Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiesz co to znaczy wbiec w kogoś "na raszu", lub "z rasza" z shotgunem ? Trzymasz A, biegniesz na oponenta i w odpowiednim momencie (zależnie, czy grasz na hoście, czy off-host) strzelasz podczas biegu, będąc bardzo blisko przeciwnika i na 99%, jeśli dobrze wykonane, bez activa nawet gość się rozpuknie na kawałeczki :P I tyle. dośc wkurzający patent bo ciężki do powstrzymania, na splicie nie wykonalny...

Odnośnik do komentarza
Nie wiesz co to znaczy wbiec w kogoś "na raszu", lub "z rasza" z shotgunem ? Trzymasz A, biegniesz na oponenta i w odpowiednim momencie (zależnie, czy grasz na hoście, czy off-host) strzelasz podczas biegu, będąc bardzo blisko przeciwnika i na 99%, jeśli dobrze wykonane, bez activa nawet gość się rozpuknie na kawałeczki :P I tyle. dośc wkurzający patent bo ciężki do powstrzymania, na splicie nie wykonalny...

 

Hehe, Ty nie ucz mnie i Pomezza jak sie robi takie akcje ;) Co innego biec i strzelac, a co innego biec i w ostatniej chwili strzelic. W 2. czesci bedzie to prawie niewykonalne poniewaz wystarczy strzal z pistoletu i spowolnimy delikwenta, ktory bedzie probował nas raszowac :D

Odnośnik do komentarza
Nie wiesz co to znaczy wbiec w kogoś "na raszu", lub "z rasza" z shotgunem ? Trzymasz A, biegniesz na oponenta i w odpowiednim momencie (zależnie, czy grasz na hoście, czy off-host) strzelasz podczas biegu, będąc bardzo blisko przeciwnika i na 99%, jeśli dobrze wykonane, bez activa nawet gość się rozpuknie na kawałeczki :P I tyle. dośc wkurzający patent bo ciężki do powstrzymania, na splicie nie wykonalny...

 

Hehe, Ty nie ucz mnie i Pomezza jak sie robi takie akcje ;) Co innego biec i strzelac, a co innego biec i w ostatniej chwili strzelic. W 2. czesci bedzie to prawie niewykonalne poniewaz wystarczy strzal z pistoletu i spowolnimy delikwenta, ktory bedzie probował nas raszowac :D

I całe szczęście.

Odnośnik do komentarza
[...]biegać i jednocześnie strzelać już nie można. [...]

 

To w jedynce mozna bylo biec i jednoczesnie strzelac? :huh: No chyba ze na glitchu. Wracajac do gry. Mapy sa wieksze niz w pierwszej czesci, bronie dostepne na mapie zmieniaja sie co rundę (np. łuk na przemian ze snajpa), hammer nie jest juz nieskonczony, mozna strzelic headshota z lancera, hammerbursta i łuku, boomshot ma teraz 3 pociski, troche mocniejsza siła lancera.

 

No co ty heady z lancera i łuku? No to grubo....

Jeszcze tydzień.......

Odnośnik do komentarza

Niewazne do kogo pisales, chodzi mi o te slowa: "Nie wiesz co to znaczy wbiec w kogoś "na raszu", lub "z rasza" z shotgunem ?" + tłumaczenie jak małemu dziecku jak to sie wszystko robi. Ehhh... A wiesz ze jak wcisniesz "A" to przyklejasz sie do przeszkody? ;> Dodatkowo mozna strzelac jak sie nacisnie "RT", przydaje się czasem. Daruj sobie takie uszczypliwosci. Wracajac do 2. czesci, to gra z botami potrafi wkurzyc. Zdarzylo mi sie ze jeden z botow poszedl na koniec mapy i caly czas sie chowal. Gre z botami nalezy traktowac raczej jako trening i poznanie mapek :)

 

Nie wiem czy ktos wymienił tutaj wszystkie dostepne tryby, wiec zapodam:

- Wingman (Skrzydłowy)

