Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zle

 

napisalem przeciez ze pistolet i dildo nie maja znaczenia , chodzilo w nim o to zeby pokazać palikota i to ze odwala akcje

 

druga fota juz wyraznie wskazuje na element z gry

a filmik nie swiadczy o dlugosci samej gry tylko o czyms bardziej konkretnym

 

wiecej juz nie moge powiedziec, mozecie ejszcze poogladac ten filmik w calosci bez skippowania to moze wam sie rozjasni ;)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

nie czytacie moich podpowiedzi:p

 

olejcie pierwsze zdjęcie

nie chodzi o samo picie alkoholu (spożywanie)

 

na drugim zdjeciu jeden element (przedmiot, jego nazwa) jest czymś co spotyka sie w grach, niezbyt często ale w kilku, dlatego..

filmik wskazuje ktora to gra, jest bardzo charakterystyczny dla pewnej konkretnej gry

Odnośnik do komentarza

mam wrazenie, ze chodzi o Monkey Island ktores, wydaje mi sie ze pije rum (dobra, pewnie pije zoladkowa gorzka, ale cicho), a to mi sie jednoznacznie kojarzy z MI a co do filmu, to nie mam pojecia jak go skojarzyc

 

EDIT

 

jedyne co mi sie kojarzy z tym filmem, to mozliwosc przejscia do trybu sprzed wielu wielu lat w remakach monkey island, pixeloza, te sprawy

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

przecież mowilem ze nie chodzi o samo picie ;p

 

 

dobra zupelnie nie chcecie wspolpracowac wiec dam odpowiedź MGS4

czy to nie oczywiste? ;p

pomyslcie chwile dlaczego, a jak nie wiecie to tutaj wyjasnienie

 

 

mała butelka alkoholu jaka trzyma palikot to małpka! tak sie mowi na te buteleczki

 

w jakich grach są małpki? w wielu ale jedna seria jest z nimi powiązana poprzez minigierke z łapaniem małp w mgs3, ale przecież w MGS4 tez była mała po(pipi)ana małpka

4BGTRY39.jpg

 

i też cały czas piła co mogło być skojażeniem pobocznym

i to że jako chyba jedyna gra z małpami mgs jest bardzo nacechowany politycznie, a palikot to polityk

 

a ostateczna podpowiedź - mega długi film, chyba juz wiecie - dlatego bo mgs4 składal sie z praktycznie samych strasznie długich filmikow i scenek ktore nie raz trwaly ponad godizne , i czasem strasznie sie dłużyły, tak jak sie pewnie dłuży ten film na jutubie

 

 

 

i co, nie bylo takie trudne chyba?;p

 

myslalem ze jednak skojażycie chociaz nazwe tej buteleczki, ale jak widać takie rzeczy nie są takie łatwe, proponuje mieć to na uwadze wymyślając zagadki, bo juz kilka bylo takich morderczych i tylko sie ludzie stresują ;p

 

 

w zamian dam cos najlatwiejszego z mozliwych

24937-1317372666-0-l.jpg

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...