Skocz do zawartości

Alone in the Dark: Inferno


xylaz

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Mam problem z Alon in the dark jestem w chapter6 czesc 3 i walcze z bosem w jadacym pociagu. Tylko ze ku..a nie da sie go zabic!!! Przejrzalem cale You Tube Robie dokladnie to samo i jajco. NIEDA SIE! Wszystkie fora i cale google przetrzepalem i NIC. Gierke jak dla mnie dobra i CHCE JA UKONCZYC. OSTATNIA NADZIEJA DLA MNIE TO WY GRACZE:) bo ja nic nie wymysle juz...

 

 

Walisz w niego combo pistolet + coś łatwopalnego, a kiedy zacznie się zbytnio zbliżać przebiegasz do następnego wagonu. Tak ja to pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmm... a dokładni leży w wagonach sporo butelek wiec rzucaj i strzelaj kiedy beda blisko stwora i siup do następnego wagonu i tak pare razy w ostatnim wagonie na dachu przestrzel kratke wentylacyjna i wskocz do wagonu i poraz ostatni rzuć w potwora powodując wybuch i po krzyku ... :) ostatni przechodziłem tę gre 3 razy bo niektóre trofiki nie chciały wpaść ale juz zaliczone wsjo. Jakby co pomogę coś jeszcze :)

Odnośnik do komentarza

Hmmm... a dokładni leży w wagonach sporo butelek wiec rzucaj i strzelaj kiedy beda blisko stwora i siup do następnego wagonu i tak pare razy w ostatnim wagonie na dachu przestrzel kratke wentylacyjna i wskocz do wagonu i poraz ostatni rzuć w potwora powodując wybuch i po krzyku ... :) ostatni przechodziłem tę gre 3 razy bo niektóre trofiki nie chciały wpaść ale juz zaliczone wsjo. Jakby co pomogę coś jeszcze :)

SUKCES:) DZIEKOWKA ZA PORADY. Robilem to caly czas, tylko ze przez ta kratke nie wchodzilem do ostatniego wagonu i widocznie tej jednej butelki mi brakowalo:))) platynka coraz blizej:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...