Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma chyba. Poza tym- jest dużo więcej miejsca gdzie mogą znajdować się te bzdety do zbierania. Nie ma jednego ubocza jak w jedynce, są np. 2 korytarze i w jednym z nich naboje, w drugim- nieśmiertelnik/kartka/list.

 

No ja też nic takiego nie zauważyłem, przy przechodzeniu gry w dosc szybkim tempie zebrałem 16 tych rzeczy, więc są chyba nieźle poukrywane ;]

Odnośnik do komentarza

 

Do mnie doszła dzisiaj-ze sklepu extreme. Pograłem troche w singla-miałem wrażenie, że czasami gubi klatki(2 razy-ale bez tragedii). Wrażenia:bardzo pozytywne ;) .

Multi-zdązyłem rozegrać dopiero kilkanaście meczy. Oczywiście dopiero się uczę, ale czuję, że spędzę z nim wiele godzin.

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza

To ja może trochę o multi. Jest bardzo podobnie do Call of Duty. Mamy lobby, na publiku zbieramy sobie team 5cioosobowy lub szukamy zawodników żeby nam dobrało do pełnej piątki. Następnie gra szuka nam "przeciwników o podobnych umiejętnościach"- brane pod uwagę są rangi, jest ich podobno 5, ja mam drugą póki co ;). Jak już znajdziemy drugi team, głosujemy jaki tryb gramy i potem mapę. Jeżeli jest remis- gra wybiera losową mapę/tryb. Trochę głupio, że na rankingach jest tak mało rund. Np. Egzekucja- 5 rund, Annex- 3 czy nawet 2. Na prywatnym hoście może grać 5v5 z "zapraszanych" albo mniej + boty. Horda całkiem ciekawa, jednak z dobrą taktyką nie taka trudna (na tych łatwiejszych poziomach ;)).

Odnośnik do komentarza

Sam nie wiem co powiedziec o tej grze niby wszystko ok singiel ciekawy i miodny (fabuła w koncu nie jest napisana na kolanie), multi ma u mnie minusa za matchmaking gra dlugo szuka, więc nie nie napisze tak naprawde bo map nie znam, broni też za bardzo nie gra się inaczej i już wiem, że granaty pułapki to jakiś poroniony pomysł...( coś ala mina) gra zyskała na srategi przez ogluszanie przy granacie dymnym ( przydaje się bardzo na gości z tarczami) i tyle grac i testowac puki co

Odnośnik do komentarza

Ładne?

gow2undermq6.th.jpgthpix.gif

 

Ja coś o singlu. Pierwsze chwile z grą to cisza przed burzą. Jest fajnie ale bez rewelacji. A potem zaczyna się jazda. Prawdę pisali że gra jest "more epic" (genialne cutscenki, hollywoodzki rozmach). Prawdę pisali że jest bardziej kolorowo. Mnie się to podoba. Oprawa graficzna miażdży cyce! Tekstury, oświetlenie, dizajn miejscówek. Podziemia z jedynki (bardzo fajne zresztą) wysiadają przy tych z dwójki. I wreszcie - prawdę pisali że gra jest bardziej przyjazna dla świeżaków.

 

Pukawki pewnie są jakieś nowe, ale używam głównie karabinu z piłą i snajperki (bezsensowny reload po jednym strzale troszkę irytuje). Nowe potworki bardzo mi się podobają (fajny dźwięk wydają te biegające miny). Zwolnienia animacji zdarzają się, ale rzadko (podczas cutscenek i jak jest jakaś mega jatka). Absolutnie to nie przeszkadza w grze. Słyszałem że pod tym względem kuleje split-screen czy coś, ale pewnie szybko wyjdzie łatka.

 

Plusy wymieniłem, minusem jak na razie są dla mnie mało przekonujące rozterki jednego z bohaterów. Lubię gry z głębszą fabułą, ale od Gearsów nie wymagam myślenia :) Jeszcze jeden minus mi się przypomniał, otóż nie mogę już sobie beztrosko ciąć piłą wersalki i innych obiektów drewnianych. Szkoda.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
Pograłem już trochę, gra jest jak oszlifowany diament. Grafika jest krokiem naprzód od GOW1, świetnie urozmaicony gameplay, no i ten rozmach... Słowa bigger, better, more badass oddają w pełni naturę tej gry.

