Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak biegasz solo to podstawą jest Unity(pierścień Jedność) dla Ciebie i towarzysza,druga sprawa to brak socketów w jednym ringu i amulecie.

Dzięki. A jakies sugestie dla barba bo zacząłem nim grać?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Midian-2778/hero/7905166

Cały czas ginę na smiesznych poziomach trudnosci. Mój dps też nie jest wysoki kiedy używam Amoku. W ogóle nie ogarniam jakie kamienie wsadzać w sockety w biżuterii. Podoba mi się szarża i na tym chciałbym się skoncentrować. Jest sens zakładania magefista i cindercoat zamiast tych częsci z setu od niesmiertelnego króla? Trochę mi żal ekipy, przydają się. Warto zakładać głębinowce dla tych osiemdziesięciu paru procentów zwiększonego dpsa dla umiejętnosci generujących furię?

Odnośnik do komentarza

40 minut od napisania tamtego posta. Wszedłem, zrobiłem jednego rifta, 5 legend, mowie dobry dzien, musi sie udac. Pocisnalem drugi, znowu pare dropow, full odlamkow, ide do kadali i ostatnie rekawice to tasker.

Teraz kukri, bedzie jeszcze trudniej.

 

Jako ze przez weekend jest bonus do expa, szukam kogos kto podexpi mi maga, moge sie odwdzieczyc tym samym.

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

u mnie teraz wd ma wisio t&t / jeram mask/ smk / rheno / caly zestaw harvastera i caly zuni / jordan / paluch / krolewska wspanialosc mojo biegam z zaba ale mysle czy na tego weza czy jak to tam nie przeskoczyc i kurcze nie wiem na jaki build sie zdecydowac pod pety szybko mi idzie ale ciezko z przezywalnoscia. 34gr robie sam sporo przed czasem chyba ze zdaza sie (pipi)owe afixy u przeciwnikow to nie raz i 30go nie przelece na czas tak jak mialem wczoraj. jakies rady panowie?

Odnośnik do komentarza

Jak grasz solo to tylko pety. Wyzej dupy nie podskoczysz i jak wyskocza moby z A5 to i tak okolo 34 lvl bedziesz ruchany na okreta. Jak masz dobry team czyli Monk 2 DH na super equipie to twoja przydatnosci spada w buildzie z petami znaczaco bo ani dps genialny a support z Slam Dance tez bez szalu jak cie one shootuja. Przelacz sie na to robiac GR 40+ http://www.diablofans.com/builds/1193-zdps-g45-wd-speed-lock?cookieTest=1 Wbiegasz na Spiirit Walku Fear Mass Confusion DH z reszta zabijaja ile moga a ty zas Fear -> Mass Confusion

Odnośnik do komentarza

No i musisz w sumie dostac drugie Tao z innym rollem co jest dosc wkurzajace mozna z SMK gonic ale jak chcesz miec jak najwieksza przydatnosc to lepiej miec Last Breath ale tak ogolnie jest bosko 105% damage boosta dla party zero affixow i Champion/Elite packi bija siebie 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...