Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Rocznik 84 wiec aż taki stary to nie jestem ;) Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ? Czyli mam lubić okrojoną z kodów wersje gry ? Kiedyś była poczciwa amiga i commodore 64 i grała gitara :D hehe. Ciekawe kiedy łaskawy MS PL przyśle mi GOW2 hmmm pewnie im sie śpieszyć nie bedzie :/ a kod na mapy załatwiłem juz sobie od znajomego, który online grac nie bedzie:)

Odnośnik do komentarza
ej jaki sens maja xtra mapy jesli kody nawet sa w zwyklych edycjach (w krajach w których jest live) czyli rozumuje ludzie z krajów bez liva bedą musieli kupić za punkty ? żenada - niemogli zmieścić na DVD ?

 

Ludzie z krajow bez Live'a nie dostana kodow do map. O kupowaniu za punkty nie bylo mowy. Jakby dali na DVD, to wystarczylo by gre sciagnac z neta, a tak ten kto chce miec mapki musi kupic gre w sklepie. Jesli zdobeda gre z kraju, ktory ma Live'a, kod dostana. Proste! Inna sprawa to blokada ale to juz male piwo :D Jutro dzwonie do Swiata Gier i zapytam czy u nich beda kody.

Edytowane przez Master_Lukas
Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie jak będzie wyglądać na żywo zabawa w multi z tą mapą w śniegu, chodzi mi o lawinę. Czy takie dodatki będą przeszkadzać czy ułatwiać rozrywkę?

 

"łaa gdzie stare mapki, ja chcę stare mapki" - lament.

 

Może najpierw lepiej opanować nowe? http://gearsofwar2.pl/news.php?readmore=134

 

Jeśli nie będzie blokady to ok ale jak będzie to i tak wszyscy w nowym GoW będą grać na dostępnych od razu. jak jest z hiddenami? ugadaj się z kimś na nowe mapy, "eee ja nie mam, ja też i ja" no to ciupiemy na starych. Norma.

 

Na tym filmiku naliczyłem 10 słownie DZIESIĘĆ nowych map. Na ch.uj mi stare?

Odnośnik do komentarza

Ok więc ukończyłem z kumplem nowe Gearsy. Cóż malutka recenzja bez spoilerów.

 

Graficzne zbliżona do części pierwszej, kosmetyczne poprawki, jednak jest to tylko ten sam poziom.

Fabuła przyjemna jednak denerwuję fakt licznych wstawek, i przerywania akcji w najlepszych momentach.

Niestety ma się wrażenie że jest to tylko dodatek do jedynki niż kolejna pełnoprawna część.

Miało być Bigger Better and Bad Ass, ale czy takie Better? razej to ten sam poziom

Jednak gra jest bardzo dobra, polecam

 

 

Plusy i minusy na ten czas.

+ Mimo wszystko audio-wizualna część gry

+ Wprowadzenie nowych rozwiązań jak czołganie, dobijanie przeciwników

+ Dopracowana w prawie każdym calu

 

- Ma się wrażenie że to tylko dodatek a nie nowa gra

- Denerwują wstawki które co chwilkę przerywają rozgrywkę

 

jak dla mnie ocenka -9

Odnośnik do komentarza

13:00 - spotkanie na żywo z dyrektorem Microsoft Polska - moze warto napisac cos o Xboxie 360 w Polsce. Kto moze niech bedzie o 13 na tym spotkaniu.

 

W Robsonie beda gry ze zdrapka. Na Allegro znajdziecie odpowiednia aukcje gdzie jest zaznaczone GRA + zdrapka. Uzytkownik: sklep-ROBSON. Jak cos to walcie na PW, podam linka, bo tutaj nie wiem czy moge.

Edytowane przez Master_Lukas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...