Zgadzam się z kolegą. Dodam od siebie tylko że jestem już chyba w połowie singla i nie można się oderwać. Genialna gra!! Gdyby nie to że jutro imprezuje to bym pewnie całą nockę grał i grał ...:] Najważniejsza rzecz to lepszy klimat i więcej urozmaicenia. Co misja coś nowego. Plus jest mroczniej.

Chociażby ciemny tunel czy nagle gasnące światło gdy naokoło 3 reapery (czy jakoś tak;))

 

Odnośnik do komentarza
Pograłem już trochę, gra jest jak oszlifowany diament. Grafika jest krokiem naprzód od GOW1, świetnie urozmaicony gameplay, no i ten rozmach... Słowa bigger, better, more badass oddają w pełni naturę tej gry.

Zgadzam się z kolegą. Dodam od siebie tylko że jestem już chyba w połowie singla i nie można się oderwać. Genialna gra!! Gdyby nie to że jutro imprezuje to bym pewnie całą nockę grał i grał ...:] Najważniejsza rzecz to lepszy klimat i więcej urozmaicenia. Co misja coś nowego. Plus jest mroczniej.

Chociażby ciemny tunel czy nagle gasnące światło gdy naokoło 3 reapery (czy jakoś tak;))

 

 

 

To zobaczysz co w

ostatnim akcie

będzie się działo , też tam ładnie namieszali

Odnośnik do komentarza

Udało mi się wyrwać limitkę w Saturnie, tylko jedna była :P

Gra bije jedynkę zarówno w singlu jaki i w multi. Poprzednio do gry wieloosobowej nawet nie podchodziłem , teraz jest inaczej. Tryb Horda to niezła jatka, ciekawe jakie rekordy wymasterują najlepsi.

 

Nie wiem czy też tak macie, ale mi przy autosave gra przycina:/

No i jeszcze jeden plus, polonizacja. Czasami można się zaśmiać kiedy przy ataku 20 locustów Marcus klnie jak należy, oczywiście napisy PL bez cenzury :)

 

Odnośnik do komentarza

Bez apelacyjne to najlepiej wyglądająca gra w jaką grałem i póki co jest to ogólnie najładniejsza gra obecnej generacji! ;) Gra jest kolorowa (nie taka szaro bura jak jedynka) ,ostra jak żyleta ,cienie oświetlanie miażdżą a woda to istne dzieło sztuki ,oglądam się ją kapitalnie ale jeszcze lepiej jest jak po niej chodzimy ;) Zdarzają się co prawda momentami słabsze tekstury ,ale całość wypada kapitalnie ,jestem w połowie gry i póki co za grafikę mocne 9+!

 

Odnośnik do komentarza
Kurcze, tak jak w GOW 1, zbierało się nieśmiertelniki, które jakoś były widoczne (świeciły się), tak w GOW 2 zbiera się różne śmieci (oddarta kartka z dziennika, tablica pamiętkowa), których w tym zniszczonym świecie praktycznie nie widać. Dopiero przypadkiem, jak się podejdzie, to wyskoczy ikonka, że coś można podnieść.

 

 

http://gearsofwar2.pl/readarticle.php?article_id=12

 

tu coś o tym piszą:)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, bo o ile mnie pamięć nie myli, przypominając sobie wczesne filmiki z gierki, otoczenie miało być interaktywne (możliwość różnej demolki), a tymczasem obiekty, jak wersalki, szafki itp. są niezniszczalne. W GOW1 zawsze można było przywalić z kolby, albo przepiłować jakiś mebel. Czyżby w GOW2 zrezygnowali z tego, co wcześniej tak reklamowali?

 

EDIT: a faktycznie, jakaś destrukcja jest, więcej się trzeba namachać, ale da się rozwalić. Jednak, to nie jest to, co tak pokazywali na filmikach.

Edytowane przez DaBig
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...