Skocz do zawartości

Command & Conquer: Red Alert 3


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Sterowanie i interfejs całkiem ok, szybko można się przyzwyczaić i spokokojnie grać na padzie.

Grafika średnia, błędy obrazu przy każdym ruchu kamery, nie tylko przy obrocie. Zoom ma taki zakres, że równie dobrze mogłoby go nie być wcale.

Grywalność to niestety (albo stety jak kto woli) stary, prymitywny Red Alert.

ja w DEMO-wce nie moglem sie niczym poruszać, poza helikopterem :/ skasowałem grę już po 10 minutach.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...
  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wlasnie koncze kampanie sowietow po raz drugi i musz przyznac, ze gra ma cos w sobie. Po dokladniejszym zapoznaniu sie z obsluga pada, gra sie naprawde bardzo przyjemnie. Filmiki miedzy misjami, majace tworzyc jako taki zarys fabularny sa, jak ktos wspomnial, bardziej komiczne niz powazne.

Na plus mozliwosc zapisu w trakcie misji, kobieca obsada i zroznicowanie jednostek roznych frakcji. Na minus glupota podopiecznych, ktorzy potrafia sie zaklinowac miedzy budynkami i pozostac tam az do konca :(

 

Trofea raczej trudniejsze, wymagajace przejscia 3 kampanii na Hard oraz online. Chyba dluzej zostane z ta gra :)

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Ech, wlasnie zaczalem grac kampanie Imperium, a ty mnie juz straszysz :) Nie powiem, ostatnia misja sowietow na Hardzie byla nieco bolesna. Musze kogos znalezc, zeby na easy przejsc wszystkie kampanie w co-opie. Jak ktos nie gral, chcialby zagrac, zapraszam na PW.

Dobrze, ze "potyczki" sa trudniejsze, gra wystarczy na dluzej. Wiem, ze jest Commander's Challenge na PSN, sprawdze cene i moze sie nawet zaopatrze.

PS Po jaka cholere jest trojkat, jakis specjalny widok? Dla mnie nie robi roznicy.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Kręci mnie ta gra. Taki RTS z jajcarską fabułą... Trudne to jest? Mówię o normalu. Potrzebuję taki tytuł, gdzie mogę sobie pogłówkować i pozarządzać jednostkami, wymyślać różne strategie. Myślę też na RUSE, demo było dosyć ok.

 

Łykaj śmiało(chyba kosztuje już grosze?), na normalu przejdziesz gre z palcem w nosie(samemu dałem rade na hardzie) i fajnie się gra w co-opie z kimś ogarniętym. Co prawda z serii Command&Conquer gra dla mnie jest niżej niż Generals i Red Alert 2, ale na konsoli nie znajdziesz nic podobnego w klimacie i w sposobie rozgrywki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...