Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

nawet tego nie potrafią zrobić tak jak należy. Progres na hc powinien być brany pod uwagę nawet jak postać padnie. Co mi po pasku postępu w grze jak wygląda to tak jakbym nigdy nie grał na hc a jedyna wzmianka to jakiś mizerny portret na dole strony.

Dziwne, bo mnie pokazuje osobny pasek dla HC i osobny dla Normala:

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kazuun-2366/

Odnośnik do komentarza

poświęć swojego monka na 15lvl to zobaczysz, że postęp na pasku hc nagle zniknie tak jakbyś nigdy nawet nie odpalał tego trybu

 

edit: to powinno być liczone tak jak milestone/achievement tj. zdobywasz dany poziom i zapisywane jest w historii, że doszedłeś do tego miejsca

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

Kto ma konto battle.net:

 

 

Drodzy przyjaciele i gracze,

Nawet, gdy pracujesz w firmie dostarczającą rozrywkę, nie każdy koniec tygodnia daje powód do radości. Nasz dział bezpieczeństwa odkrył w tym tygodniu, że uzyskano nieautoryzowany i nielegalny dostęp do naszej wewnętrznej sieci w Blizzardzie. Natychmiast odizolowaliśmy źródło dostępu i rozpoczęliśmy współpracę z przedstawicielami prawa oraz ekspertami od bezpieczeństwa w celu przeprowadzenia śledztwa.

Do tej pory nie znaleźliśmy żadnych dowodów, które świadczyłyby o naruszeniu bezpieczeństwa przechowywanych przez nas danych finansowych takich jak karty kredytowe, adresy pocztowe, czy też imiona i nazwiska. Nasze śledztwo twa, lecz na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, by uzyskano dostęp do wyżej wymienionych informacji.

Do bezprawnie pozyskanych danych należy miedzy innymi lista adresów e-mailowych użytkowników kont Battle.net ze wszystkich regionów z wyjątkiem Chin. Pozyskano ponadto niektóre dane graczy z serwerów amerykańskich (Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Nowej Zelandii i Azji Południowo-Wschodniej): odpowiedź na osobiste pytanie bezpieczeństwa, informacje powiązane z uwierzytelniaczami komórkowym oraz Dial-In. Wszystkie powyższe informacje NIE są wystarczające, aby ktokolwiek uzyskał dostęp do kont Battle.net.

Wiemy również, że pozyskano cyfrowo zaszyfrowane wersje haseł Battle.net (nie właściwe hasła) graczy korzystających z serwerów Ameryki Północnej. Chronimy te hasła przez Bezpieczny Zdalny Protokół Haseł (SRP - Secure Remote Password Protocol), który został tak zaprojektowany, aby odkodowywanie prawdziwych haseł było jak najbardziej utrudnione. Oznacza to również, że każde hasło musi zostać odkodowane osobno. Na wszelki wypadek sugerujemy jednak, by gracze korzystający z serwerów Ameryki Północnej zmienili swoje hasła. Ponadto, jeżeli używasz to samo, lub podobne hasło w innych celach, prosimy rozważyć zmianę również tych haseł.

W najbliższych dniach będziemy przypominać graczom z serwerów Ameryki Północnej, aby zmienili swoją sekretne pytanie bezpieczeństwa i odpowiedź przez automatyczny formularz. Ponadto uprzedzimy użytkowników uwierzytelniaczy komórkowych o zaktualizowaniu oprogramowania uwierzytelniacza. Chciałbym również przypomnieć o zwrócenie szczególnej uwagi na maile phishingowe próbujące wyłudzić wasze hasło, lub dane logowania. Maile od Blizzard Entertainment nigdy nie będą prosić was o podanie haseł. Jest mi niezwykle przykro z powodu wszelkich niedogodności, które was spotkały w związku z tą sprawą. Zrozumiałym jest, że macie pytania, dlatego też wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie tutaj.

Kwestię bezpieczeństwa waszych danych osobowych traktujemy z najwyższą powagą i jest nam szczerze przykro z zaistniałej sytuacji.

Z poważaniem,

Mike Morhaime

 

W skrócie: było włamanie, wykradli bazę danych, zmieńcie hasła.

Odnośnik do komentarza

nadal nie warto wracać. Ja jestem tym "mega fanem Diablo" a mimo to już nie ciągnie mnie do tej gry, bo żałosny drop, itemy i uproszczenie mechaniki (itemy zawsze szukane są wg main+vit+zależnie od buildu) zwyczajnie zepsuły przyjemność z gry. Wrócić wrócę pewnie dopiero z wyjściem 1.10 i PvP, bo wiem, że wtedy rozpęta się prawdziwy shitstorm i ludzie zaczną pluć na całkowity brak balansu pomiędzy postaciami (już teraz widać, że high tier to DH a low tier to WD i monk).

 

a że idzie kolejny nerf/buff to też dobrze, bo niektóre rozwiązania były zwyczajnie irytujące (np. żaby dające większy dmg niż hulki, lacuni, które są nieśmiertelne w momencie skoku albo blokada, która idealnie pojawia się w miejscu w którym wizz robi tele). Buffy na skillach też są ok, bo np. wizz ma połowę całkowicie nieprzydatnych czarów - na inf nie ma graczy z promieniem, meteor to prawdziwa rzadkość a hydry innej niż trująca nie spotkałem nigdy. Taka różnica w skillach sprawia, że mimo tego, że buildów jest masa to 90% biega na wariacji blizz+hydra a pozostałe to hydra+orb.

 

 

@Kazuun

moby będą miały +10% do hp, nerfa dostaną tylko elity

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...