Skocz do zawartości

Leaderboard Polskich Graczy


FiL4

Rekomendowane odpowiedzi

No to wszystko zależy od listy jaką posiadamy, lol. U mnie jest średnio 1-3 Halo graczy, kiedy z CODA mam 30-40. I nie chce tym przykładem pokazać że w CODA gra więcej ludzi...

Pokaże to tym przykładem... Od 2-3 tygodni w CODA grywa 250k-350k. Myślałem że to już max i trudno będzie o lepszą frekwencję, ale jak teraz spojrzałem na playlisty, to mnie zatkało... 390k o tj godzinie :P

Dla nieogarniających temat- W H3 o godzinie w której teoretycznie powinno grać najwięcej ludu, było 200k... a teraz 40k

COD OWNZ

Wczoraj jak gralismy tsy to online bylo ok 450 k hmm wiec nie jest tak zle jest z kim grac ;)

No ja już nawet pomijam fakt, że bungie chyba troszke oszukuje z tymi wynikami. Na Bungie.net pisze coś innego niż na playlistach. Ba, kiedy mój brat był u mnie i grał z kumplem z wodzisławia , to na jego playlistach była inna liczba graczy niż na playlistach kumpla... WTF?? :(

Właśnie spojrzałam na playlisty- jest 96k, podczas gdy na bungie net jest 41.5k No tak połowa mniej , to przecież nic.

 

Do Boczka- sorry, czy moje posty nie zawierają treści związanej z Halo?? :D

Edytowane przez CichyGrzmot
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zimol Widze Ze Podwazasz Jego Osiagniecia Jak Tylko Mozesz A Co Powiesz Na To Ze Wygral Wszystkie Turnieje W H3 Jakie Byly W 2007 Roku !! Pewnie Tez Napiszesz Ze Bys Wygral PGA Jakbys Gral Z Kims Lepszym hehe Niektorzy Juz Tak To Maja Znam to ze Sceny CS'a Nie Dygaj Ryslaw Nocnik Jest Blisko !!

Z całym szacunkiem dla Goldiego z którym grałem, ale uważam, że tego Guardiana z kimś z kim gram w klanie bym lepiej zagrał, tym bardziej, żę Strażnik mi "leży". Nie mów, że zlepiony, na miejscu turnieju, skład ma szanse z stałym klanem w CS? Wiem, że w CSie takich sytuacji nawet nie ma, no ale pytam hipotetycznie.

A o PGA moja odpowiedź brzmi:

Tak, wygralibyśmy gdybym grał na pewno z Bobkiem lub Boczkiem.

I to nie dlatego, że czuje się jakiś megaboski, ale na tamten czas (gdy obywało się PGA) Fil&Flaha grali bardzo słabo jak na swoje możliwości i w moim odczuciu nie zasługiwali na zwycięstwo, tylko że byli tego dnia najmocniejszą personalnie parą, a w H3 najbardziej liczy się z wszystkich części teamfire (dublowanie z BR to przesada aż). Zapytam czy taka definicja jest zła?

 

Spoko Kwiatas, teraz GLD rezygnuje z gry w H3, więc jeśli AT nie podejmie wyzwania, albo nie wyskoczy nikt inny lub nowy (a liczę, że ludzie zaczną się wybijać :P ) to PDT nie będzie miało zbytnich wyzwań by dopisywać kolejne "sukcesy" jakimi będą chyba tylko turnieje online, bo byłem w paru miejscach i jak widzę, jak do tego podchodzą to mnie mdli - wszystko jest pięknie do momentu kiedy trzeba przestać gadać, a zacząć robić. Dlatego nie przewiduje wielu wypasowych turniejów w H3 w Polsce. Osobiście cieszę się, że wygrałem parę turniejów z moim klanem, a kilka razy byłem tego bardzo blisko, kiedy scena była w największym rozkwicie i kiedy istniało pojęcie konkurencji;)

 

