Jump to content

Ader

Użytkownicy
 • Content Count

  3085
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

376 Wybraniec

About Ader

 • Birthday 10/16/1985

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Ozorków
 • PSN ID:
  AdEr111
 • Steam ID:
  Ader85

Recent Profile Visitors

4272 profile views
 1. Tak się zastanawiałem o co chodzi z tą mapą świata,przecież od miesięcy wiadomo,że part 1 to tylko Midgar,jaka mapa kur.wa xD
 2. Jeden facet na twitchu pokazywał różnice między buildem gry z dema i z tym nowszym z lutego bodajże,nawet dodatkowe cutscenki są,których wcześniej nie było. jak się uda wkleję link bo pokazuje dokładnie co zostało dodane na jednym przykładzie. To chyba ten sam o którym już to była mowa Maximilian Dood Link tutaj https://www.twitch.tv/videos/561141278 Nie wiem czy udało się wkleić prawidłowy link,w każdym razie jak gośc mówi "in the demo its not there" wystarczy przewinąc trochę do tyłu i pokazuje tą samą scenkę tylko z calaka.
 3. Carbuncle ma mordę jak Pennywise.
 4. Ja tam pewnych gier spolszczonych po prostu sobie nie wyobrażam.Tak samo jak np. db kakarot z angielskim dubbem - no kur.wa nie . Nie mam nic przeciwko tej opcji,ale to nie dla mnie.
 5. System z ff15 był takim uproszczonym gów.nem że nie warto o tym nawet wspominać.Do końca życia nie wybaczę sobie tego preordera.Pierwszy i ostatni w życiu. FF7 remake pod tym względem wygląda zupełnie inaczej dlatego porównania do 15 są chybione.
 6. Będą wciągające questy jak w FFXV. No nie wiem,a jednak lubię grać w gry,gdzie historia się zamyka.Nie ma dla mnie znaczenia czy "gra" będzie dobra czy nie bo to jest tylko skrawek tego świata.Dla mnie gra zaczynała się kiedy można było eksplorować mapę,latanie po ulicach midgar,jak wielkie by one nie były, mnie nie jara.
 7. Jedyne co ograsz to część gry ,która skończy się na Midgar. Ja serio nie wiem jak ludzie mogę przechodzić do tego na porządku dziennym,że to spoko i w ogóle. SE może się zesrać zanim wyjdą wszystkie "epizody", a fakt,że twórcy sami nie wiedzą ile będzie części nie napawa optymizmem.Trochę słabo brać 1 część w ciemno nie wiedząc kiedy wyjdzie choćby part2. Może to być najlepszy remake na świecie, ale fakt,że ne wiem ani kiedy ani na jakiej konsoli zagram w pozostałe części nie zachęca. Czekać 10 lat na finisz ? Nie dzięki.
 8. Koncept gry w odcinkach,zwłaszcza gdy autorzy nie mają pojęcia ile tych części będzie, przy końcówce generacji konsol trochę średnio mi się podoba.Nawet gdyby to była najlepsza gra na świecie to tak naprawdę nie wiemy nic.Następne części tylko na ps5 ? Kto wie. Pewnie ogram za 8 lat jak wyjdą wszystkie mimo,że to wygląda naprawdę dobrze xD
 9. Faktycznie pomyliłem Cię z osoba,której odpowiadałeś.
 10. No kurła Shield Hero to właśnie nie jest typowy isekai , trzeba było obejrzeć więcej niż 20 minut pierwszego epa @metalcoola xD Dororo - kozak Kakegurui - pierwszy sezon przytuliłem na miękko,drugi też wchodzi dobrze Promised Neverland - no hype na to był spory i oglądam,ale nie zwaliło mnie z nóg. Mob Psycho - must watch,drugi sezon wciąga mocno
 11. Wrzuciłem bardziej jako ciekawostkę i kontynuację tego całego szumu wokół kamikaze i MGK,a nie jako hit.Polecam MP3 jest innym tematem,przynajmniej tak mi się wydaje.
 12. Sezon dissów czas zacząć
 13. Koei Tecmo pokaże na Nintendo Switch nowy fire emblem,który to będzie dating simem. Nie pytajcie skąd wiem xD
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.