Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam z Annual Pass.

Jakbym mial kupowac to pewnie na allegro klucz lub ultimie jesli zdecydowal sie na boxa.

Ej, a te Annuale z allegro za 79 zł z Diablo 3 gratis to jest legit, czy lipa? Można tak sobie kupić Diabełka nie mając WoWa?

Odnośnik do komentarza

Ja mam z Annual Pass.

Jakbym mial kupowac to pewnie na allegro klucz lub ultimie jesli zdecydowal sie na boxa.

Ej, a te Annuale z allegro za 79 zł z Diablo 3 gratis to jest legit, czy lipa? Można tak sobie kupić Diabełka nie mając WoWa?

Nie sa lipa, sa spoko - sam wlasnie z tego skorzystalem.

Nie mozna, musisz miec wystarczajaco dlugo wowa samego. Wiec jesli teraz bys nawet sobie skolowal to nie da rady.

Odnośnik do komentarza

Ogrywałem od wczoraj bete

 

Zagrałem wszystkimi postaciami i musze powiedzieć, ze mi jako starego fana diablo 2 mechanika, skille, postacie, balans , podobają sei straszliwie

 

Za(pipi)istym i prostym rozwiązaniem jest ,że dla wszystkich postaci skrzynka w mieście jest wspólna. Mozna sobie przerzucać rzeczy.

 

Wszystko mi sie podoba, jestem totalnie oczarowany ta gra.

Odnośnik do komentarza

To ile trzeba mieć tego WoWa gwoli ciekawości, na pewno koledzy się skuszą jak im powiem.

 

Gwoli ścisłości:

 

 

Kto może wziąć udział?

O:By wziąć udział w przygodzie, musisz mieć 18 lat, posiadać ważną kartę kredytową oraz posiadać pełną wersję Worlda of Warcraft zarejestrowaną dnia 13.03.2012 lub wcześniej.

Edytowane przez Biały
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

od trzech dni napierdzielam w betę, jak szczerbaty na suchara rzuciłem się na witch doctora (najbardziej interesująca mnie klasa) a tu niespodzianka, CO MONK WYRABIA NA EKRANIE, mistrzostwo świata, nigdy nie lubiłem postaci walczących w pierwszym szeregu w h'n's-ach ale monk mnie urzekł. O diablo 3 jestem spokojny, kupuje na premierę. jedyne co mogę powiedzieć to, że jest "wolniejsza rozgrywka" w porównaniu z poprzednimi częściami (łatwiej można było dostać po (pipi)e jak sie nie reagowało na to co sie dzieje na ekranie), ale może po prostu narazie (pipi) widziałem i potem będzie lepiej. gra 100% noob friendly, ale wiadomka, gra ma trafić do jak najszerszego grona odbiorców. na plus teleporty na najniższych kondygnacjach dungeonów, które teleportują "pod dzwi gdzie weszliśmy". no i jest róznorodnie, bete zmłóciłem już 7 razy i mi sie nie nudzi :)

Odnośnik do komentarza

Bardzo przydałaby mi się możliwość ogrania bety, w jednym jedynym celu - chcę wiedzieć jak gra ruszy na moim PC. Znam Blizzard, ich gry to zazwyczaj świetnie zoptymalizowane produkcje, jednak obawy zawsze są, zwłaszcza, że taki Starcraft 2(działający podobno na tym samym silniku?) działał ok, ale bez rewelacji(kiedy go ogrywałem miałem jeszcze chyba starą grafikę i "niedopieszczony" procek). Tak więc pytanie: skąd jeszcze wyrwę klucz? Ma ktoś na zbyciu?(będzie jakaś forma nagrody).

Odnośnik do komentarza

pewnie dziala. koles pewnie daje Ci login i haslo do swojego konta bnet a potem je zmienia albo ma authenticator.

ciekawe czy jest jakas "piracka" beta jak to bylo z starcraft 2, wtedy ludzie dali linki do instalki klienta (jak ktos chcial poogladac login screen) a potem robili rozne mody do ai zeby mozna bylo sobie z nim pograc offline bez logowania sie. do zbudowania wszystkich jednostek w grze i zobaczeniu jak chodzi starczalo.

z d3 pamietam ze w pierwszych dniach bety tez cos kombinowali ale wtedy ograniczylo sie to do biegania po miescie i zero npc. moze cos rozwineli juz.

musze jednak ostrzec przed nadmiernym entuzjazmem z tymi nieoficjalnymi betami bo w wiekszosci przypadkow zawieraly virusy i keyloggery, juz lepiej dac te 20 zl na allegro.

 

ps. co do authenticatora to zauwazylem ze czesto gra nie prosi mnie juz o podanie numerka z niego przy logowaniu (w sc2 i wowie). jedynie bnet chce go zawsze. ktos cos tak mial?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...