Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem czy tak podobna, fakt nie grałem jeszcze. Ale widzę po screenach i filmikach, że grafika jest wyraźnie poprawiona. Wiadomo nie ma takiego efektu jak przy I części, ale poprawa jest. Grafika jest ostrzejsza, bardziej kolorowa, nowe-stare plansze robią wrażenie, przy czym widziałem je tylko na fotkach, więc efekt na żywo w akcji będzie 2x lepszy. Cieniowanie, tekstury też są widocznie poprawione.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

CO mnie martwi - to lancer. Wiecie ze ma spowalniac w trakcie biegu. Boje sie ze zdownowac z lancera bedzie dzicinnie latwo teraz... :( a i shotgun wolniejszy. EEEEE cholera! Moze dwojeczka bedzie bardziej taktyczna przez to? Wymagajaca wiecej myslenia a nie takie bieganie na grubego ;)

Edytowane przez koziou
Odnośnik do komentarza

Ja wiem co to drewno, tylko, że początki tak wyglądały, strzelałem z daleka i bałem się podejść xD, teraz w singlu na Inasne biegam z piłą albo combo - łokieć, szut. Zabawnie to teraz wygląda jak można się znęcać nad locustami. Kiedyś opcja podejścia nie do pomyślenia.

 

Czekam na GoW2 bo wiem, że zapewni mi kolejne 2 lata ostrego wku#$ania się. Acziwy, singiel zapowiada się smakowicie, w dodatku genialny coop, no gra marzenie.

Odnośnik do komentarza
http://www.gowfans.com/news.php?readmore=45

 

GoW2 Online Multiplayer Leak

 

-shotgun jest za wolny...

-granaty ogłuszające mogą być przegięte, bardzo długo postać po wybuchu leży bezbronnie na ziemi...

 

Przesadzasz :P zresztą nawet jeśli jest wolny shot to dobrze bo nie powinien walić z częstotliwością kałacha ;)

Uważam iż jest ok jeśli chodzi o "szybkość" w obu przypadkach

Odnośnik do komentarza
Przesadzasz :P zresztą nawet jeśli jest wolny shot to dobrze bo nie powinien walić z częstotliwością kałacha ;)

Uważam iż jest ok jeśli chodzi o "szybkość" w obu przypadkach

 

Mogli zostawić szybkostrzelność shotguna z pierwszej części. Teraz będzie bardzo ciężko położyć kogoś strzelającego lancerem 1vs1.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...