Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Lista zmian jest długa ale nic ponadto. Nawet nie mam ochoty grać dłużej i sprawdzać. Rozegrałem na szybkensa mecz i o dziwo szybko znalazło przeciwników. Drugi raz sprawdzam i też ładuje szybciej mecz.

Dwa mecze i lagów brak - znaczy można powiedzieć, że trafiłem na hosta w drużynie.

 

Nie wiem nie wiem - za mało zagrałem żeby coś znaleźć. Póki co i tak mnie nie kręci jak jedynka. Szut dalej zwalony, wolny i dla matołów.

 

EDIT - kolejny mecz już niestety szukało dłużej, lagi nadal są. Szukało dłużej bo.. kto gra w ten shit? ;)

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza
wydaje mi sie, że patch pomógł. Nie jest idealnie ale na pewno jest lepiej. Znalezienie ludzi do Hordy albo zwykłego 5v5 trwa dużo krócej. Ze Skrzydłowym nadal jest lipnie, bo sporo sie trzeba naczekać czasami ale lepsze to niz 30 minut gapienia się w lobby.

 

Co do lagów to tez widze ze jest duzo lepiej.

 

Co do glitchów - i tak wiekszosci nie znałem, ale właśnie na Pawilonie widziałem, jak gościu za pomocą tarczy przelazł przez takie duze drzwi...

Jeszcze tego nie naprawili? To pewnie dalej można glitchować tarczę :/

Odnośnik do komentarza

U mnie jest kozacko. Grałem 3 mecze i wszystkie 3 znalazło błyskawicznie. Wreszcie został poprawiony shotgun. Jest szybszy i wreszcie można strzelać z barku. Lagi miałem w jednym meczu, w pozostałych nie uświadczyłem. Ogólnie gra sprawia więcej radości z gry i teraz już wiem, że Epic się postarało. IMO

Odnośnik do komentarza
Shot szybszy to jest w jedynce. Tu dalej lipa, jak zresztą z całą dynamiką gry. Ch.ujnia względnie mówiąc. orion trochę mnie zastanawia to, że od premiery dwójki tak rzadko masz lagi, serio. Dziwna sprawa.

Może on lubi takie opóźnienia?

Nie wierzę po prostu póki nie zobaczę, że nie masz lagów, bo to co mówisz to jest ... w Polsce niemożliwością?

Odnośnik do komentarza
nie tylko w Polsce Fisiu...:P pozatym tak jak Kobik mowi z dynamika to mamy do czynienia w jedynce a tu to jest pseudo taktyczny szuter (czyt. schowaj sie za murkiem i laduj jak debil z mozdzierza/lancera) magia walki na szoty i klecia kto jest drewniakiem a kto nie w dwojce sie ulotnila momentalnie

Czyli co, powrócić do jedynki? Gracie tam? ;)

Odnośnik do komentarza
to jest pseudo taktyczny szuter (czyt. schowaj sie za murkiem i laduj jak debil z mozdzierza/lancera) magia walki na szoty i klecia kto jest drewniakiem a kto nie w dwojce sie ulotnila momentalnie

 

nie każdy tak gra większość z którym gram/grałem idzie na całość i jest niezła masakra na Shotguny :D oczywiście trafiają się gostki z Lanserami/Piłą/Możdzierzem ale to rzadkość. ;)

 

Odnośnik do komentarza
U mnie jest kozacko. Grałem 3 mecze i wszystkie 3 znalazło błyskawicznie. Wreszcie został poprawiony shotgun. Jest szybszy i wreszcie można strzelać z barku. Lagi miałem w jednym meczu, w pozostałych nie uświadczyłem. Ogólnie gra sprawia więcej radości z gry i teraz już wiem, że Epic się postarało. IMO

:E przy czym ???? giltche jak sa tak były dalej kolesie biegaja z tarcza a włapie shot . dalej powalają przeciwnika schowanego za murem (FAKE wall )

 

no sorry .... dalej długo wyszukuje druzyne i dalej sa lagi moze nie co mniejsze ale są . Więc dajcie spokój i nie mówcie ze cos poprawili jak nie poprawili nic znaczącego :angry:

 

Co mnie dziwi i to bardzo w gow 1 pograłem dzisiaj trochę i lagów nie miałem ,w GOW 2 rozegrałem 2 mecze w obu lagi z czego w jednym 2 kroki w przód i zowu na pozycji startowej i tak w kółko :E ....

 

 

Odnośnik do komentarza

Lagi się zdarzają, ale w większości meczów da się grać bez zgrzytów. Jest IMO lepiej niż w GOW1. Chodzi o połączenie. Tam nawet na białych miałem dość często opóźnienia. Jednak jeśli chodzi o multi to GOW>GOW2. W GOW2 gra mi się dobrze, ale to nie to co jedyneczka

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza
Lagi się zdarzają, ale w większości meczów da się grać bez zgrzytów. Jest IMO lepiej niż w GOW1. Chodzi o połączenie. Tam nawet na białych miałem dość często opóźnienia.

 

Lepiej? Opóźnienia na białych? dopóki nie zagrałem w dwójkę to lagi były dla mnie niewiadomą przypadłością. Dwójka ssie, grywalnościowo. Odkąd pamiętam zawsze w jedynkę ktoś grał, teraz gra tylko dzieciarnia która kontaktu z jedynką nie miała żadnego.

Odnośnik do komentarza

Zassałem dzisiaj wkońcu tą łatkę mając nadzieje, że pogram wkońcu na publikach i wybije z pierwszej rangi. Kiedy uaktualnienie znajdowało się już na dysku wbiłem na szybkosza aby sprawdzić publiki. To co zobaczyłem woła o pomste do nieba, w czasie wyszukiwania meczu zdązyłem przeczytać trzy Zgredgeny z nowego PE (około 10-15 minut), po czym... Dalej tkwiłem w lobby szukając kompanów... Wbiłem na prywata i jedyną zmianą jaką zauwazyłem to mocniejszy shot, dla mnie na plus. Ale chyba i tak skończy się to wszystko na powrocie do jedyneczki...

Odnośnik do komentarza

Ściągałem uaktualnienie do Gearsów z nadzieją, że jednak Epic potrafi i powiem jedno...

 

Chce ktoś kupić Gears of war2 ode mnie?

 

Ta gra to jest PORAŻKA! Shot wydaje się mocniejszy? Co z tego, za nim się kurwa wyceluje to mija ruski miesiąc. Shotguna da się używać z biodra? Co z tego, wyłączyli strzelanie shota prosto ze skoku... Bugi jak były tak są, a doszedł stary dobry bug ze strzałką do zniwelowania - po prostu stańcie na wprost ściany - grałem 15 minut i pare razy udało mi się przeżyć ze strzałką na mordzie.

Shot tylko Wam się wydaje mocniejszy, nic mocy nie poprawili, nic nie przyśpieszyli, ta łatka tylko dobiła ten tytuł. Jak na początku miała u mnie 9/10 (no bo to Gearsy) tak teraz nie ma 3/10 ... Porażka panowie, nie polecam!

 

(Po kolejnej aktualizacji nie będzie mieć co wyciągać shota, lagi jak były tak są, matchmaking (pipi) poprawiony, bronie dalej czasami nie do użycia - mimo że grałem prywata) ...

 

Wracam do GoW1

 

Jak (pipi) można tak s(pipi)ić grę. Z góry przepraszam za słownictwo...

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...