Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Kampanie ukończyłem na Insane i gdy teraz odpaliłem gow2 to jest tak jak bym nic nie przeszedł, save jest. Odpaliłem ostatnią misje przeszedłem bossa i teraz jak chce wziąć new game pisze ze nie zdobyłem Insane ale mam ukończona ostatnią misje na insane a wszystkie inne zablokowane, w dzienniku nie ma nic zrobione prócz achivmentów :( Chyba będę musiał jeszcze raz to przejść. <_<

Odnośnik do komentarza
Giera naprawdę świetna, intensywna krwawa i dająca dużo funu:D

mam pytanko czy też tak macie że po przejściu do jakiejś lokacji nowej, albo przy zaczynaniu gry tekstury trochę się ładują?

 

tak, te tekstury się nie ładują, to taki trik, że tekstury są podmieniane, jak jesteś dalej, to są używane tekstury w niskiej jakości, jak podchodzisz to są podmieniane na tekstury o wysokiej jakości, niestety zrobiono to nieudolnie, na chama, przyjrzyj sie broniom, na niektórych filmikach tekstury rodem z psx'a ;)

dlatego uwazam że GOW2 to brzydka gra, za dużo trików graficznych nieudolnie zrobionych.

Odnośnik do komentarza
Giera naprawdę świetna, intensywna krwawa i dająca dużo funu:D

mam pytanko czy też tak macie że po przejściu do jakiejś lokacji nowej, albo przy zaczynaniu gry tekstury trochę się ładują?

 

tak, te tekstury się nie ładują, to taki trik, że tekstury są podmieniane, jak jesteś dalej, to są używane tekstury w niskiej jakości, jak podchodzisz to są podmieniane na tekstury o wysokiej jakości, niestety zrobiono to nieudolnie, na chama, przyjrzyj sie broniom, na niektórych filmikach tekstury rodem z psx'a ;)

dlatego uwazam że GOW2 to brzydka gra, za dużo trików graficznych nieudolnie zrobionych.

 

Po zainstalowaniu na dysk twardy nie ma problemu z teksturami ;)

Odnośnik do komentarza
Giera naprawdę świetna, intensywna krwawa i dająca dużo funu:D

mam pytanko czy też tak macie że po przejściu do jakiejś lokacji nowej, albo przy zaczynaniu gry tekstury trochę się ładują?

 

tak, te tekstury się nie ładują, to taki trik, że tekstury są podmieniane, jak jesteś dalej, to są używane tekstury w niskiej jakości, jak podchodzisz to są podmieniane na tekstury o wysokiej jakości, niestety zrobiono to nieudolnie, na chama, przyjrzyj sie broniom, na niektórych filmikach tekstury rodem z psx'a ;)

dlatego uwazam że GOW2 to brzydka gra, za dużo trików graficznych nieudolnie zrobionych.

Pokaż mi zdjęcie z takimi teksturami rodem z PSXa :lol: . Poza tym mnie tekstury ładują się błyskawicznie na multiplayerze. Na kampanii nie widziałem żadnego pop-upu, a tekstury wyglądają kijowo tylko na początku, potem się doładują i jest normalnie. Grasz na DLkach? :huh:

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, jakim cudem udaje się wam ściągnąc ten "pack" z mapkami za kod ze zdrapki. Wchodze na XBL, w zakładkę GOW2 i mam do ściągnięcia 31 pozycji. Głównie trailery i filmy oraz obrazki gracza. Zero jakiegoś packa. Wchodzę z poziomu gry klikając X, czyli "elementy do pobrania", pojawia mi się zakładka i 12 pozycji, z czego wszystko to jakieś strategie, trailery. Zero "packa" do pobrania. Skąd mam więc ściągnąć dodatkowe mapy i tego złotego lancera?

Edytowane przez DaBig
Odnośnik do komentarza

Wyszukiwanie zajmuje średnio od 30-60 sek do kilku min jak masz pecha.A co do lagów jako,że wyszukuje prawdopodobnie po randze a nie po pingu to na to co grałem 70% gier to odpowiedniki "2-u kreskowców" z jedynki natomiast reszta na poziomie "dobrego 3 kreskowca".Wiadomo,że wszystko zależy od hosta,ale tu nie wybierzesz...(net 2mb)

Odnośnik do komentarza

Na publikach przecież nie ma hosta? Mnie na 5 meczy publicznych dziś 1 tylko leżał i kwiczał, aż wyjąłem płyte z napędu. Lagów praktycznie nie ma. A na prywatach zależy od hosta. Na publikach teraz z burgerami gra się o wiele przyjemniej niż w GoW1.

 

Wyszukiwanie zależy. Z jednym kolesiem jak siedziałem w lobby czekałem na mecz 5 minut - bezskutecznie. Wyszedł, przyszedł inny i na 4 mecze z rzędu czekałem może 10-15 sekund. Nie ma tragedii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...