- Meatflag (Pojmanie),

- Guardian (Strażnik),

- Execution (Egzekucja),

- Warzone (Strefa wojny),

- Annex (Aneksja), Horde (Horda),

- King of the Hill (Król wzgórza),

- Horde (Horda)

Edytowane przez Master_Lukas
Odnośnik do komentarza

Daj mi spokój, bo nie chciałem być uszczypliwy. Sam to tak zinterpretowałeś, a to już nie moja wina. Nie każdy musi widzieć co znaczy "z rasza", więc to opisałem. Zresztą pisałem do Pomezza głównie, więc nie wiem po co w ogóle z Tobą dyskutuje. EOT Pozdrawiam.. "Master"...

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
Chodzi o to, że trzymasz góra plus A i naciskasz spust, postać prostuje się ale da się strzelać i trzymasz nadal A postać biegnie. Nie wiem jak to przełożyć ale osoby grywające na sieci wiedzą o co biega.

 

 

Chyba jednak nie za bardzo.

 

 

Nie wiesz co to znaczy wbiec w kogoś "na raszu", lub "z rasza" z shotgunem ? Trzymasz A, biegniesz na oponenta i w odpowiednim momencie (zależnie, czy grasz na hoście, czy off-host) strzelasz podczas biegu, będąc bardzo blisko przeciwnika i na 99%, jeśli dobrze wykonane, bez activa nawet gość się rozpuknie na kawałeczki :P I tyle. dośc wkurzający patent bo ciężki do powstrzymania, na splicie nie wykonalny...

 

o to to. właśnie o to mi chodziło, w dwójce właśnie jest nie możliwe do wykonania.

Odnośnik do komentarza
:D Hue hue. O to ci chodziło. No więc "raszowanie" (polska pisownia rzonci ) czy też jak ja to nazywam "(pipi)nięcie z bańki", "wjazd na pełnej qrwie", to chyba nie to samo co strzelanie podczas biegu? Bo z tego co wcześniej pisałeś można było zrozumieć, że podczas biegania ( z wciśniętym A ), można strzelać. Stąd też moje wątpliwości, czy aby przez dwa lata coś mnie jednak nie ominęło w tej grze.
Odnośnik do komentarza

Podkreslam, mniej wiecej. Ale raczej troszke dluzsza, nieznacznie.

Od jedynki podobala mi sie znacznie bardziej, wiele ciekawych miejscowek (w jedynce urzekla mnie tylko fabryka, a w dwojce

opuszcony kompleks labolatoryjny czy bebechy ogromnego czerwia[tutaj grafika ryje czerep] oraz sala tronowa

daja w ryj konkternie), kilka fajnych akcji (

jazda na brumaku:D, lot rozpruwaczem, jazda lekkim wozem bojowym czy obrona machniny szturmowej

) urozmaica te bezmozgie parcie w przod z bataliami podzielonymi na wyrazne partie tzn, wyskakuja typy, rozwalasz ich, slyszysz "gtarkie" - czysto, idziesz dalej, znowu wychodza klienci, rozwalasz ich, znowu "gitarka" idziesz dalej... Horda w sumie fajny tryb, mozliwosc grania z botami (czyli taki poligon treningowy jakby) rowniez cieszy, namiastka multi dla ludzi, ktorzy nie maja podpietego neta do pudla, czyli dla mnie. Grafika faktycznie troche podpieta w stosunku do jedynki, szczeglonie woda, ktora robi duze wrazenie. Cutscenki lepiej wyrezyserowane, mimika twarzy naprawde oddaje uczucia postaci i udzwiekowanie tez bardziej mi sie spodobalo. Jesli chodzi o gameplay, na plus kilka dodatkowych broni, mozliwosc czolgania sie, egzekucje, dodatkowe elementy dot. pily. Niestety (dla mnie) miechanika duzo sie nie zmienila, do tego dodajmy te same schematy rozgrywki, batalie o ktorych wspominalem wczesniej itd.

