Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

w oficialnej cenie 199zl a nie jak wczesniej 250 ;)

 

skad masz info, ze kolekcjonerka kosztuje 199?

mowa o zwyklej, kolekcjonerska jest slaba (mam CE z GOW1 na PC i tam byly ciekawsze bonusy jak czapka,koszulka,kubek (pod wplywem ciepla pojawia sie logo) z logo gry, duzy plakat + maly :) i chyba tyle i za 115 z wysylka za to zaplacilem. Dla mnie atworki czy pocztowka w CE to kpina brakuje czegos namacalnego typu figurka czy portfel czy jakas przypinka z ktorej mozna zrobic uzytek niz przeczytac, odstawic i powiedziec - fajne. Swoja droga smieszna byla CE gry Jericho - dodano ksiazke z atworkami jedynie...

 

gow2ce.jpg CE nie jest warta tych pieniedzy

Odnośnik do komentarza
Ja specjalnie kupię zwykłą żeby nie mieć złotego lancera jak 90% graczy :]. Chcecie sobie przedłużyć czy jak? Kolegom się pochwalić?

same here

 

nie wiem jak to będzie wyglądać, ale w ogóle mi to nie pasuje do estetyki GoWa ;]

 

Co do MM czy Saturna, to Fifa 09 pojawiła się tam przed oficjalną premierą, mniej więcej w tym czasie kiedy miał ją sklep PSX Extreme (kumple kupował tam fifę 3-ciego za 170zł) więc może teraz też tak będzie. Ja wolałem jednak nie ryzykować, tym bardziej że może im odbić z ceną.

 

Odnośnik do komentarza

Kit ze złotym Lancerem. Ale również , jako posiadacze limitki, dostaniemy, możliwość pobrania mapek z pierwszej części. Oby bez blokady <_<

Ale swoją drogą, pisałem już o tym, jak na wersje kolekcjonerską to słabo.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Kwestia cenowa między zwykłą wersją a limitowaną jest w prawdzie nieduża, i zastanawiałem się, którą wersję brać przez chwilę, ale jednak postawiłem na zwykłą. Dlaczego? Mam dość małe mieszkanie, więc coś większego, niż pudełko DVD mi na półkę nie wskoczy. A Lancer? Wylądowałby w piwnicy po kilku dniach walania się po kątach. Dodatkowa płyta z procesem tworzenia? Nigdy nie interesowały mnie takie rzeczy, czy w grach, czy filmach (słuchanie "tu wpadliśmy na genialny pomysł tego, a tu na jeszcze genialniejszy tamtego" :D). Może trochę szkoda artworków, ale pewnie i tak większość pojawi się na forach.

Poza tym, mam trochę awersję do takich dużych wersji gier. Kupiłem GoW na PC, dodatkowa książeczka z opisem przejścia praktycznie się rozsypuje, kartki lecą same.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...