Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wpisalem na gamerankings w platformie ps3 "space" i znalazłem coś takiego -

Space Ace

 

 

i to moja odpowiedź

space bo kosmos, ace mi nie pasuje, ale niech będzie : p

 

A główną podpowiedzią dla mnie było, to że raczej nikt w to nie grał więc szukałem jakiegoś syfu

 

@edit

 

haha, to się wygłupiłem w takim razie : p

za późno o te kilka sec

Edytowane przez QstomPL
Odnośnik do komentarza

Nie Raju, to nie foch, droczę się tylko z tymi, którzy będą chcieli to rozgryźć ;) A dlaczego nie podam odpowiedzi? Właśnie po to, żeby tych kilku/jeden miało zabawę. Widziałem jednak, że niektórym/większości quiz nie przypadł do gustu, więc oddałem. Po co blokować temat ;)

 

I nie Pepe, nie robię Was w bambuko ;)

Odnośnik do komentarza

ja mam wrażenie, ze chodzi o zachowanie zagadki "na potem", bo pojawiły się nowe pomysły, a poprzednie tipy mogłyby spalić poziom trudnosci

 

gdyby quiz byl o grach w ogóle, to powiedziałbym, ze chodzi o Delta Force, bo ten nóż na po piersi wygląda bardzo podobnie do loga DF: Task Force Dagger (mój ukochany multi, w latach 2003-4 nie było dla mnie nic lepszego; po dziś dzień z reszta nie ma ;))

natomiast jako, ze ma być o ps3 to daje fallout, ze względu na bardzo podobny wizerunek chłopca do "maskotki" serii fallout.

Odnośnik do komentarza

nie, podpowiem że nie chodzi o tatuaże, a zagadka jest najbardziej łopatologiczna jak sie tylko da (nie wymaga szukania zadnych szczegółów ani głebokich podstepnych rozkmin, na obrazku jest połowa tytułu, dosyc znanego) , nie moge powiedzieć wiecej bo bedzie zbyt oczywista

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

tak brawo, mialem nadzieje ze bedzie proste i lpatologiczne, wystarczylo wiedziec jak sie ten gosc nazywa (a liczylem ze sporo osob go rozpozna) i pierwszy tytuł jaki sie kojazy to ninja gaiden

 

bez kombinowania w dosuzkiwanie sie pojedynczych pixeli, bez ciągu 15 skojazen ktore prowadzą do odgadniecia 1 elementu z gry ktory pojawil sie w niej raz na 2 sekundy, i w dodatku nikt w nią nie grał, i dopiero po skojazeniu tego elementu wynikajacego z 15 pogmatwanych podpowiedzi mozna sie domyslic tytułu ;p

 

tutaj tytuł byl na obrazku, w dodatku wizalem ninja gaidena bo najszybciej sie kojazy (mimo ze sa inne gry z "ninja" w nazwie

 

oczywiscie dla kogos kto nie poznaje tego goscia zagadka jest trudna , ale gdyby byla łatwa calkowicie dla wszystkich to tez nie miala by sensu

a nawet jak sie goscia nie zna to mozna bylo wygooglwac ten obrazek i dosc do tego ze to wokoalista i jaką ma ksywke. a poniewaz obrazek sklada sie z portrety jednego dosyc konkretnego goscia (raczej trudno pomyslec ze to fotka jakiegos randomowego faceta) to że on sam jest kluczem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...