Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za odpowiedź. będzie trzeba kupić bo granie na podstawowych 10 mija się z celem skoro wyszło w ciul nowych mapek. szkoda tylko, że ta blokada :( to nie fair. jak Microsoft nie chce naszej kasy to niech zawija. Jednak jestem pewien, że nie mamy Live'a przez to, że paru osobom się po prostu nie chciało. Winie tutaj polski oddział. 40 milionowy kraj bez oficjalnego Live. Kpina. Sory musiałem się wygadać ;P

Odnośnik do komentarza

TAAAAAAA .....

 

MS prawdopodobnie (90%) dla POLSKI zablokuje moziwość zrobienia "updejta" OSu z Visty na W7 .Gdzie w innych krajach będzie to możliwe tylko nie dla polski .A Ty się jeszcze łudzisz ze dostaniemy XBL :D

 

No sorry ale zaczynam odnosić wrażenie ze polska coraz bardziej zaczyna być izolowana przez resztę świata .

 

Przykład z MS , producenci gier ,firmy bukmacherskie wiele ,blokuje możliwośc gry dla polaków , Sklepy nie chcą wysyłać kupionych rzeczy do polski , lub wogole blokują możliwość rejestracji i dokonywania zakupów przez polaków .Przykładów mógł bym podać wiele

Odnośnik do komentarza
dzięki za odpowiedź. będzie trzeba kupić bo granie na podstawowych 10 mija się z celem skoro wyszło w ciul nowych mapek. szkoda tylko, że ta blokada :( to nie fair. jak Microsoft nie chce naszej kasy to niech zawija. Jednak jestem pewien, że nie mamy Live'a przez to, że paru osobom się po prostu nie chciało. Winie tutaj polski oddział. 40 milionowy kraj bez oficjalnego Live. Kpina. Sory musiałem się wygadać ;P

Narzekacie tak, a ominięcie blokady to 30 minut roboty na kompie wg poradnika z onlinecenter...

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Kiedy będzie kolejny patch do online? Bo multiplayer w tej grze to jakiś żart, powróciłem do gry po półrocznej przerwie i ręce mi opadają co tam się dzieje...

 

Czyli?

Gralem dzis sporo meczy i w praktycznie zdnym nie bylo lagow a hosta nie mialem. Ludzie juz tak nie wychodza z meczy a nawet jesli to zawsze idzie robic piniadze na botach, problem laggswitcha/stand baja praktycznie nie istnieje, nie da sie robic kolby w biegu, host nie zamyka meczu po pierwszej wygranej rundzie coby range nabic

 

Tak, nie ma zadnych zmian w porownaniu z poczatkiem gry :rolleyes:

 

Jak dla mnie wszystkie bledy zostaly poprawione, boli jedynie fakt grania z burgerami i brak, tych klimatycznych bluzgow z jedynki.

I troche starsi, bardziej dojrzali ludzie zostali przy jedynce a na 2 to taka troche dzieciarnia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...