagrałem fakt ale oni naprawde nie są źli

Edytowane przez GrAnIu
Odnośnik do komentarza
Fil, tylko zapomniałeś dodać, że grałeś z bdb graczami z USA (których nikt w Polsce poza Tobą nie zna), którzy mieli 95% meczy hosta i sami w sobie na swoim hoście robili ładną rozpierduchę co też w pewien sposób pomaga wygrywać:(, dlatego podkreślanie tego, że grałeś na Amerykańskim hoście jest co najmniej dziwne skoro i tak jako team mieliście ogromną przewagę połączenia;) Nie mam racji? Co nie zmienia faktu że 50lvl fajnie wygląda...
Mieli hosta? Może w co 3 grze, ale JAKIE to ma znaczenie? Przecież graliśmy z innymi Amerykanami i średni ping nie przekraczał 50 ms (nie licząc mojego 200 ms huh). Śmieszny jesteś Zimol, bo chyba zapomniałeś jak grając z tobą na POLSKIM (często nawet twoim LOL) hoście potrafiliśmy przegrywać z ludźmi, z którymi ja później wygrywałem 50-25 i niżej. Jeszcze w 90% grach na przeważnie z(pipi)anych hostach byłem na plusie, więc TAK, Molo PL mógłby tylko pomarzyć o 50...

 

Oj Filu zapomniales dodać ze to była nasza 5 gra (4 poprzednie wygralem) zaś w tej nie chcialem juz ponizyć Cie do końca :D rozluźniłem sie bo myslalem ze bedzie to kolejny taki pojedynek jednak sie spiołeś.W ogóle nie ma o czym gadac bo to bylo 4fun Jezeli to byłoby "o coś" moja gra wyglądałaby zupełnie inaczej :P
Zapewne wyglądałaby inaczej, bo normalnie sie nie gra po to żeby tylko wygrywać plus nie pamiętasz pewnie, ale ktoś był wtedy po nieprzespanej nocy, ale przecież to bez znaczenia. Ja nie chciałem poprzednim postem udowodnić, że fil > graniu, ale po prostu dać Goldiemu konkretny argument, który pokaże jak grubo się myli... Aha i fajnie, że dałeś mi wygrać w trybie, który grałem 5 razy w swoim życiu... TNX! Edytowane przez FiL4
Odnośnik do komentarza
Mieli hosta? Może w co 3 grze, ale JAKIE to ma znaczenie? Przecież graliśmy z innymi Amerykanami i średni ping nie przekraczał 50 ms (nie licząc mojego 200 ms huh). Śmieszny jesteś Zimol, bo chyba zapomniałeś jak grając z tobą na POLSKIM (często nawet twoim LOL) hoście potrafiliśmy przegrywać z ludźmi, z którymi ja później wygrywałem 50-25 i niżej. Jeszcze w 90% grach na przeważnie z(pipi)anych hostach byłem na plusie, więc TAK, Molo PL mógłby tylko pomarzyć o 50...

Zapewne wyglądałaby inaczej, bo normalnie sie nie gra po to żeby tylko wygrywać plus nie pamiętasz pewnie, ale ktoś był wtedy po nieprzespanej nocy, ale przecież to bez znaczenia. Ja nie chciałem poprzednim postem udowodnić, że fil > graniu, ale po prostu dać Goldiemu konkretny argument, który pokaże jak grubo się myli... Aha i fajnie, że dałeś mi wygrać w trybie, który grałem 5 razy w swoim życiu... TNX!

 

 

reasumujac, molo jest hujowy a graniu jest gorszy od fila.

Edytowane przez Uzny
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiesz Fil, nie będę się z Tobą kłócił o jakieś tam punkciki ale ja też mógłbym powiedzieć, że jednego wieczorku jak byliśmy w Krk i nie miałem hostów, miałem całkiem udany wieczorek gdzie grając z Tobą, Boczkiem i Bieniem chyba nie wygraliśmy bodajże żadnego meczu powyżej mojego 45lvl, a na 4-5 meczach pod rząd byłem jako jedyny na plusie (2x nawet +6 co, przy ok. 30 fragach drużyny było zauważalne). Kierując się takim tokiem myślenia mógłbym stwierdzić, że byłem zbyt za(pipi)isty na nasze party i w ogóle to mi trzeba do lobby dać jakiś Hamburgerskich wymiataczy żebym sobie nabił 50lvl.

