Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

W konkurencyjne gazetce piszą, że Mapki będą do zassania w dniu premiery za free.

Will some of the old Maps (or all of them) be playable, perhaps as an additional Download Content?

 

Cliff Bleszinski: Sure, we’re offering the Flashback Map Pack for free download via Xbox LIVE at launch as a token of thanks to our fans for buying a new copy of the game. The Flashback Map Pack contains our five favorite Gears 1 maps: Gridlock, Subway, Canals, Mansion, and Train Station, each specially updated for Gears 2.

Odnośnik do komentarza
W konkurencyjne gazetce piszą, że Mapki będą do zassania w dniu premiery za free.

Will some of the old Maps (or all of them) be playable, perhaps as an additional Download Content?

 

Cliff Bleszinski: Sure, we’re offering the Flashback Map Pack for free download via Xbox LIVE at launch as a token of thanks to our fans for buying a new copy of the game. The Flashback Map Pack contains our five favorite Gears 1 maps: Gridlock, Subway, Canals, Mansion, and Train Station, each specially updated for Gears 2.

Aha, dzięki wrog. Tak czy siak, kod będzie :]

Odnośnik do komentarza
Wiadomo jaka bedzie dokladna cena w empikach i MM?

 

Gears of War 2

(X360)Epic Games

Cena empik.com: 189,99 zł

 

MM nie wiadomo

 

oficjalna cena i dzień sprzedaży w Empiku

"Gears of War 2 " przewidziana jest na 07.11.2008 i od tego dnia powinna być możliwość dokonania zakupu gry.

Cena rynkowa produktu którym jest Pan zainteresowany wynosi: 199.90 złotych.

 

 

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza
W konkurencyjne gazetce piszą, że Mapki będą do zassania w dniu premiery za free.

Ta konkurencyjna gazeta to za(pipi)iście rzetelne czasopismo. Pamiętam jak o trybie execution przy okazji recki GoW1 napiali "w tym trybie zdobywa się punkty za spektakularne egzekucje". Szacun.....

 

Chyba nie doczytaliście. Tam jest napisane "as a token". Chodzi właśnie o ten kod. Nie ma kodu=nie ma mapek

 

Co do GoW2, właśnie mam kopię gry w domu, ale w nią nie zagram. Funny? Nie za bardzo. Po odwołaniu przeze mnie zamówienia ze sklepu PE, dzwonię po sklepach żeby się zorientować co i jak. Padło na ŚG, bo mam najbliżej i zapewniono mnie, że kody są. Przyjeżdżam do sklepu, mówię mu, że już 3 pre-ordery odwołałem, pytam czy są na bank kody. Mówi, że tak, są. No to za(pipi)iście. Jadę do domu, otwieram grę. Guess what?! CH*J!!! NIE MA KODÓW!!!! Zadzwoniłem, zapowiedziałem, że jutro zwracam grę, bo to nie jest towar zgodny z zamówieniem. Trochę sie speszył i walił teksty "właśnie się dowiedziałem", "w piątek na pewno będzie wersja z kodami". NIGDY nie spojrzę nawet w tamta stronę.

Aha- polskie tłumaczenia to ŻAAAAAAAAAAAAAL (przynajmniej w instrukcji).

Edytowane przez Dziobak_
Odnośnik do komentarza

Giera daje radę nie ma co właśnie co jestem pod ziemią o ja jak to wygląda!!! Shocked Surprised Cool

 

Póki co grafa na mocne 9 ,momentami są takie tekstury które nie pasują do tej gry (żal PS2) ,ale teraz co się dzieje po ziemią jest prze śliczne;) muza lepsza epicka bierze za serce ,a sama gra jak już pisałem KOZAK Smile

Odnośnik do komentarza

Robson mnie oszukał :| Myślałem, że do 20 otwarte, zadzwoniłem tuż przed 19 i powiedziałem, że za chwilę będę. Podbijam na dzikiej k**wie Polonezem pod sam sklep, a tam CLOSED :o Szarlatany małe...

