Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie chodzi o Kratosa.

 

Szkoda, że Yano już tu nie zajrzy, bo rozgryzł dwa zdjęcia, został tylko lew :)

 

A co by było, gdyby zamiast lwa był:

z11022921X,Spiace-psy.jpg

 

? :)

 

 

zasługa krótkiego snu, z niedzieli na poniedziałek spałem 4h (...) No i spałem w sumie ze 3h, to i teraz mózg jakoś inaczej działa. Powiedziałbym, efektywniej. Palce same biegają po klawiaturze...

 

Ciach! Bo jeszcze ułożę jakiś wierszyk ;)

 

Kiedyś nie zdążyłem sobie przerwać i wyszło coś takiego:

spoiler, bo długie

 

 

Hehe, no to też uderzę wierszem,

tak jak w SLQ w miejsce pierwsze,

Qjon wziął się zdenerwował,

i na Mistrza mnie mianował,

niepotrzebnie podniosłeś sobie ciśnienie,

ja swoim występem kolejność w tabeli zmienię,

33.73 i jedna beczka,

całkiem wysoko zawieszona poprzeczka,

choć gdy o Twoim rekordzie czytałem,

to już sam 2x taki czas miałem,

postanowiłem się jednak troszkę zabawić,

za cel obrałem rekord poprawić,

gdzie urwać? zaoszczędzić, czas wyżyłowany,

nie da się? niemożliwe? mylisz się kochany,

tri sięga do kapelusza,

i z beczką na starcie w okrążenie rusza,

setne sekundy już zaoszczędzone,

duszek błąka się gdzieś na ogonie,

oj zrobi Qjon oczy wilka,

jeszcze jeden zakręt, jeszcze jedna chwilka,

mijam metę, wcale nie zdziwiony,

zadanie wykonane, rekord poprawiony,

trzydzieści trzy i pięćdziesiąt dziewięć setnych sekundy,

tak, zwycięstwo, to już koniec tej rundy,

cieszę się, tak, na to liczyłem,

ani przez chwilę w sukces nie zwątpiłem,

i to mógłby być koniec, ale nim nie zostanie,

tri się rozochocił, ma chętkę na granie,

szybki szpil, analogiem szarpanie,

masterowanie trasy, beczki szlifowanie,

bo przecież da się coś urwać, da się zejść niżej,

jeśli coś poprawię, do czołówki światowej się zbliżę,

po kilku okrążeniach jednak opadły mi ręce,

33.45, nie urwę nic więcej...

lecz od czego mam w garażu Ikarasa,

Talon, to jakby stworzona dla niego trasa,

i całkiem szybko, bo już na drugim okrążeniu,

mój czas uległ nieznacznemu poprawieniu,

.35, dalej poszło jak z płatka,

.12, patrzcie Pany na tego gagatka,

i sam nie wierzę, to na okrążeniu nr sześć,

udało mi się jeszcze troszkę niżej zejść,

drodzy zebrani, tak więc od dzisiaj,

rekord Polski wynosi 33.02...... co to? cisza?

 

 

wink.gif

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wyszedłeś poza obszar gier. I to jest dobra droga. Co więcej, podałeś prawidłową odpowiedź, rzecz w tym, że chyba przypadkowo i nieświadomie, tak więc jeszcze nie mogę zaliczyć...

a co mial oznaczac mir i htc? to ze chodzi o 3 literowe słowo albo skrot? jesli tak to nie mam słów

 

 

to jest zagadka w stylu:

97eca816f9940ee05a05029f24d1da5c24c3da0f.jpg

 

 

a jako podpowiedź to (chociaz to naprawde podpowiedź a nie zmylenie ludzi jak te samochody, astronauci i pisarze)

zolwik_1347.gif

 

 

 

i jaka jest odpowiedź? PSvita

 

 

bo najpierw żółwik , i podpowiedź o jakiego żółwika chodzi -> żółwik to też forma przywitania -> witanie sie -> wita -> vita -> psvita

 

 

 

