Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę zmian po łatce oprócz nowej opcji w menu głównym- "Deleted Scene" oraz po skończonym meczu nie mamy "zdobyte doświadczenie", tylko "experience earned". No naprawdę, postarali się.

Granaty dymne częściej i gęściej ogłuszają , po strzale z moździerza (także boltoka) jesteś przez chwile unieruchomiony . Narazie tyle co zauważyłem. Problem lagów , oraz hosta pozostaje bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Dalej można "wymuszać" hosta czy zrobili coś z tym?

Nie mam pojęcia, ale już nawet nie wiadomo czy się ma hosta dopóki nie strzeli się shotem w ścianę. Wcześniej było wiadomo- 0:00 "cyka" dwa razy i mam hosta. Ostatnio nie "cyknęło" i miałem hosta. Chociaż z tym wymuszaniem to raczej zawsze będzie problem ;)

Odnośnik do komentarza

ogólnie ta gra na multi to wielki crap , wczoraj koleś dorwał swoją kopię gry dość tanio po za 89zl . Więc złapałem swego pada i poszliśmy grać do niego ,

rozegraliśmy ok 20 meczy i w przynajmniej 10 lagi były jak cholera że nie dało się przeskoczyć zadnej przeszkody (6mb łącze ),giltche jak były tak są może troche mnie ale nadal sa uzywane podczas rozgrywki . Temat moździerza pozostawiam bez komentarza .

 

A sam się napaliłem ponownie na GOW 2 + ten nowy dodatek ,ale odpuszczam deifnitywnie bo szkoda kasy i nerwów na tą gra .

Odnośnik do komentarza

Raczej trudno żeby gra,która w multi była niegrywalna w momencie premiery była lepsza od tej samej gry po okresie +- 6 miechów i 4 patch'ach...Co dla mnie nie zmienia tego,że 3ki za ch.uja nie kupię po premierze,bo o ile po części I,a przed premierą II byłem gotów założyć się,że Epic wyciągnęło wnioski z genialnej jedynki i dostaniemy Halo/CoD killera w multi(a przynajmniej im dorównującego),tak teraz poczekam min. 2-3 tyg bo nie mam zamiaru dać 2xx zł za singiel(jeśli nie ma on być 80% wartości gry)w grze,którą kupuje dla multi.Zresztą dla mnie to jest niezrozumiałe,że tytuł AAA i potencjalny system seller(tak w przypadku jedynki,ale tu można przymknąć oko bo był to pierwszy prawdziwie NG'owy tytuł,jak i dwójki)w pierwszych nawet nie tyg,ale miesiącach od premiery jest zbugowany tak jak jakiś średniak(ba czasem nawet solidne gry na 6-7 nie mają takiego "wyboru" bugów),a struktura sieciowa wygląda tak jakby multi na konsolach dopiero raczkował,a nie był ich integralną częścią...

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Raczej trudno żeby gra,która w multi była niegrywalna w momencie premiery była lepsza od tej samej gry po okresie +- 6 miechów i 4 patch'ach...Co dla mnie nie zmienia tego,że 3ki za ch.uja nie kupię po premierze,bo o ile po części I,a przed premierą II byłem gotów założyć się,że Epic wyciągnęło wnioski z genialnej jedynki i dostaniemy Halo/CoD killera w multi(a przynajmniej im dorównującego),tak teraz poczekam min. 2-3 tyg bo nie mam zamiaru dać 2xx zł za singiel(jeśli nie ma on być 80% wartości gry)w grze,którą kupuje dla multi.Zresztą dla mnie to jest niezrozumiałe,że tytuł AAA i potencjalny system seller(tak w przypadku jedynki,ale tu można przymknąć oko bo był to pierwszy prawdziwie NG'owy tytuł,jak i dwójki)w pierwszych nawet nie tyg,ale miesiącach od premiery jest zbugowany tak jak jakiś średniak(ba czasem nawet solidne gry na 6-7 nie mają takiego "wyboru" bugów),a struktura sieciowa wygląda tak jakby multi na konsolach dopiero raczkował,a nie był ich integralną częścią...

 

Dobra skoncz pier,dolic bo juz kilka takich twoich postow tutaj bylo takze powtarzasz sie

 

Jesli gra sie na dobrym hoscie ta gra w multi jest 10x bardziej dopracowana niz jedynka bo jakie tam bzdury dzialy sie to glowa mala(a zawsze na polskim laczu sie gralo)

 

Prawie caly dzien dzis gralem i lagi moze byly w 2 meczach ale w jednym byl host z Tajwanu to za bardzo sie nie zdziwilem ;]

Odnośnik do komentarza

Ja skończę (pipi)ić w momencie kiedy Ty nabędziesz choć krztę kultury....Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem ślepy i jeśli płacę zarobione przez siebie 200 zł to nie za grę,która ma w momencie premiery być system sellerem i kij wie czym jeszcze,a nawet w parę miesięcy po jest średnio grywalna(zresztą jak widać nie jestem sam w tej opinii).I jeśli dla ciebie gra,która jest uzależniona od tego czy masz hosta w teamie jest bardziej dopracowana od I to gl&hf.Ale rób co chcesz idź i wymiataj na hostach itd itp...grief..A bulszity na dobrym hoście w jedynce to pewnie były w momencie kiedy ripa zaliczałeś..

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

No wlasnie ja nigdy po ,,zaliczaniu ripa,, nie zwalalem tego na lagi, drewno, shity konekszyn takze nie trafiles.

Mowie tu o sytuacjach gdy takie osoby jak np Perszing wpadaly miedzy 4, widac bylo, ze przyjmowal obrazenia ale biegal dalej i zabijaj jednym shotganem, ja wiem, ze umiejetnosci byly bardzo wazne ale lacze tez pomagalo a w 2 tego nie ma. Jak umiesz grac to kazdego mozesz zabic jednym strzalem.

 

I jeszcze powiedz, ze jedynka miala dopracowany kod sieciowy to chyba pie,rdolne.

Odnośnik do komentarza

Niet nie powiem,że jedynka miała dopracowany kod sieciowy bo wiadomo co było gdy na dobrego hosta wchodził 'Mr. 512kb",ale 2ka też znacznie odstaję pod względem dopracowania w tym elemencie(zresztą nie tylko w tym).No i nie mówię tu o ustawkach,albo na grze z naprawdę dobrym hostem,bo patrząc przez taki pryzmat to i multi w The Darkness może dawać fun..

Odnośnik do komentarza

No właśnie właśnie wiem że, ma wyjść 28 lipca. Dlatego miałem lekkie ździwko jak zobaczyłem je dzisiaj, beka. Co do blokady również wiem że, na 99 % będzie ale zawsze zostaje ten 1 % co nie. Tym bardziej że, jak chciałem kupic to co dzisiaj wrzucili to wyskakiwał jakiś błąd nie blokada, chodź teraz już wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...