Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

No oczywiście, masz rację - te kody powinny być (chociaż uważam, że niewielu jest Anglików, któzy kupują gry w Polsce, no ale niech będzie). Mimo wszystko IMO bojkotowanie M$ jest bez sensu i żadnych rezultatów nie przyniesie xD Btw. te info jest w jakiś sposób potwierdzone? Poza postem na tym forum jest jakieś oficjalne info?

Odnośnik do komentarza

Dostalem na live'ie wiadomosc ze jakis gosc (nie pamietam GT) dzwonil na infolinie i tam mu powiedzieli ze nie bedzie kodow. A co jesli polskie sklepy sprowadzaja gry z zagranicy, przeciez wtedy powinny byc kody. Dzisiaj dzwonie do gram.pl i zapytam czy beda mieli gre z kodem. Jak nie, rezygnuje z zamowienia i zloze preordera na DVD Crave lub Play-Asia. Trudno, poczekam kilka dni dluzej ale bede mial kod.

 

EDIT: w GRAM.PL nie bedzie kodow! Wytlumaczenie: poniewaz w Polsce nie ma Xbox Live'a. Dziekuje!

Edytowane przez Master_Lukas
Odnośnik do komentarza
No wlasnie nie wiem czy pewniej. Skoro gra bedzie w folii na Allegro, to skad gosc bedzie wiedzial czy kod jest w srodku. Zamawiaj gre z Anglii lub Australii masz pewnosc ze kod bedzie, bo tam Live jest. Wole poczekac na przesylke nawet tydzien po premierze i miec kod :)

A potem bawić się z omijaniem blokady :P. W sumie to chyba wezmę polską wersję, ale jak się okaże, że na te kody nie ma blokady regionalnej...

Odnośnik do komentarza
Od rodzimych sprzedawców pewniej? Kpisz? Zamawiałem UT3 z DVD.CO.UK. Nie dośc że zapłaciłem tylko 164zł za grę, która w Polsce na starcie kosztowała 199zł, to za przesyłkę zapłaciłem 1 funta. Grę wysłali w Piątek w Poniedziałek miałem ją w domu. Daje do myślenia? Bo ja niejeden i nie dwa razy zamawiając z "rodzimych sklepów" czekałem na grę po kilka dni bo albo nie zdążyli wysłać ( co to (pipi) w ogole za tłumaczenie?!?), a to na pewno poczta nawaliła (najczęstsze tłumaczenie). Nie mówiąc już o tym ile sobie nasi pocztowcy życzą za usługę. Brak słów.
Odnośnik do komentarza

Funt poszedł w górę. Co jednak z tego skoro zamawiając z DVD.CO UK wychodzi mnie to razem z przesyłką 175 zł (czyli i tak znacznie taniej niż w przeważającej części naszych sklepów, nie wspominając o największych)? Jak dla mnie sprawa jest prosta. 10-ego robię przelew na ich konto i pewnie do końca tygodnia gra do mnie dotrze.

 

Nowości w MM i innych Saturnach kosztują nie mniej niż 199 zeta. wyjątkiem było GTA4, ktore kupiłem za 179. Był to chyba jednak błąd sprzedawców ponieważ po kilku godzinach cena wróciła do pułapu 219zł. Generalnie kupowanie w takich marketach polecam tylko desperatom bądź ludziom nie cierpiącym na brak gotówki. Ich marża jest absurdlana.

Odnośnik do komentarza
Funt poszedł w górę. Co jednak z tego skoro zamawiając z DVD.CO UK wychodzi mnie to razem z przesyłką 175 zł (czyli i tak znacznie taniej niż w przeważającej części naszych sklepów, nie wspominając o największych)? Jak dla mnie sprawa jest prosta. 10-ego robię przelew na ich konto i pewnie do końca tygodnia gra do mnie dotrze.

 

Nowości w MM i innych Saturnach kosztują nie mniej niż 199 zeta. wyjątkiem było GTA4, ktore kupiłem za 179. Był to chyba jednak błąd sprzedawców ponieważ po kilku godzinach cena wróciła do pułapu 219zł. Generalnie kupowanie w takich marketach polecam tylko desperatom bądź ludziom nie cierpiącym na brak gotówki. Ich marża jest absurdlana.

 

Ostatnimi czasy juz mozna kupywac gry w "normalnych" cenach np. w MM Dead space 169zl, Fifa 09 169 wiec juz tak tragicznie nie jest ;)

Odnośnik do komentarza

Zalosne, Mirski na Funday'u obiecywal kokosy, wsparcie sceny GoW2, ale nawet kodow nie bedzie. Ja tam online nie jestem jakos szczegolnie zainteresowany, ale niektorym wspolczuje.

 

Generalnie to pewnie Polski MS nie mial na to wplywu, ale ide o zaklad, ze nic w tej kwesti nie zrobili.

Edytowane przez Jędrek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...