 

 

A może ktoś powiedzieć, czy choćby odrobinę zwiększono w tej części wpływ na otoczenie albo ilość efektów typu latające odłamki itp.

Odnośnik do komentarza
Chyba nie doczytaliście. Tam jest napisane "as a token". Chodzi właśnie o ten kod. Nie ma kodu=nie ma mapek

 

Myślę że się mylisz, token of thanks (token of gratitude) nie oznacza dosłownie kawałka papieru czy czego tam, odnosi się do uczuć.

 

token :

1. round piece of metal or plastic used instead of money to operate some machines or as a form of payment:

2. a piece of paper that you pay for and that sb can exchange for sth in a shop

3. gift token - piece of paper that you can collect when you buy a particular product and then exchange for sth:

4. something that is a symbol of a feeling, a fact, an event, etc. "Please accept this small gift as a token of our gratitude."

 

 

 

Odnośnik do komentarza
W konkurencyjne gazetce piszą, że Mapki będą do zassania w dniu premiery za free.

Ta konkurencyjna gazeta to za(pipi)iście rzetelne czasopismo. Pamiętam jak o trybie execution przy okazji recki GoW1 napiali "w tym trybie zdobywa się punkty za spektakularne egzekucje". Szacun.....

 

Chyba nie doczytaliście. Tam jest napisane "as a token". Chodzi właśnie o ten kod. Nie ma kodu=nie ma mapek

 

Już nie drap. Przecież czytałem to co napisał wrog...

Odnośnik do komentarza

Cliff Bleszinski: Sure, we’re offering the Flashback Map Pack for free download via Xbox LIVE at launch as a token of thanks to our fans for buying a new copy of the game. The Flashback Map Pack contains our five favorite Gears 1 maps: Gridlock, Subway, Canals, Mansion, and Train Station, each specially updated for Gears 2.

 

"AS a token of thanks"-4. something that is a symbol of a feeling, a fact, an event, etc. "Please accept this small gift as a token of our gratitude."

Z tlumaczenia wynika ze bedzie za free w piatek mozna sciagnac poniewaz jest to w ramach gestu z ich strony za to ze to zakupilismy. tyle

Odnośnik do komentarza
Cliff Bleszinski: Sure, we’re offering the Flashback Map Pack for free download via Xbox LIVE at launch as a token of thanks to our fans for buying a new copy of the game. The Flashback Map Pack contains our five favorite Gears 1 maps: Gridlock, Subway, Canals, Mansion, and Train Station, each specially updated for Gears 2.

 

"AS a token of thanks"-4. something that is a symbol of a feeling, a fact, an event, etc. "Please accept this small gift as a token of our gratitude."

Z tlumaczenia wynika ze bedzie za free w piatek mozna sciagnac poniewaz jest to w ramach gestu z ich strony za to ze to zakupilismy. tyle

 

No to może warto dorzucić fragment starej notki prasowej żebyś sobie nadziei niepotrzebnie nie robił:

"Everyone who purchases a copy of “Gears of War 2” will receive an Xbox LIVE token to download the Flashback Map Pack for FREE."

 

Bez kodu nie dostaniesz mapek, nie ma zmiłuj.

Odnośnik do komentarza

No i ja tez mam u siebie gierkę. Oczywiście od Robsona ze zdrapką. Na razie buszuję po

szpitalu, a więc sam początek.

Fajny motyw z cząganiem się, jak padniesz na kolana oraz jak zrobisz active reaload, czy jakoś finezyjnie zatłuczesz gościa, to wyskakuje okienko z komentarzem i oceną twojego wyczynu ;) No nic, Idę pykać dalej ;)

 

PS. Jako, że ktoś pisał, że w trakcie GOW2 wyskoczył mu ROD, a że moja konsolka chodzi bezawaryjnie od 2 lat, ustawiłem ją przy oknie, co by zasysała chłodne powietrze :D

Edytowane przez DaBig
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...