 

Gra sama w sobie polecenia nie potrzebuje, bo takie przypadki jak ja sa raczej w naszym growym gronie odosobnione, mam na mysli ze nie patrzylem na ta produkcje przez pryzmat (pipi)go hajpu, tylko podeszlem do niej chlodno z doswiadczenia z jedynka. Reszta niech lyka bez popity, bo jesli jedyneczka zmiazdzyla wam leb, to dwojka obedrze ze skory, wyjmie wnetrznosci, obsra, podpali i wrzuci do wyzynaczki.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza
Podkreslam, mniej wiecej. Ale raczej troszke dluzsza, nieznacznie.

Od jedynki podobala mi sie znacznie bardziej, wiele ciekawych miejscowek (w jedynce urzekla mnie tylko fabryka, a w dwojce

opuszcony kompleks labolatoryjny czy bebechy ogromnego czerwia[tutaj grafika ryje czerep] oraz sala tronowa

daja w ryj konkternie), kilka fajnych akcji (

jazda na brumaku:D, lot rozpruwaczem, jazda lekkim wozem bojowym czy obrona machniny szturmowej

) urozmaica te bezmozgie parcie w przod z bataliami podzielonymi na wyrazne partie tzn, wyskakuja typy, rozwalasz ich, slyszysz "gtarkie" - czysto, idziesz dalej, znowu wychodza klienci, rozwalasz ich, znowu "gitarka" idziesz dalej... Horda w sumie fajny tryb, mozliwosc grania z botami (czyli taki poligon treningowy jakby) rowniez cieszy, namiastka multi dla ludzi, ktorzy nie maja podpietego neta do pudla, czyli dla mnie. Grafika faktycznie troche podpieta w stosunku do jedynki, szczeglonie woda, ktora robi duze wrazenie. Cutscenki lepiej wyrezyserowane, mimika twarzy naprawde oddaje uczucia postaci i udzwiekowanie tez bardziej mi sie spodobalo. Jesli chodzi o gameplay, na plus kilka dodatkowych broni, mozliwosc czolgania sie, egzekucje. Niestety (dla mnie) miechanika duzo sie nie zmienila, do tego dodajmy te same schematy rozgrywki, batalie o ktorych wspominalem wczesniej itd.

 

Gra sama w sobie polecenia nie potrzebuje, bo takie przypadki jak ja sa raczej w naszym growym gronie odosobnione, mam na mysli ze nie patrzylem na ta produkcje przez pryzmat (pipi)go hajpu, tylko podeszlem do niej chlodno z doswiadczenia z jedynka.

 

I to sie chwali :) Ja od dwojki nie oczekuje jakis cudow i jak dla mnie Gears of War bylo gra na 8+, a czasami na 9(gdy razem z kumplem przechodzilem). Mam tylko nadzieje na usuniecie bugow z rozgrywki online i znacznym zniwelowaniem tzw. host advantage bo o calkowitym wyeliminowaniu tego nawet nie marze ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Wiadomość z ostatniej chwili. Jeden z polskich graczy próbował się dowiedzieć jak będzie wyglądać sprawa kodów na stare mapy w polskich edycjach GOW2. Otóż okazuje się, że ani do zwykłej ani do kolekcjonerskiej edycji M$ Polska w swej wspaniałomyślności nie przewiduje dodawania kodów umożliwiających ściągnięcie nowych wersji starych mapek. Bez komentarza. Ja swoją kopię gry zamawiam z UK.

 

Wszystkim proponuje uczynić to samo. Nie dajmy się dymać.

Odnośnik do komentarza

No niefajna sprawa z tym brakiem kodów, ale w Polsce Live'a oficjalnie nie ma więc nie ma czemu się dziwić. Mimo wszystko gdybym zamierzał grać w GoWa 2 online to bym się wku.rwił. Mi wystarczy coop, ale Wam się nie dziwię.

 

W sumie śmiezsna sytuacja, kiedyś w polsce dystrybucja gier ograniczała się do włożenia białej karteczki z opisem sterowania do środka pudelka i marzyło się żeby mieć 3XPL. Dzisiaj mamy 3XPl, ale w tym wypadku niejeden by chciał oryginalne wydanie, hie hie. Nigdy nie będzie dobrze ;d

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...