Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

jednak Dup4 jak były lagi tak są dalej ;/ przewaga hosta jest dalej denerwująca O_o a co do rang jak napisałem wyżej ze fajna sprawa zmieniam zdanie! byle jaki leszcz będzie sobie ocieplał wszystkich i będzie dostawał pkt a następnie rośnie mu ranga w góre totalna głupota :/ ..... A i zauważyłem ze shotgun jest potężniejszy , a co do roll (to jest chyba skok ze strzałem o ile sie nie myle ) to jest dalej jak było tak jest :D

 

Głupoty gadasz. Nie grałeś w GoW 2 przed pierwszym oficjalnym patchem więc, siad. Strzał jest ale.. Strzał i dopiero skok, opóóóóóżniony trzeba dodać. Przedtem było na odwrót, ch.uj wie komu to przeszkadzało. Łokcie zaraz po skoku już tak nie wchodzą.

Pogram zobaczę, ale IMO dalej JEDYNKA rulz.

Odnośnik do komentarza

1. Kobik, Bodzio grał i gra dość długo w Gearsy, więc bez takich - po prostu chłopak jest mniej wrażliwy na takie zmiany.

2. Mógłbyś jakoś Kobik nagrać parę minut gry dla mnie? Byłbym bardzo zadowolony jakbyś pokazał te "zmiany".

No ale skoro mówisz, że jedynka dalej rulez, to zostaje dalej przy jedynce :)

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

No ale ta zmiana jest tak wyczuwalna jak jasna cholera. Bez przesady. Nie wiem, gościa nie znam. Nawet na live nie spotkałem..

 

Z nagraniem to nie wiem, nie mam na to czasu i chęci. Jedynka ciągnie dalej, dwójka niekoniecznie. Jedynie dla ranku, nic więcej. Prywaty dalej będą du.piate. Chyba, że to zmienili, nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że z każdą aktualizacją ktoś pisze, że shotgun mocniejszy. Może ktoś komuś wsadzić w dupę shotguna i nacisnąć spust? Jeżeli się nie rozpadnie to dalej będę omijać Gearsy 2 z daleka.

 

Poza tym Bodzio, możesz rozszyfrować? ...

"a co do roll (to jest chyba skok ze strzałem o ile sie nie myle ) to jest dalej jak było tak jest"
Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
fistach chodziło mi o to ze przed aktualizacją były strzały w locie i są dalej, z tego sie bardzo ciesze bo nie wiem dlaczego mieli by usuwac przydatną rzecz :) '' nie wiem co za d3bil sobie wymyślił ze juz tego nie ma ''

 

Przed 2 updatem można było strzelać w locie w biegu, teraz nie można tego zrobić trzymając A i jest dodatkowo sporo opoznione. Wall bouncing jest lepszy.

Troche srednio dziala ten region filter, kilka razy trafial sie host z usa ale ja raczej gram na host bridgu takze lagow na publicu nie mam.

Mecze teraz nawet na hoscie sa bardziej wymagajace bo czesciej sie gra z ludzmi z Europy ktorzy na polskim laczu z tego co wczoraj widzialem lagow nie maja. Te nowe rangi troche szybko wpadaja, wczoraj pogralem troche i wbilem 20.

Robie 100 range, wszystkie achivy w tym za nowe mapy i na dobre wracam do jedynki.

Odnośnik do komentarza

Ja tego nie używam kielich tylko wypowiadam się w obronie tych ludzi. Rozumiem, że jak ktos chce sobie pograc online to wysyła zaproszenie do luda i czeka aż się zlecą. I na pewno nie będę usuwał ludzi z listy tylko dlatego, ze wysyłali po 5-10 zaproszeń dziennie. A to właśnie chciał nam capitano przekazać w związku z tym nie wiem czego nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Nie chodzi o masowe wysyłanie zaproszeń. Boże, co za typ. Chodzi o to, że jak ktoś ogólnie zaprosi mnie do tego gówna które aspiruje do tego aby być zaje.bistą grą multi. Kasa w błoto bo singiel to mnie wali, szynówa jak ch.uj - idealna gra dla casuali.

Mógłbyś rozwinąć dla casuali bo?? Chodzi o dymne, pedalskie piły czy co?

 

A ja znowu powróciłem od wczoraj do multi od aktualizacji. I cholera muszę powiedzieć że, jest dobrze, rzadko trafiam na lagi, redukcja meele atak, regiony jest dobrze. Ale co najlepsze to rangi, lubię takie bajery wciągają mnie. Co prawda szkoda że, ranga to tylko cyferki powinny być jakieś ordery-pagony czy coś takiego no ale trudno. Teraz byle do setki i do nowych map (Fuel Depot). A bym zapomniał, piła jak była tak jest z magnesem i wkur... nadal. Wczoraj spiłował mnie koleś odwrócony do mnie plecami, z dobry metr ode mnie...

 

Fisiu przecież jak oglądasz film to możesz dać sobie status zajęty czy jaki tam i nie będziesz dostawał zaproszeń.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Czytaj ze zrozumieniem. Mówiłem o singlu.

 

Jakie dymne? jakie piły? wbijam w to. Chodzi o całokształt multi w dwójce. Jest nie grywalny. A przez to, że kolba została zredukowana na maksa gra już w ogóle mi nie podchodzi. Co ciekawe, w jedynce go nie używam - w dwójce był zbawienny, walka na szoty dalej jest du.piata. Strzały nie wchodzą a kanapka aplikuje Ci jeden i down. Żenada. Wolne, opóźnione i nie grywalne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...