Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Yano, bez urazy - jakiś fanatyzm z Ciebie wychodzi... mówisz tak, jakby:

1) od zadania kolejnego quizu zależało czyjeś życie

2) osoba, która odgadła musiała siedzieć 24h na dobe przy kompie, na wypadek gdyby pojawiło się info, że odgadła; najlepiej z już wklejoną do przeglądarki zagadką, z palcem na myszce, a kursor powinien być w pozycji [WYŚLIJ]

 

wrzuć na luz, obejrzyj sobie gangnam, idz na dwór, przytul kobietę... jest tyle fanych rzeczy naokoło, a Ty się po raz koleny rzucasz o to, że ktoś nie śmiał zadać zagadki 15 minut po podaniu prawidłowej odpowiedzi...

 

party hard

Odnośnik do komentarza

1 a ci co bronią 48h mowią jak by od prawda do zadania po zgadnięciu zależało czyjeść życie

2 zupelnie nieprawda i mowilem wiele razy że nie chodzi mi o siedzenie caly czas

 

ale chodzi mi o to żeby zabawa sie toczyła a nie stała

 

 

i co do twgo dworu - taaa... dlatego właśnie chce żeby sie toczyło bo siedze 8h w pracy i nie moge pohasać po dworze, wiec fajnie jest mieć wtedy chwile na oderwanie sie i pokombinowanie chwile z zagadką

 

 

splincer cell - też nie, i podpowiedź - postać ani cała bajka nie jest związana z grą, bardziej chodzi o czynność (ale nie bierzcie dosłownie i nie szukajcie gier z laserami)

Odnośnik do komentarza

a moze skonczycie sie chędożyć i wrócimy do zabawy? Yano, jak tak, to jesteś strażnikiem moralności, a jak ktoś na odcisk nadepnie, to nagle offtop na 2 strony...

 

Grzesiek, jako, że zaraz będziesz ciął temat z tego syfu, rozwiąż proszę sprawę raz i definitywnie: wpisz w pierwszego posta ilość czasu, po której w nieaktywnym temacie można zadać nowy quiz bez czekania na zwycięzcę poprzedniego quizu, bo dziewczyny za tydzień znów się będą ciągnęły za warkocze...

Odnośnik do komentarza

odpowiedzi nie strzelam, bo mnie tym zabiłeś... nic do łba nie przychodzi...

 

ostatnio w ogóle mam problemy z ogarnięciem się z tymi quizami... za rzadko zaglądam a jak już...

 

jeśli już wymagasz, to podaję, ale nie jestem pewien czy już to wyszło:

Frogger - bo gość jest frogerowaty :P

Odnośnik do komentarza

MGS4 ? Skojarzyło mi się z rzyganiem Snake'a.

 

@Pepe

Jak dojdziemy do jakiegoś sensownego rozwiązania z tym czekaniem to uzupełnie zasady w pierwszym poście.

 

Co do aktualnej sytuacji, to temat w tym momencie stałby już ponad 17h, trochę sporo. Zgadzam się z Yano, że jeżeli dana osoba wie, że powiedzmy w ciągu kilku najbliższych godzin nie zada nic (bo np nie wjdzie na forum) to warto żeby dopisała, że jakby co to oddaje. To samo teksty "zadam później/jutro", więc lepiej oddać od razu.

Pytanie tylko, na ile ustalić ten okres czekania ? Wydaje mi się, że w większości przypadków 12h było by optymalne (góra 24h).

Odnośnik do komentarza

Przecież nikt nie broni 48 h. Caly czas mowimy ze warto zmniejszyc ten czas :D

to co miales na myśli w tym zdaniu bo już nie ogarniam:p

"24 godziny to i tak za malo, co wg mnie jest bez sensu, bo musi byc 48 gidzin."

24 godziny to i tak za mało bo powinieneś czekać 48 godzin. Dla mnie to jest bez sensu.- lepiej? :P

Dlatego zmieńmy do tych 12 gdy ktoś napisze, że zada i 3 gdy ktoś w ogóle nie pojawi się :)

Odnośnik do komentarza

odwrotnie - gdy widzi że wygrał i pisze że napisze za ruski rok to powinien oddać odrazu a nie świadomie blokować

inna sprawa gdy ktoś nie wie że wygrał bo np wyszedłz domu i wraca wieczorem, to wtedy można poczkeac żeby miał szanse zobaczyć , ale tez oczywiscie nie 2 dni

 

 

 

GOW3 też nie - nie chodzi o oświetlenie ani o rzyganie - to co on robi ma swoją ogólna nazwe, i on właśnie w tym celu wykonuje tą czynność (nie chodzi o techniczne poboczne drobiazgi że to sei swieci albo jaki ma kolor ani nic z tch rzeczy)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...