Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Gearsy 2 to gra na minimum 2 przejścia.

Raz Single i raz COOP. (jeden z nich dla aczków)

Co do Hordy, to wciąga i to bardzo, w ową można pocierać kilka razy na każdej mapie - miazga.

A jeśli ktoś chcę grę którą można przechodzić kilka razy, to niech kupi Left 4 Dead, urywa jaja :P (za każdym przejściem, ba po każdej kampanii)

Odnośnik do komentarza
Czego nie spróbujesz online, Juchy?

 

Fakt, jak pierwszy raz zobaczyłem horde - stwierdziłem, że świetny patent. Jednak po przejściu wszystkich poziomów nie chce się do tego wracać, nawet online.

juz nie mam golda

ostatnio mialem na rok to moze ze 3 gry odpalilem online wiec szkoda kasy na cos czego sie nie uzywa...

problem ze sie gra nocami gdy kobitka spi obok i mikrofon nie wchodzi w gre, a online jak dla mnie glownie z mikrofonem by miec pelny kontakt ze soba...

Odnośnik do komentarza

Zagrałem wczoraj pierwszy raz w kontrowersyjne multi w tej grze. Do tej pory grałem, gram i grać będę w świetną, lecz nie pozbawioną wad 1kę. Ale mając w końcu okazję skonfrontować wypowiedzi (często krytyczne) forumowiczów, nie mogłem sobie odmówić rozegrania kilku meczyków :) Więc tak - wyszukiwarka meczy - działa słabiej niż w Halo 3 na pewno. W ogóle o ile jestem w stanie trochę zrozumieć głosowanie mapy to już głosowania egzekucja/strefa wojny - to jakiś żart, bo wolałbym jednak zagrać w co chcę, a nie w głupiego warzona. Ale dobrze, wracając do samej rozgrywki. Nie potrafię zrozumieć co powodowało epic (fail), że wyłączyli tak świetne zagrania znane z 1ki, czyli strzał po rashu (roll), czy łokieć po nim. Generalnie ciężko mi określić shotguna inaczej jak g.wno. Chociaż o dziwo pojechałem w tych kilku meczach sporo ludzi tą bronią, ale w jedynce to inna bajka. Walki na shoty z wallbouncingiem, rushami z nawrotem itp to tutaj nie występują - anemia na maxa. Mapy bardzo mi się podobają, jeśli chodzi o design, ale ich budowa jest przekombinowana i sprawia, że gra robi się lancerska i kamperska. Widać, że gra jest zrobiona pod burgerskich noobków, którzy nie radzili sobie w 1ce. Raczej pogram jeszcze troszkę z czystej ciekawości co tam się będzie działo, ale dla graczy zakochanych w GOW 1 ta gra to kupa w multi. Jakieś smołki wywracają, shotgun pierdzi a nie strzela (najsłabszy i najwolniejszy w grach ever) na mapach chaos totalny, giniesz nie wiadomo skąd. Porażka. Jak będę miał siłę to zrobię kilka osiągnięć (może), ale wolę już poczekać 15 min. na skład Polaków do 16 execucji w 1ce niż grać w to "coś". Acha, drużyna hosta biega z shotami po mapie i nie ma z nim szans, sam oddałem 2 strzały na activie w gościa zza rogu z bliska i nic (krew leciała z niego), on 1 i mnie rosyebalo. Później tak skończyła cała moja drużyna. Mimo starań, bo oglądałem dokładnie co robili po moim zgonie i widać, że to nie byli noobki, ale strzelali kapiszonami w porównaniu do przeciwników. Albo wylosowało mi od razu mecz, gdzie na dzień dobry było 5 ludzi z jednaj strony i 2 z drugiej + 3 boty WTF? EPIC MEGA FAIL !!

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Walki na shoty z wallbouncingiem, rushami z nawrotem itp to tutaj nie występują

 

Krotko mowiac pie,dolisz

Wallbouncing jest 100 razy lepszy niz w 1

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Widac chu,jowy jestes, doswiadczenie z jedynki raczej sie nie przydaje

Widzialem to na przykladzie pacosa ktory na jedynce calkiem niezle sobie radzil ale juz w 2 czesci nic nie gral

A shotgun jest duzo silniejszy niz w 1

Nie mowie, ze ta gra nie ma wad ale nie moge zniesc (pipi),enia jaka ta dwójka slaba a 1 idealna..

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Nie no wiesz, jak piszesz ze shot jest slabszy niz w 1 to jest to zwykle pie,rdolenie

A jak troche pograsz, nauczysz sie wykorzystywac wallbouncing ktory w jedynce byl beznadziejny to shotem mozna wymiatac lepiej niz w jedynce

Odnośnik do komentarza

Miałem tak ostatnio, ale nie pomyślałem żeby się przypatrzeć czy ktoś zawsze był strażnikiem (wiem że jedna osoba na 100% się zmieniała).

