Skocz do zawartości

Command & Conquer: Red Alert 3


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jak znam życie to nie :( Wkurza mnie to niesamowicie, dali by wybór graczom i było by gites. A piep.rzenie że o równych szansach "padowców" i "myszkarzy" to sra.nie w banie i tyle, każdy normalny człowiek wolał by w rts-y na klawie i myszy grać. Ba ! można by nawet zrobić sterowanie pad + mysz, mysz do kursora, pad do skrótów klawiszowych i scrollingu ekranu.

Odnośnik do komentarza

Co Ty pierniczysz kolego. W tym przypadku podział mycha/pad jest sztucznym utrudnianiem życia graczom. "Zapraszam na pc" to dziecięcy argument (bez urazy :) ). Idąc Twoim tokiem myślenia powinniśmy się też pozbyć kierownic i manetek lotniczych (do ixa jest taka). Czy chcemy czy nie konsole ulegają ewolucji. Już nie mamy krzyżaka i dwóch przycisków, więc po co nas ograniczać, no po co ? Po to dostajemy blutooth i mozliwość podpięcia akcesoriów pod usb ?? By sobie kwitły i się kurzyły ? Ja chcę tylko wyboru. Jeśli komuś wygodniej w RTSy zaiwaniać na padzie, niech to robi, ja tam wolę do tego typu gier myszkę. Chcialbym też doczekać na konsolach strategii typu Total War, ale to moje pobożne życzenie, gdyż większość bardzo mocno rozbudowanych gier pecetowych podczas portowania na konsole jest "ogłupiana/uproszczana" (przykład: Cywilizacja). Polecam 81 lub 80 polygadkę z polygamia.pl (nie pamiętam dokładnie który nr), chłopaki trafnie zauważają dlaczego tak się dzieje.

 

Dobra, koniec offtopa bo właśnie się demo Red Alerta ściągnęło.

 

Nawiasem mówiąc w pierwszego Reda na psx całkiem znosnie się grało na padzie. Wówczas jak wyszła gra obsługująca myche to nikt nie płakał a wręcz wszyscy się cieszyli (Alien Resurection). Założę się że jeśli w RA3 od początku byłaby możliwa gra mychą to by nikt się tego nie czepiał, wręcz przeciwnie, zapewne gra dostałaby dodatkowy + w recenzjach.

 

Ps. W UT3 nikt nie narzeka że można grać mychą, każdy wybiera to co lubi i już !

Odnośnik do komentarza

"Mocno rozbudowane gry pecetowe" zajmują wszystkie przyciski z myszki i połowę z klawiatury. Po co tyle tych przycisków? Zastanawiam się od dawien dawna. Jak się chce to wszystko można!

Pytanie retoryczne: ile osób gra przy pomocy myszki w UT3?

Tak! Każdy wybiera to co lubi ale jak do strategii będą dodawać myszki i klawiatury to będzie jakoś tak niekonsolowo ;)

Odnośnik do komentarza

Ano bedzie troche niekonsolowo, ale do ps3 pasuje kazda klawierka od pc, chocby taka za 15zl wiec mogliby dac graczom opcje wyboru (chodzi mi o singla).

 

A wracajac do samej gry to jak jest graficznie - gra obsluguje 1080p natywnie (sam w to watpie) czy upskaluje? Jak jest z plynnoscia?

 

W sumie chyba w takiej grze najbardziej zalezaloby mi na duzej rozdzielczosci (wiadomo - wieksze pole widzenia) i plynnosci - nawet kosztem tekstur czy jakichs mocozernych efektow :)

Odnośnik do komentarza
Tak! Każdy wybiera to co lubi ale jak do strategii będą dodawać myszki i klawiatury to będzie jakoś tak niekonsolowo

LOL niekonsolowo :P, to RTS do stu diabłów !, nie upraszczajmy świata !! .

 

Co o samej grze ? - cóż Red Alert 3 jako rts, serca mojego aż nadto nie podbił (grafika też nie imponuje, mój qmpel nawet twierdzi że PC ma lepsze tekstury). Wkurzające jest jak dla mnie wydawanie rozkazów współtowarzyszowi.

Boję się też innej rzeczy - Red Alert 3 otóż można grać we 2 (tak kampanię - online), jednak grając offline liczę że naprawią głupotę co-commanderów (potrafią nas zdradzić, zerwać z nami sojusz - za ociąganie się chociażby w ich mniemaniu).

 

Odnośnik do komentarza

Akurat zgadzam sie z dasio (choc nieczesto mi sie to zdarza). Poza tym nie zauwazyliscie, ze sterowanie jest rozwiniete pod konsole? Jak sobie wyobrazacie klawiature? Musieliby schrzanic przejrzystosc, a za to dziekuje, ja gram na konsoli...

 

Gra budzi we mnie mieszane uczucia. Troche zbyt komediowa. Brak energii atomowej a za to transformersy? No jak? Przeciez fizyka kwantowa wplynela na caly postep... Krotko mowiac poczatek mnie odrzucil swoja glupowatoscia. Najwyrazniej nie jestem grupa docelowa...

 

Raczej zakupie spolszczonego EndWara

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Po chwili przyzwyczajenia sterowanie staje sie się naprawde przyjemnie. Woda wygląda swietnie tak samo jak animacja jednostek i ich przemiany.

 

Martwi mnie tylko brak jeszcze większego oddalenia kamery, przy większych mapach i bitwach może być problem.

 

Demo lata w 720p ! O co chodzi ? Miał byc RA3 w pełnym full hd, tak czy nie ? Czy to tylko demo tak chula i pełna będzie już w fullu czy jadnak to była bajka i musi nam wystarczyć 720p ??

 

 

Odnośnik do komentarza

Sterowanie i interfejs całkiem ok, szybko można się przyzwyczaić i spokokojnie grać na padzie.

Grafika średnia, błędy obrazu przy każdym ruchu kamery, nie tylko przy obrocie. Zoom ma taki zakres, że równie dobrze mogłoby go nie być wcale.

Grywalność to niestety (albo stety jak kto woli) stary, prymitywny Red Alert.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...