Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

lol, a Ty nie miałeś swojego kącika monster huntera? Nagle wszyscy taaaaacy zazdrośni. xD

 

tak ale to zupełnie gry bez porównania :P

pozatym nawet nie zabiegałem o kącik, Mendrek to załatwił ;p

 

i to nawet nie o zazdrosc chodzi poprostu długo czekalem na D3 ale strasznie sie zawiodłem ostatecznym efektem, i uwazam ze zwalili wiekszosc elementów w tym te najwazniejsze (system rozwoju postaci spłycony do poziomu kałuży na pustyni) , ten zawód jest tak duży że dla mnie teraz D3 to porpostu crap i prostacki slasher z niższej półki ktory ma poprostu ogromny hype

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
to nawet nie o zazdrosc chodzi poprostu długo czekalem na D3 ale strasznie sie zawiodłem ostatecznym efektem, i uwazam ze zwalili wiekszosc elementów w tym te najwazniejsze (system rozwoju postaci spłycony do poziomu kałuży na pustyni) , ten zawód jest tak duży że dla mnie teraz D3 to porpostu crap i prostacki slasher z niższej półki ktory ma poprostu ogromny hype

 

czyzbys byl pierwszym czlowiekem na ziemi ktory gral w koncowa wersje grey jeszcze przed premiera?

Odnośnik do komentarza

yano poleciał po bandzie, sorrki, ale nawet ja podchodząc z rezerwą do tej gry po ostatnich zmianach i cięciach, nie wygłaszam takich kategorycznych sądów. ;/

wiem że fun będzie mimo wszystko, no i wspomnień czar.

W ogóle sorry, że nie wrzucam nawet swojego battle taga (chociaż już chyba wrzucałem), ale i tak mam stałą ekipę do grania, gości którzy są moimi najlepszymi przyjaciółmi, a poznaliśmy się dzięki D2. Także tak, ta gra jest dla mnie dość specjalna. ;)

Odnośnik do komentarza

A tak w ogóle dalej ludzie psioczą na temat nowego systemu rozwoju? Jak dla mnie jest bardzo udany i z tego co mi się wydaje to chyb nowość (zmiany skilli na bieżąco, sztywna budowa postaci, nawet ten szybki regen)? Idealnie się wtapia w aktualne trendy i powinien przypasować nowym graczom, którzy albo w ogóle nie grali wcześniej w diablo, albo nawet w żadnego hack n' slash (co tez jest możliwe). A przy tym dla graczy doświadczonych jest praktycznie tym samym co wcześniej w d2, bo i tak każdy staty rozdawał tak samo, była tylko kwestia wyboru głównych skilli (przecież tutaj mamy podobnie!). Jak dla mnie to są świetnie nowości i jakby zrobili odświeżone d2, to raczej więcej ludzi by się od blizza odwróciło niż jeśli robią raczej udany eksperyment

Odnośnik do komentarza

Hmmm, Yano ma trochę racji.

D3 to zdecydowanie nie jest gra wybitna. Żadne 10/10 etc. Crapem bym jej nie nazwał, ale na forach (także tu) czuć wielki sentyment do serii, gdy ktoś się wypowiada o "trójce".

Ja po becie bym dał 7/10 (ale to temu, że gra mnie megaśnie znudziła początkowym poziomem trudności). Lepiej, żeby to się zmieniło po walce z SK, bo jak nie to się totalnie w(pipi)ię.

Odnośnik do komentarza

Powiedzmy sobie szczerze też, że tą grę każdy będzie oceniał bardziej indywidualnie, niż większość innych gier według tego ile na Diabołka poświęci czasu. Tak samo wszystkie recenzje będą o kant dpy obić, opierające się na maksymalnie kilkudziesięcio-godzinnej rozgrywce i zaczynające się od słów "Diablo III niezwykle trudno ocenić, ponieważ jest to gra która wymaga inwestycji ogromnych pokładów czasu, bla, bla, bla..."

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

to jest najdziwniejsza rzecz z jaką się spotkałem podczas bety. Jeśli wyświetlany jest battletag to po co nazywać swoją postać? Dam im char1, char2, char3 i wyjdzie na to samo, bo i tak nikt prócz grającego nie będzie widział imienia. Dodatkowo battletag to w wielu przypadkach jakieś imię i cyferki, bo nikt nie przykłada do tego wagi przez co sesja wygląda jak jakiś czat.

Odnośnik do komentarza

Postać nazywasz po to byś rozróżnił kto jest kto, gdy będziesz miał na koncie 5x tę samą klasę :P

[sarkazm odnośnie decyzji Blizza_OFF]

 

 

A tak serio, zrobili to po to, byś Ty był znany jako jedna osoba, i nie tworzył confuse'a mając 10 różnch imion. By community wiedziało od razu czy jesteś jakimś debilem i bucem, czy jakimś fajnym kompanem do gry co-op bez względu na jakiej postaci aktualnie jesteś.

To działa w SC2, by działało w potencjalnym WC4, ale nie zadziała w Diablo oraz w WoW - nie zadziała w grach, w których masz kilka postaci.

Dwa, nie kumam czemu Blizz nie może umieścić opcji gdzie wybieramy co chcemy widzieć - imiona ludzi czy ich Battletagi. Proste, rozwiązuje problem, nie szkodzi nikomu, nie trza przebudowywać całego systemu Battletag.

 

 

 

 

Już się nie mogę doczekać female Wizard z imieniem "Thomas#1234"

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Okej info z facebooka blizzarda

Regionalne czasy startu serwerów

Jak wspomnieliśmy wcześniej w ogłoszeniu o nocnych wydarzeniach z okazji premiery, czasy startu serwerów gry są zależne od regionu.

W regionie Europy (a więc i w Polsce) serwery gry wystartują o godzinie 00:01, 15 maja.

 

Instalacja gry przed premierą

Tych z was, którzy zakupili cyfrową wersję gry, informujemy, że instalator zostanie odblokowany o godzinie 17:01 czasu polskiego, 14 maja

 

Start Globalnej gry

Globalną grę uruchomimy, kiedy wystartują serwery we wszystkich regionach. Oznacza to, że do czasu premiery w obu Amerykach, o godzinie 9:01 czasu polskiego, 15 maja, będzie można grać wyłącznie we własnym regionie.

 

 

 

Czyli: gre można zainstalowac po 17:00 14 maja, odpalić grę po 00:01 15 maja, a grać online o 9:01 15 maja?

 

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/4371302#blog

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Dlatego ja nie czytam polskich tłumaczeń newsów :P

To co wystartuje o tej 9 rano to granie z innymi "serverami". Do tego czasu możesz grać z Europą tylko. A potem z USA, Azją etc...

 

 

 

 

 

 

http://www.diablofans.com/blizz-tracker/topic/222618-character-profiles-coming-soon/

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Chodzi mi tylko i wylacznie o wersje angielska bo nie trawie polskiego dubbingu

Klucz nie determinuje wersji językowej. Tylko Twoją "przynależność" regionalną.

 

 

 

 

Dla tych co instalują wersję euGB:

 

http://eu.battle.net/d3/en/blog/4410912/New_Downloaders_for_English_and_German-12_05_2012#blog

Edytowane przez Kazuun
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...