Skocz do zawartości

Liga grecka


Rekomendowane odpowiedzi

Wow! No tego to się nie spodziewałem.

 

Liga grecka słaba nie jest. Chociaż AEK w Lidze Mistrzów sobie nie poradził, to i tak słabą ekipą nie jest. A Żurawskiego uważałem za skończonego piłkarza, który już żadnej wartości nie ma, bo jego ostatni rok w kadrze był po prostu fatalny. Z Czechami był tak bardzo gorszy od Wichniarka, że nie mogłem uwierzyć, iż jeden jest kapitanem i wielką nadzieją kadry, a drugi dostał pierwsze i pewnie ostatnie powołanie.

 

A tutaj - gol w debiucie. Meczu nie widziałem, tak jak pewnie każdy, więc nie wiem, czy to efekt przypadku, czy świetnej gry Żurawskiego. Ale jakaś tam nadzieja się we mnie obudziła, że on coś tam jeszcze potrafi.

oqqozo

 

 

Ja dodam tylko tyle , że Polacy zawsze dodawali kolorytu :D greckiej lidze.

Ostatnio strzelał również Grzelak dla Xanthi (w 44 i 59 minucie).

Arkadiusz Malarz dzięki swoim występom kuszony jest grą w reprezentacji Grecji.

 

No i dlatego zakładam ten topic.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Maciej Żurawski na ławce rozpoczął wygrany 1:0 mecz Larissy z Panioniosem. Polak pojawił się na boisku dopiero w 68. minucie, zmieniając Manuela Facundo Parrę. Zwycięską bramkę dla gospodarzy zdobył inny rezerwowy, Turek Tumer Metin, który bramkarza Panioniosu pokonał w 86. minucie. Larissa odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu i ma szansę awansować na 6. miejsce w tabeli

Odnośnik do komentarza

Rafał Grzelak zdobył bramkę dla Skody Xanthi w zakończonym remisem 1:1 meczu greckiej ekstraklasy piłkarskiej z Larissą, w której występuje Maciej Żurawski. To jego czwarty gol, od czasu gdy przeszedł w styczniu do Skody z Boavisty Porto.

Grzelak wpisał się na listę strzelców w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Żurawski w Larissie rozegrał cały mecz.

sport.pl

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W 27 kolejce greckiej ekstraklasy Larissa pokonała Apollon Kalamarias 2:1. Drugą bramkę dla gospodarzy strzelił w 53 minucie Maciej Żurawski.

 

To jego czwarte trafienie odkąd przeszedł do Larissy z Celtiku Glasgow w zimowym oknie transferowym. Pierwszego gola zdobył w 14 minucie Clayton. W końcówce spotkania honorowe trafienie dla gości zanotował Bushi, wykorzystując rzut karny. Drużyna reprezentanta Polski zajmuje obecnie szóstą pozycję w tabeli i nadal walczy o awans do rozgrywek pucharu UEFA.

sport.pl

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zespół Michała Żewłakowa Olympiakos Pireus pokonał Iraklis Saloniki w meczu ostatniej kolejki ligi greckiej i po raz drugi z rzędu został mistrzem kraju. Ze świętowaniem Olympiakos musi jednak poczekać na decyzję Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu (CAS) w Lozannie, który ma rozpatrzyć pozew Apollonu o odzyskanie czterech punktów.

 

Piątą i szóstą bramkę w sezonie zdobył Maciej Żurawski. Kapitan reprezentacji Polski wykorzystał dwa rzuty karne, dzięki którym Larissa pokonała PAOK Saloniki 4:3. Drużyna Polaka przegrywała już 0:3, ale w drugiej połowie zdołała odrobić straty. W 65. minucie Żurawski strzelił na 3:3, a 7 minut później dał zespołowi zwycięstwo. Larissa ukończyła rozgrywki na 6. miejscu.

 

sport.pl

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...