Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno udalo mi sie ukonczyc Gears Of War 2 po raz drugi - tym razem na Insane. :)

Wczesniej przeszedlem na Hardcore od ktorego zaczynalem gre.

 

Gralem sam, nie w CooPerative i musze przyznac, ze gra jest na tym poziomie na prawde trudna, jest troche miejsc w ktorych przeciwnicy dadza nam konkretny wycisk, trzeba ciagle siedziec za coverem i za bardzo sie nie wychylac bo kilka strzalow i dead. :) Poza tym "ostatni" szef - Skorge to bajka w porownaniu z przegietym Raam'em, jedynke tez ukonczylem sam na Insane i w samej grze bylo latwiej niz w drugiej czesci, ale ostatni szef to przesada. :)

 

Gears Of War 2 to prawdziwa pierwsza liga - swietna gra, ktora trzyma poziom od poczatku az do samego konca. :)

Online jest moim zdaniem slaby - beznadziejny Shotgun, z ktorym wszyscy biegaja i niewywazone bronie. Za to tryb Hodry rzadzi - jest super, wczoraj udalo mi sie przejsc cale 50 fal w ekipe 4 osob, sami Polacy, dobry squad i udalo sie, ale musze przyznac, ze w ostatnich falach na najnizszym poziomie trudnosci Horda dala nam niezle popalic. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Panowie jak to jest z tymi map packami do GOW 2 .Podobno jest blokada na ten pierwsyz map pack co była dodawana zdrapka na 5map do gow 2 . koleś wczoraj odebrał GOW 2 ze zdrapka wklepał zdrapkę i pobrał mapy bez problemu :huh: ,a podobno jest blokada i nie można tych mapek pobierać nawet mając kod .

 

Wieć czy ktoś może to potwierdzić ? bo jesli można pobierać bez problemu mapki tok kupuje punty M$ zassam te dodatki. konto mam na USA tak jak koleś

Odnośnik do komentarza

Jestem świeżo po przejściu single'a i...Gra mną pozamiatała!O ile jedynke przeszedłem tak dla zasady,tak dwójka wypłaciła mi solidnego strzała w pysk.Przeszedłem ją "jednym tchem",fabuła nie jest może jakoś szczególnie odkrywcza,ale dobrze splata całość.Btw.zdanie,które wypowiada ojciec Marcusa po napisach końcowych zwiastuje nam ciekawą 3 część :thumbsup:

Edytowane przez Tyber
Odnośnik do komentarza

Mój pierwszy post to niech będzie o grze, która zrobiła na mnie wielkie wrażenie...

 

GOW 2 jest jak dla mnie lepsze od jedynki. Singla przelazłem szybko, teraz w pojedynkę próbuję grać w hordę nie jest łatwo... Przeszedłem na razie 7 fal. Nie wiem czy to dobrze czy żle jak na starego pryka. Może sprawie synowi drugiego pada i każe mu mnie osłaniać :)

Odnośnik do komentarza

kurde nie wiem co jest niby swietna gra, jednak grafika lepsza, design pomyslowosc, oslony, pila itp. ale jakos to domnie nie przemawia jak gra mnie interesuje to nie zastanawiam sie wogole nad grą tylko gram, a przy gowie to tak mysle co bedzie za chwile jaka grafika ktora godzina za ile koncze granie nie wiem jakos sie nie moge skupic na rozgrywce, jestem w momecie walki na łódce z czyms co jest pod nią. nie wiem przejde tą gre ale naruto sie mi bardziej podoba:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...