Skocz do zawartości

Need for Speed ProStreet


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem z Achievement-ami w sieci w wyżej wymienionej grze.

 

1. Mam wysłać 5 wzorów do znajomego. Wysłałem mu 5 wzorów aut różnych i 5 wzorów tego samego auta on je pobrał, ale nadal nie dostałem GS. Co może być przyczyną ? Ten sam problem mam z dniami wyścigów.

2. Które wyścigi muszę wygrać aby szybko dostać się do top100 ?

 

Bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Mam pytanko odnosnie moze nie konkretnego achiva a raczej problemu z zakonczeniem gry. Zostal mi do pokonania krol driftu i sam wielki Ryo, niestety w drodze do Roy'a jak i krola driftu (nie pamieta jak on to sie tam zwie) mam zawody w dokach w Tokyo i za cholere nie moge ich przeskoczyc, POMOCY, jaki najlepiej woz wybrac do driftu, do tej pory mialem 600KM GTO i jakos dawal rade ale w tych dwoch ostatnich wyscigach jakie mi zostaly do zakonczenia calej gry to do piet nie dorasta przeciwnikom, nie wiem czy moze moja technika jest jakas kulawa czy to ta bryka. Jezeli ktos to juz zaliczyl, prosze powiedzcie jakim samochodem.

Pzdr

Edytowane przez SierraPL
Odnośnik do komentarza
Witam

Mam pytanko odnosnie moze nie konkretnego achiva a raczej problemu z zakonczeniem gry. Zostal mi do pokonania krol driftu i sam wielki Ryo, niestety w drodze do Roy'a jak i krola driftu (nie pamieta jak on to sie tam zwie) mam zawody w dokach w Tokyo i za cholere nie moge ich przeskoczyc, POMOCY, jaki najlepiej woz wybrac do driftu, do tej pory mialem 600KM GTO i jakos dawal rade ale w tych dwoch ostatnich wyscigach jakie mi zostaly do zakonczenia calej gry to do piet nie dorasta przeciwnikom, nie wiem czy moze moja technika jest jakas kulawa czy to ta bryka. Jezeli ktos to juz zaliczyl, prosze powiedzcie jakim samochodem.

Pzdr

 

Też się w dokach dużo męczyłem i raczej to nie z winy mojego auta ( Supra ) bo wszystkie inne zawody przechodzę bez problemu ( 3000-5500 pkt ) a tu ledwo mogłem wyciągnąć 2500 :( Jednak godzina prób i jakoś poszło - ważne żeby jechać szybko i lekko ręcznym korygować tor poślizgu :D

Odnośnik do komentarza

Od nowa zapisuje. Musze ten zapisany wysłać ?

 

edit: po wysłaniu zapisanych także nie zalicze tego osiągnięcia.

 

edit: dopiero po chwili zaliczyło. Wielkie thx wrog. A jak jest z wyścigami ?

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza

Wrog jesteś wielki. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozostały mi tylko dzień społeczności. Odbędzie się one w piątek. Będzie on polegal na tym samym co ostatnio ? Bedzie najpierw ktoś mi musiał udostępnic wyścig ? Czy będe mógł go sam pobrać ? Jeżeli tak to z kąd ?

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza
Kurna, włączyłem 3-race day ( ten w odnodze, do drift kinga - na torze wyścigowym ) i za chiny go przejść nie mogę...wszyscy robią po 3,3tys. pkt. a ja ledwo 2 tysiaki wyciągam :D Jakieś rady jak to przedriftować, bo już mi ręce opadają i brakuje mi pomysłów :P

Witam

Skorzystaj z rady wroga, Mazda MX-7, autko w drifcie nie ma sobie rownych, zmienilem na mazde i krol driftu wpadl od pierwszego podejscia, piszesz ze kolesie maja po 3,3tys. Mazda robisz po ok 5tys w tych zwodach, sprawdzone na wlasnej skorze :(

Pzdr

 

Oczywiscie trzeba zrobic upgrade autka na max'a

Edytowane przez SierraPL
Odnośnik do komentarza

jakie auto do dragu mi polecacie? jezdze aktualnie supra 919 km. i niema mi rownych na xbl.. niestety autko jest zbyt lekkie z przodu i na trasach w tych kanionach poprostu wypada mi z toru... a i jeszcze jedno... mam ja podrasowana na maxa, mam 919 km. wczoraj gralem i typ mial 1006 km... jak to mozliwe? co on tam jeszcze wrzucil :(

 

edit. mimo ze ta supra mi podnosi przod to nie moge zrobic achievementa za 50 m na 2 kolach, a moim zdaniem przejezdzam 100 m... wiec moze zmienie auto? jakie mi polecacie.

Edytowane przez nelson
Odnośnik do komentarza

A w tym osiągnięciu: Race Day Leader Rank 1st on the leaderboard for a shared Race Day. Leaderboard must have at least 3 players. Wystarczy udostępnić jeden dzięń wyścigów 2 graczą i wygrać jeden wyścig ? Mógł by mi ktoś w tym pomóc z aktualnie grających w NFS PS osób ? Bardzo bym prosił.

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza

Mój kumpel właśni zdobył osiągniecie: lider dnia. Kazał mi utworzyć dzień wyścigu/solo/jedna trasa drift i mam ją udostępnić 2 osobą. Ja ja przejechałem najlepiej, kumpel gorzej, ja jechałem z konta brata najgorzej i nadal nie dostałem 15 G. Co może być powodem ? Kumpel mówi, że może być powodem to, iż jechaliśmy samochodami gotowymi. Nigdzie tego nie mogłem znaleźć jak udostępnić wyści ze swoimi autami. Wrog wiesz może jak ten problem rozwiązać ? Bo ty chyba jesteś jedyną osobą która ma 100 % tej gry.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...