Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Niech mi ktoś jeszcze napisze, że tryb Horde jest prosty. Wczoraj grałem z kumplem w co-opie i doszliśmy ledwo co do poziomu 19 (na normalu). Przeciwnicy są teraz tak mocni, że na Boomera trzeba z 7 headshotów ze snajpy i do tego atakują w hurtowych ilościach. Najgorsi są nowi przeciwnicy z tarczami, jak taki zrobi szarżę to nie ma co zbierać :P W pojedynkę nawet nie ma co do tego podchodzić bo ginie się max po dwóch minutach.

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
Niech mi ktoś jeszcze napisze, że tryb Horde jest prosty. Wczoraj grałem z kumplem w co-opie i doszliśmy ledwo co do poziomu 19 (na normalu). Przeciwnicy są teraz tak mocni, że na Boomera trzeba z 7 headshotów ze snajpy i do tego atakują w hurtowych ilościach. Najgorsi są nowi przeciwnicy z tarczami, jak taki zrobi szarżę to nie ma co zbierać :P W pojedynkę nawet nie ma co do tego podchodzić bo ginie się max po dwóch minutach.

Możesz równie dobrze być... noobem :E :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Tutaj nie chodzi o skilla w pewnym momencie grając we dwójkę brakuję po prostu siły ognia na tych skurczybyków. We dwóch można przejść, ale na casualu. I tak wraz z 41 falą horda staje się 2,5 razy mocniejsza (zadaje więcej obrażeń, mają lepszą celność i wytrzymałość). Wtedy to nawet wretchesy trzeba dwa razy z kolby pierdzielnąć. Masakra.

Odnośnik do komentarza

Keymaker moim zdaniem to nikogo z MS PL na przyszłym Fundayu moze nie być hihi. I jeszcze w tej remizie w Niedzicy Mirski sam wyszedł z inicjatywą stworzenia sceny GOW2. Buahaha. (pipi)... jakoś kiedyś człowiek miał wszystko w poważaniu . wchodziło sie do sklepu i brało sie gre z półki wiedząc ze ma sie pełnoprawny produkt , produkt kompletny tak jak sąsiedzi zza Wisły czy Odry a dziś ? Ja pierdziele. Nie dość że człowiek ciuła pieniądze aby raz na jakiś czas gre kupić nie koniecznie nowość to tu jeszcze takie cuda wianki.

Odnośnik do komentarza

gram na poziomie normal i zginąłem dosłownie kilka a mam już połowę gry za sobą w dodatku grę za(pipi)iście ułatwia

"reanimacja" kiedy zaliczamy zejście

no i przeciwnicy jakoś szybciej padają niż w GoW 1 zwłaszcza ci bardzo duzi . Gra jest zdecydowanie łatwiejsza od jedynki , śmiało można zaczynać od trzech gwiazdek.

W skrucie ;) :

Gears of War 1 + rozmach z God of War 2 + grafa z roku 2011 = Gears of War 2

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Pan rzuca zdrapka padajcie narody a moze sie zalapiecie! :] Dobre na reklame tylko nie doslownie... Mani ty widze starej daty jestes(jak dinozaur hehe):>, piszesz ze kiedys czlowiek mial wszystko w powazaniu. Kiedy takie czasy byly ze sie nas nie naginalo(fizycznie lub psychicznie)? Po prostu uwazam, ze to co "normalne" przeszlo na rynek gier, dlatego wypada nam postepowac wedlug zasady jak sie niema co sie lubi to sie lubi co sie ma

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...