Tylko, że mam odrobinę samokrytyki, pokory, no i najważniejsze mam to w d**ie czy nabije te 50lvl i takim myśleniem się nie kieruje, bo tak jak podkreślał Goldi, wielu graczy na 50lvl to czopy, które nie potrafią nic grać - ale mają nieraz mocarną przewagę połączenia, co miałem parę razy okazję sam doświadczyć (rapes na graczach z 50tką, na ich hostach).

I nie zrozumiałeś mnie w jednym, wiem mniej więcej z kim grałeś do 50tki (bungie.net stats) i w Polsce widzę z 6-8 osób, które równie dobrze mogłyby w tym towarzystwie dobić do "namber fifti". Oczywiście chwała Ci za to, że to masz i jeśli cieszysz się z tego to się ciesz.

Co do marzeń... to uwierz mi, Molo ma mniej wirtualne marzenia niż 50lvl na XBL w Halo3.

 

Śmieszny jesteś Zimol, bo chyba zapomniałeś jak grając z tobą na POLSKIM (często nawet twoim LOL) hoście potrafiliśmy przegrywać z ludźmi, z którymi ja później wygrywałem 50-25 i niżej.

Taaaaaaa, wyszedłeś z lobby naszego, włączyłeś TS i w proch ich rozniosłeś, tych samych ludzi, te same nicki... K/D ratio +45.

Pozwolę sobie zauważyć pewną metodę retoryki jaką uprawiasz, zwróć uwagę na zwroty "potrafiliśmy przegrywać" vs "później wygrywałem". Tak było odkąd Cię poznałem Filu, pamiętaj wygrywa team i przegrywa team choćbyś miał +30, a wyniki byłby 50:49 dla was. To drużyna wygrywa mecz. Bo bez nich byś tylu punktów nie utłukł. Grałem z wieloma losowymi Polakami, którzy zaczynali grać Halo3 i dziękowałem im za asysty, oraz za to, że pilnowali mi pleców i wlotów, kiedy ja beztrosko waliłem przeciwnika ze snajpy. I gdyby nie oni, nie sądze bym nabił np. K/D +16 na Guardianie (w 4vs4, K/D 17:1). Zawsze jest drużyna, warto o tym pamiętać i chwalić tych dzięki którym ma się tyle punktów, a nie tylko narzekać. Taka słabsza osoba, nawet jak sama będzie miała ujemny bilans, a powiesz jej że taktycznie dobrze zagrała to posiedzi dłużej nad grą, a tego scenie ponoć potrzeba...

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Jedna jaskółka wiosny nie czyni... Na moje obojętnie czy miałbyś w (pipi)e nabicie 50 lv czy też byłby to twój życiowy cel to nie dokonałbyś tego. Czemu? Prosty przykład - Boczek próbuje nabić 50 od kilku miesięcy i brakuje mu pewnie jeszcze z 20-30 wygranych pod rząd (a większość meczów i tak gra na francuskim hoście vs USA, więc teoretycznie ma łatwiej niż np: ja miałem), a jak wszyscy wiemy jest on dużo LEPSZYM graczem w H3 niż ty. Ahh i dzięki za wykład, naprawdę wzruszyła mnie twoja nubowska historia o +16. Na pewno zaraz dostaniesz f/r od Zyosa!!

 

ps. Sprzedałeś już x'a?

Odnośnik do komentarza

Noobowska historia mówi o tym, czego Ty ewidentnie nie robisz, tym się różnimy, że ja nie zadzieram nosa ani nie gwiazduje, bo to głupie, niedojrzałe i świadczy o chęci uleczenia jakiś kompleksów na innym polu. Co więcej pokazujesz też brak szacunku dla wszystkich osób, których może i nie znasz, i nie grałeś, ale powinieneś mieć do nich szacunek, a wyśmiewając mnie w moim przykładzie, poniżasz też ich. Pamiętaj tylko, że kiedyś też tak ktoś może Cię potraktować poza "wirtualnym" światem sceny Halo w codziennej sytuacji, ale jak chcesz to nadal patrz na wszystkich z góry.

