Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mam pomysł i myśle że wiekszosc mnie poprze - (odnosi sie to do kilku sytuacji i wczorajszej proby igora) chodzi mi o to że jak ktoś zgadnie zagadke i wejdzie tu napisac "o fajnie zadam jutro bo wychodze" to automatycznie sie liczy jako "oddaje" i kto pierwszy ten lepszy

 

niepotrzbne są zastoje bo ktoś wychodzi i nie ma 5 min zeby zapodac obrazek ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

co innego zagadka odgadnieta o 1 w nocy i ktoś chce zadać o 7 rano, ale byly przypadki gdzie ktoś ok 19 mówił że zada jutro popołudniu

 

pozatym rzucenie obrazka to nie az taki problem, ja zawsze wymyslam zagadki w pół minuty, łapie jakieś skojarzenie, dodaje gre i już

 

pzoatym też pewnie część z was ma juz wczesniej pomysł na zagadke wiec tymbardziej nie powinno byc problemem odwlekanie tego na jutro;p

Odnośnik do komentarza

mam pomysł i myśle że wiekszosc mnie poprze - (odnosi sie to do kilku sytuacji i wczorajszej proby igora) chodzi mi o to że jak ktoś zgadnie zagadke i wejdzie tu napisac "o fajnie zadam jutro bo wychodze" to automatycznie sie liczy jako "oddaje" i kto pierwszy ten lepszy

 

niepotrzbne są zastoje bo ktoś wychodzi i nie ma 5 min zeby zapodac obrazek ;p

Według mnie bez sensu, ponieważ teraz będzie tak, że ten kto zgadnie nie będzie nic pisał tylko wchodził do tematu gdy wymyśli już zagadkę :)

Myślę, że mogło by być tak, że czas na zadanie zagadki zmniejszamy do 24 godzin. A jak ktoś napiszę w ciągu trzech godzin(albo inaczej) że zagadkę na pewno zada to ma te 24 godziny, od wskazania wygranego. Jak nie napisze nic to znaczy, że można przejąć zagadkę :)

Odnośnik do komentarza

sama kwestia pisania czegoś lub unikania tematu to nie sedno, chdozi mi o to żeby cos sie działo i żeby nie trzeba było czekać cały dzien, zwłaszcza jak ktoś wie że go nie będzie, to po co ma blokowac temat?

czy wy lubicie czekać te przykładowe 24h?

 

wiadomo ze trudno zmusic by ktoś siedzial tu caly czas, ale też kilkudniowa przerwa jest do bani

niektorzy to nawet mowią "jesli zgadłem to oddaje" bo wiedzą że nie beda mogli zadać, to jest uczciwe postepowanie

Odnośnik do komentarza

sama kwestia pisania czegoś lub unikania tematu to nie sedno, chdozi mi o to żeby cos sie działo i żeby nie trzeba było czekać cały dzien, zwłaszcza jak ktoś wie że go nie będzie, to po co ma blokowac temat?

czy wy lubicie czekać te przykładowe 24h?

Trzeba czekać nawet 48h(jak się mylę to poprawcie) :)

 

wiadomo ze trudno zmusic by ktoś siedzial tu caly czas, ale też kilkudniowa przerwa jest do bani

niektorzy to nawet mowią "jesli zgadłem to oddaje" bo wiedzą że nie beda mogli zadać, to jest uczciwe postepowanie

I tak będzie dalej, tylko jak ktoś chce zadać to niech ma tą swoją szansę, jak nie chce to niech napisze. I oto mi chodzi z tymi 3 godzinami, że nie będzie większych przestojów. A te 48h można zamienić nawet nie na 24 a na 12 :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam sie zgadzam z Yanem - nie wiem czy powinno sie wprowadzac specjalna zasade ale wg. mnie po prostu nie wypada blokowac tematu.

 

Ja jakbym wiedzial ze bede mogl zadac dopiero nastepnego dnia to sam bym oddal dla kogos innego (to samo, jakbym w danym momencie nie mial zadnego konkretnego pomyslu).

 

No ale niech kazdy robi jak uwaza.

Odnośnik do komentarza

tu sie zgadze ze 12 godz. to max na przestuj. jesli ktos nie moze, badz nie ma pomyslu to te 12 w zupelnosci mu wystarcza. Ale jako rzadziak w temacie powiem ze wkurzylbym sie jesli po odgadnietym quizie (a jak wiadomo zgadlem na razie 1 praktycznie, moze ze 3 w teorii), np. Yano wjechalby mi ze swoim. Stracilbym w tedy swoja szanse a zarazem cala zabawa legla by w gruzach. Bez sensu. Niech bedzie jak jest z jakas kilku godzinna przerwa.

 

Odnośnik do komentarza

nie chodzi o to żeby dać odpowiedź, i wyjść z domu, a po godzinie zadający mowi że zgadłeś i gry po 2 godiznach wracasz do domu to już 3 kolejne zagadki przeleciały, ale jeśli ktoś np rzuca odp rano i wie że caly gdzien go nie ma w domu to moze napsiac że jak zgadł to oddaje

 

zwykle nie ma tragedii, ale pare razy bylo ze 2 dni sie nic nie działo

 

i tez serio mnie dziwi jak ktoś wchodzi i widzi że odgadł ale pisze "jutro cos zadam" , naprawde to nie jest taki trudne rzucić obrazek, albo poprostu oddać innemu jak sie nie ma czasu

 

 

chodzi mi o to żeby nie stawiać prawa do zadania zagadki powyżej ciągłości gry. tzn że wygrana i możliwosć zadania nie jest czyms super wyjątkowym co trzeba za wszelką cene umożliwić danej osobie nawet jeśli 20 innych bedzie czekac caly dzień na cokolwiek

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...