Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jest to z gry, w którą aktualnie pociskam, ale na PC, bo konsola mi zmarła. ofkoz - gra jest na ps3 rowniez.

to juz jest jakas podpowiedz.

 

kolejna podpowiedzia niech bedzie pytanie, na ktore musicie sobie odpowiedziec, oraz częsciowa odpowiedz, ktora sam Wam podam:

kim jest postać na obrazku?

czesc odpowiedzi, pozwalajaca zawezic grono mozliwosci: nie jest to śmierć (tzn jest, ale nie o nią to chodzi ;)).

 

Yano, na Ciebie oficjalnie strzelam focha za powyższe pomówienia, a żeby podkreślić powagę sytuacji, okraszam go pierdem wymierzonym prościutko w Twojego avatara! :P

Odnośnik do komentarza

żniwiarz/reaper to przeciwnik w trylogii - to już w zasadzie mogłoby wystarczyć; ale idąc w to głebiej: cała akcja toczy się właśnie wokół pytania: kim są nasi wrogowie - żniwiarze? obrazek podkreśla rolę żniwiarza;

 

mówiłem, że proste (choć osoby nie grające w to nie miały szans; BTW: polecam grę, bo wessała mnie na maksa, a długo się wzbraniałem jako antyfan sf)

Odnośnik do komentarza

pierwszy obrazek sugerowal by street fightera, ale bez broni? gra w ktorej nie mozna strzleac ? chodzona bijatyka bez broni ?

 

moze SF X tekken, bo postacie z tekkena nie mają fireballi

 

 

Yano, na Ciebie oficjalnie strzelam focha za powyższe pomówienia, a żeby podkreślić powagę sytuacji, okraszam go pierdem wymierzonym prościutko w Twojego avatara! :P

PHI!

1257515949535.jpg

Odnośnik do komentarza

stary deus ex z 2000? utkwil mi w glowie za opcje przejscia calej gry bez przymusu strzelania...ale osobiscie nie gralem wiec nie jestem pewien czy to jest az tak marginalne.

 

btw. troche trudne, to tez moze byc kazdy beat em up bez broni bialej z opcja stzrzelania jakimis laserami i innymi kamehameha...

 

gra jest w 2d?

Edytowane przez Omnia
Odnośnik do komentarza

Zadna z powyzszych odpowiedzi.

 

Dodam ze w grze czesto bierzemy udzial w "scenkach" jak z pierwszego obrazka. [nawet w grze podobnie to wyglada]

 

 

Nie jest to konwersja, gra jest w 3D.

 

Dodam nowe obrazki

 

 

maxi-claw-crane.jpg

karaoke-screen1.jpg

 

 

Wszystkie zwiazane sa z tym co w grze jest, nie maja nic wspolnego z tytulem.

 

edit:

Dodam jeszcze w zasadzie chodzi tu o cala serie gier.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...