Wczoraj zagrałem po 3 miesiącach LANa w Halo: CE NTSC i powiem, jedno - ta gra się w ogóle nie postarzała, miodność rozgrywki multiplayer przyciąga na tyle, że nawet uszkodzone pady nie zniechęcają do gry. Te trójki z pistola, snipa, kontrola spawnów power up i rakiet, genialny system, wiem o tej grze chyba wszystko co można wiedzieć na tym poziomie gry (tak jak wiele innych osób na scenie :( ), ale cieszyłem się jak dziecko robiąc zwykłego dabla z pistola, rzucając bułkę na respawnie na Prisonerze, zrzucając kamo na Dammy, ginąc z kampy na Czil ałcie. O czym my tu mówimy patrząc na Halo3? Jest fajne, ale się nie umywa do pierwowzoru. Dałbym z ręką na sercu 9, za grywalny multiplayer i ciekawą kampanię z interesującymi bataliami (abordaż Scaraba<3), ale ni e ma mowy o rewolucyjności jak przy Halo: CE. Pierwowzór to gra-legenda i wzór, coś czym jest Quake i CS na PC. Żeby zaraz nie wyszło, że nie podoba mi się Halo i gra jest lipna (bo już widzę Grzmota rzucającego moje cytaty - jeżdżącego po wszystkim co H3 i chwalący wszystko co COD4, pamiętaj Grzmot, COD4 może Halo1 buty czyścić pod względem "replayability" :D ). Podsumuję, moje przemyślenia, które wrzucam tak mimochodem do tematu (na pożegnanie), Halo3 to dobra gra, ale jedna z wielu dziś. Halo1 było ponad wszystkimi innymi produkcjami w momencie wyjścia (i w świadomości wielu tak jest do dziś ;) )

 

Jak to jest z WCG w Quake3? Nadal grają w niego bo jest genialny, a Q4 został olany? Bo się dobrze gra, bo to ponadczasowa produkcja i dodatku miała "szczęście" wyjść na PC, a nie na konsolę, której skończy się support.

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Wy na prawdę nie macie co robić tylko pisać takie bzdury :P Grzmot ... a Acivision nie ściemnia z ilością graczy online :?:

Zimol ... nie wiem po co piszesz o takich oczywistych sprawach :( Przecież każdy ... no prawie każdy wie o tym :D Przecież teraz nikt po tych pięknych słowach nie przeskoczy na H1 .... widzę że dużo takich osób jest tutaj na forum, które nie zdają sobie z tego sprawy.

 

H1 było jest i będzie, ale teraz jest H3

Odnośnik do komentarza
Boczek próbuje nabić 50 od kilku miesięcy i brakuje mu pewnie jeszcze z 20-30 wygranych pod rząd

 

No i dzisiaj sie udalo :( z bobem zownowalismy double teamy 9h0

 

Ostatni mecz wygrana z brytyjska elita 9h0

 

 

GZ Ziooooom, szkoła Rzepa, keep it up !! Jak tylko skończy mi się zaliczeniowy zapie**** to siądę do mojego TSa :D Da się? da się !

Odnośnik do komentarza
Wielkie gratz Boczek :( Jak Bobkowi poszlo? Rowniez dobil? ;) .

Bobek na 49 sie zatrzymal chwilowo ;)

Nice Boczek ;) Jednak pękło ... co jakiś czas patrzyłem jaki LVL macie i ciągle widziałem 49 :P A tu jednak pękło fifty :P

Ja mam biedne 40 bo nie ma z kim dobić coś wyżej, a z random player wiadomo jak się gra :D Ktoś chętny na wspinaczkę ku 50 2v2 :?: PM me

Odnośnik do komentarza
Boczek próbuje nabić 50 od kilku miesięcy i brakuje mu pewnie jeszcze z 20-30 wygranych pod rząd

 

No i dzisiaj sie udalo :( z bobem zownowalismy double teamy 9h0

 

Gratuluję Boczek i Bobek, udało wam się dokonać niemożliwego zdaniem niektórych, ale zapamiętajcie sobie na zawsze. Wasza 50tka nie jest tak za(pipi)ista i taka wyjątkowa i zasłużona jak u innych. Bo w Double Team, nawet największe nooby mogą sobie nabić 50lvl, nie to co w TSie! Pamiętajcie o tym, howgh!

Odnośnik do komentarza

Dokladnie, skoordynowanie timplejowe nie wymaga takiego poziomu skilla jak przy cztery fau cztery, wasze "taktiki" sa po prostu za slabe na ten boski tryb, dlatego tez zdecydowaliscie sie zapewne na malo skillowe, i co tu duzo mowic, nubowskie 2v2 dla pedryli. No ale nie ma totamto, level 50 nabity, fejm +500 i -20 do zapachu skarpetek, a o to chyba chodzilo. Gratulacje!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...