Myśli tak więcej osób niż ja, tylko jak zwykle ten co powie parę słów prawdy to moja osoba, więc jak zwykle pójdzie na mnie flame i zostanę uznany za awanturnika. I nie oczekuje jakiś słów poparcia w tym temacie, bo nie chciałem zaczynać jakiejś kłótni. Szkoda, że nie wolno niczego co jest związane z Twoją postacią poddać nawet delikatnej, merytorycznej krytyce. Twój skill to nie jest żaden religijny dogmat i ludzie mogą poddawać to w wątpliwość/krytykę/żartować, bo to żaden poważny temat, żeby od razu szukać powodu do zaczepki.

 

Co do innych osób, wali mnie to - mimo wszystko uważam, że Twoja Amerykańska Ekipa > Ekipa Songriota (sam Songo ownz). Poza tym zadziwiające jest jak ty zawsze nie masz hosta z amerykanami, a inni z Francuzami/Anglikami/Masajami mają. Oj, biedny, nieszczęśliwy...

Co do Boczka, to g,ówno mnie obchodzi jak poszczególne osoby sobie radzą, ale jestem przekonany i kilka osób zna dostatecznie swoją wartość, że gdyby z Boczkiem/Bobkiem/Flahą Twoi znajomi zagrali 60 meczy to też mieli by oni 50tkę. Czy to tak boli Fil, że inni też mogą (albo raczej mogliby)?

Dlaczego nie zdobyłeś 50lvl jako te pro-boskie PDT? Graniu i Juan mają za często hosta? :D

 

Następna sprawa.

Boczek jest lepszym graczem, no i co? Nawet jeśliby to nie była prawda to żal mi d.upy nie ściska, nie widzę powodu do atakowania Boczka (może dlatego że Boczek się nie obnosi jak święta krowa z tym że jest lepszy - musiałem to napisać :P ), nie widzę powodu, żeby atakować nikogo za to, że gra dobrze.

 

Konsolę sprzedaje, powody są moimi prywatnymi sprawami, chociaż pewnie już sam sobie dorobiłeś historyjkę z wątkiem jaki Ty to jesteś boski i ludzie aż rezygnują żeby nie zbierać lania. Możesz sobie tak myśleć, mi to...

 

Aha, a co do Zyosa to przekaż mu, że wolę mieć prawdziwego przyjaciela w realnym świecie, z którym mogę pogadać o wszystkim, mogę oczekiwać pomocy trudnej życiowej sytuacji, niż "zioma" na MSN/AIM/ICQ/XBL, któremu 6 lat liże pupcie ;)

 

Cheers! :(

Odnośnik do komentarza
Noobowska historia mówi o tym, czego Ty ewidentnie nie robisz, tym się różnimy, że ja nie zadzieram nosa ani nie gwiazduje, bo to głupie, niedojrzałe i świadczy o chęci uleczenia jakiś kompleksów na innym polu. Co więcej pokazujesz też brak szacunku dla wszystkich osób, których może i nie znasz, i nie grałeś, ale powinieneś mieć do nich szacunek, a wyśmiewając mnie w moim przykładzie, poniżasz też ich. Pamiętaj tylko, że kiedyś też tak ktoś może Cię potraktować poza "wirtualnym" światem sceny Halo w codziennej sytuacji, ale jak chcesz to nadal patrz na wszystkich z góry.
Oh tak wszystkich traktuję z góry, bo nie chcę mieć na swojej Friend Liście 100 nubów z Polski jak Molo PL. Tu mnie masz!!

 

Myśli tak więcej osób niż ja, tylko jak zwykle ten co powie parę słów prawdy to moja osoba, więc jak zwykle pójdzie na mnie flame i zostanę uznany za awanturnika. I nie oczekuje jakiś słów poparcia w tym temacie, bo nie chciałem zaczynać jakiejś kłótni.
Myślisz, że ja o tym nie wiem? Przecież większość osób ze sceny jest dwulicowa i zakłamana. Chcą być twoimi kumplami i niby życzą ci żebyś wygrał turniej, a tak naprawdę cieszą się każdą twoją nawet najmniejszą porażką <- 101% TRUE DAT i nikt mi nie powie, że tak nie jest... znam to z autopsji.