Co dziwne przed meczem w przeciwnej drużynie nie było gracza i chwile czekaliśmy tak jak by miał dograć się bot zaraz. Ale zamiast bota pojawił się koleś i potem było już zawsze 2 strażników.

 

Dobrze że drużynę mieliśmy niezłą i wygraliśmy 3:2. Musieliśmy zabić 2 strażników w tym samym czasie inaczej jeden się odradzał -_-.

Odnośnik do komentarza

My akurat też dawaliśmy radę, 3:2 było chyba dla nich.

Ale w tej przeciwnej drużynie od razu grał cały komplet, wszystkie rundy mieli po 2 strażników.

Wyskakiwał napis "Wrogi dowódca nie żyje:, a za chwile cała ich drużyna się respawnowała ;/

Póki co miałem to jeden raz, mam nadzieję że to przypadek, a nie że "koledzy ze Stanów" jakieś nowe mody mają.

P.S. u nas w przeciwnej drużynie też jedna się zmieniała na 100%, co do drugiej nie jestem pewien, ale chyba także.

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza

OK, więc tak jak pisałem wcześniej - dałem grze szansę i opłaciło się. Dobiłem do 18 rangi, więc trochę pograłem. Po 1sze - grając w 5 Polaków z dobrym hostem jako party leader jest duuuża szansa na hosta i wtedy nawet szotgunem można grać, wallbouncing jak pisał Tommo jest lepszy niż w 1ce, ale shot trochę za wolny, na szczęście to nie jedyna broń. Snajpa nie downuje z activa i to jest super, trzeba umieć strzelić heada, które mi osobiście lepiej niż w 1ce wchodzą, a nie jestem żaden rasowy sniper :P Jak już wiem na większości map gdzie leżą bronie też łatwiej mi przewidzieć w którym miejscu czego mniej więcej mogę się spodziewać. Bardzo podoba mi się Skrzydłowy, z dobrym zawodnikiem można fajnie pograć taktycznie i wygrać nawet bez hosta. Pilarzy jest bardzo mało, nie więcej niż w 1ce. Sam czasem latam z piłą, jak hostem jest burger i są lagi na shota zbyt duże. O dziwo wygrałem wszystkie walki na piły, nawet na lekkich lagach :P Generalnie konkludując - tak jak na początku posta - chce się fajnie pograć, trzeba mieć komplet kumatych Polaków, chociaż jednego w grupie z dobrym łączem i można pykać. Teraz widzę, że gra jest bardziej taktyczna od 1ki. Sam już nie rozwalisz 3-4 typa shotem raszując, bouncując itp. To nie ta bajka, ale można inne fajne taktyczne akcje przeprowadzić. Jako substytut 1ki jak dla mnie pasi :) Jeśli chodzi o kod sieciowy i serwery to GOW2 do Halo 3 i CODa 4 to daleko. Ale jeśli mecz jest udany np. nasz host, albo przeciwny ale z Europy - można naprawdę się pobawić i pokombinować. Nie jest tak źle jak niektórzy piszą i jak sam pisałem z 2 strony wcześniej. Jakoś mniej mnie denerwuje ta gra niż momentami 1ka, inny feeling z grania, inne oczekiwania u mnie są chyba. Pozdrawiam

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

generalnie miałem taka samo sytuacje jak KIELiCH! na początku myślałem ze gra wyleci przez okno (MULTI) :wkurzony: po kilku następnych meczykach z Polakami zmieniłem swoje spojrzenie na ta grę chodzi oczywiście o multiplayer :D Na temat kampanii nie będę pisał ogólnie była całkiem spoko

Edytowane przez patrykos360
Odnośnik do komentarza
My akurat też dawaliśmy radę, 3:2 było chyba dla nich.

Ale w tej przeciwnej drużynie od razu grał cały komplet, wszystkie rundy mieli po 2 strażników.

Wyskakiwał napis "Wrogi dowódca nie żyje:, a za chwile cała ich drużyna się respawnowała ;/

Póki co miałem to jeden raz, mam nadzieję że to przypadek, a nie że "koledzy ze Stanów" jakieś nowe mody mają.

P.S. u nas w przeciwnej drużynie też jedna się zmieniała na 100%, co do drugiej nie jestem pewien, ale chyba także.

 

Może źle się wyraziłem ale miałem dokładnie to samo.

Odnośnik do komentarza

Mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego nie ma moich statystyk na oficjalnej stronie gry? http://gearsofwar.xbox.com/WebStats/default.htm?lc=2057 Wygląda jakbym nigdy nie grał w multi w GOW2. Z jedynki są leaderbords, z 2ki też, ale tych bardziej szczegółowych statsów, których nie mogę sprawdzić z poziomu gry nie ma - pusto, echo WTF ? Spotkał się ktoś z takim problemem? Czy to może należy jakoś aktywować? Nie rozumiem, znajomi z listy mają te stasty, ja nie...Bezsensu

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...