 

teraz jak to opisalem to może sie wydawac nawet odrobine logiczne, ale wszyscy co mają ochote na takie zagadaki niech sie zastanowia czy wpadniecie na taki ciąg ma jakiekowliek szanse?

ludzie by szukali gier o żółwiach, bijatyk, krwistości, gier o zwierzetach, powolnosci i 100 innych rzeczy

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ok, pierwsze zdjęcie ze śpiącym lwem. Co on robi? Śpi. Pewnie ciężko to skojarzyć, że chodzi o "sen". Dalej, stacja kosmiczna - station. Zdjęcie z telefonem, barwy Play'a są aż nadto widoczne, no tak, ale nie jest podpisane i wskazane palcem, zatem bez sensu. Dalej, zdjęcie ze śpiącym psem. Co robi? Śpi. Pewnie też ciężko skojarzyć, że chodzi o "sen". Dalej, śpiący rolnik. Co robi? Śpi. Tu już wyraźnie widać, że chodzi o "sen". Szczególnie, że podkreśliłem ich pokrewieństwo. Nie mówcie zatem, że to jakieś w (pipi) ciężkie, bo tak nie jest.

Odnośnik do komentarza

szczerze mowiac, skojarzylem to tak, ze spiace zwierzeta wskazaly SEN, a telefon i stacje kosmiczna nie skojarzylem z "playstation" a z "sieć"; bylem gotow podac odpowiedz SEN, ale zobaczylem Quantic dream, po nim strzal, ze ok, ze dobrze, to myslalem, ze chodzi wlasnie o quantic (WTF?) DREAM (bo spali sobie...)... skopaliscie nas tym quizem (a w zasadzie odpowiedziami na niego) po kokosach...

Odnośnik do komentarza

Ok, pierwsze zdjęcie ze śpiącym lwem. Co on robi? Śpi. Pewnie ciężko to skojarzyć, że chodzi o "sen". Dalej, stacja kosmiczna - station. Zdjęcie z telefonem, barwy Play'a są aż nadto widoczne, no tak, ale nie jest podpisane i wskazane palcem, zatem bez sensu. Dalej, zdjęcie ze śpiącym psem. Co robi? Śpi. Pewnie też ciężko skojarzyć, że chodzi o "sen". Dalej, śpiący rolnik. Co robi? Śpi. Tu już wyraźnie widać, że chodzi o "sen". Szczególnie, że podkreśliłem ich pokrewieństwo. Nie mówcie zatem, że to jakieś w (pipi) ciężkie, bo tak nie jest.

sen sren, to taka sama zakadka jak fotka "kod da vinci" a chodzilo o COD

 

powtarzam ze dla ciebie to sie wydaje oczywiste bo to wymysliles, ale czy zgadł bys zagadke z żółwikiem?

Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to, że gdyby Pepe wcześniej tu zajrzał, to prawidłowa odpowiedź by padła. Czyli dało się.

 

Wiesz co Yano, po samym żółwiku pewnie nie, po podpowiedzi pewnie też nie, ale przecież można zawołać o kolejne wskazówki, tak? Tak. A nie powiesz, że wrzuciłem jedną fotkę i zacieszałem w ukryciu.

 

Igor, nigdzie nie napisałem, że Quantic Dream jest prawidłową odpowiedzią. Spójrz jeszcze raz na mój post.

 

Wyszedłeś poza obszar gier. I to jest dobra droga. Co więcej, podałeś prawidłową odpowiedź, rzecz w tym, że chyba przypadkowo i nieświadomie, tak więc jeszcze nie mogę zaliczyć...

 

A teraz na ten:

 

Quantic Dream bo sen/marzenia=dream

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

Doczytaj uprzejmie do końca.

 

Wyszedłeś poza obszar gier. I to jest dobra droga. Co więcej, podałeś prawidłową odpowiedź, rzecz w tym, że chyba przypadkowo i nieświadomie, tak więc jeszcze nie mogę zaliczyć...

Po cholerę wprowadzasz ludzi w błąd? jaka patologia tutaj się robi

 

Ok, mój błąd, powinienem napisać, że Quantic Dream to zła odpowiedź. No tak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...