 

Szkoda, że nie wolno niczego co jest związane z Twoją postacią poddać nawet delikatnej, merytorycznej krytyce. Twój skill to nie jest żaden religijny dogmat i ludzie mogą poddawać to w wątpliwość/krytykę/żartować, bo to żaden poważny temat, żeby od razu szukać powodu do zaczepki.
Taaaaaa, nikt nigdy ze mnie nie żartował i nie krytykował.... BTW ty już mój "skill" poddawałeś pod wątpliwość nieraz i powiedz nam wszystkim zgromadzonym jak na tym wyszedłeś? 40 zł w plecy jeśli dobrze pamiętam? RAPE.

 

Co do innych osób, wali mnie to - mimo wszystko uważam, że Twoja Amerykańska Ekipa > Ekipa Songriota (sam Songo ownz). Poza tym zadziwiające jest jak ty zawsze nie masz hosta z amerykanami, a inni z Francuzami/Anglikami/Masajami mają. Oj, biedny, nieszczęśliwy...
Jesteś, aż taki głupi czy tylko udajesz? Jak Amerykanie grają z innymi Amerykanami Matchmaking to host nie ma, aż takiego dużego znaczenia, bo nikt nie ma powyżej 100 ms.

 

Co do Boczka, to g,ówno mnie obchodzi jak poszczególne osoby sobie radzą, ale jestem przekonany i kilka osób zna dostatecznie swoją wartość, że gdyby z Boczkiem/Bobkiem/Flahą Twoi znajomi zagrali 60 meczy to też mieli by oni 50tkę. Czy to tak boli Fil, że inni też mogą (albo raczej mogliby)?
Bez hosta na pewno nie mieliby i byłbym skłonny nawet o to się założyć.

 

Dlaczego nie zdobyłeś 50lvl jako te pro-boskie PDT? Graniu i Juan mają za często hosta? :D
Flaha nienawidzi grać MM plus team, z którym nabijałem 50 jest lepszy niż PDT co nie zmienia faktu, ze PDT > GLD w H3 ez.

 

Następna sprawa.

Boczek jest lepszym graczem, no i co? Nawet jeśliby to nie była prawda to żal mi d.upy nie ściska, nie widzę powodu do atakowania Boczka (może dlatego że Boczek się nie obnosi jak święta krowa z tym że jest lepszy - musiałem to napisać :P ), nie widzę powodu, żeby atakować nikogo za to, że gra dobrze.

I nikt go nie atakuje przecież...

 

Konsolę sprzedaje, powody są moimi prywatnymi sprawami, chociaż pewnie już sam sobie dorobiłeś historyjkę z wątkiem jaki Ty to jesteś boski i ludzie aż rezygnują żeby nie zbierać lania. Możesz sobie tak myśleć, mi to...
No mam już kilka historyjek - chcesz posłuchać jakąś? Molo doszedł do wniosku, ze i tak z GLD nie wygra Ligi TDM (już nie mówiąc o WCG), więc kończy z Halo 3, bo je gorsze od Halo 1 i w ogóle ch,ujowe. Podoba sie? To mogę następną tej!

 

Aha, a co do Zyosa to przekaż mu, że wolę mieć prawdziwego przyjaciela w realnym świecie, z którym mogę pogadać o wszystkim, mogę oczekiwać pomocy trudnej życiowej sytuacji, niż "zioma" na MSN/AIM/ICQ/XBL, któremu 6 lat liże pupcie ;)

 

Cheers! :(

Zazdrość? Spox, niekażdy może mieć graczy typu Zyos/OGRE 2/Rippon/Strangepurple/Commando/LegendPimps/11/Sycthe/Killer N na swojej liście. IMO lepiej mieć 90% ludzi z końcówkami PL niż elitę amerykańską i pwnować ich 50-5 w każdym meczu, bo wtedy jesteś 1337 i prO.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...