Skocz do zawartości

Alone in the Dark: Inferno


xylaz

Rekomendowane odpowiedzi

aloneinthedark200801220qu2.jpg

Dziwne że nie ma takiego tematu, może zniknął ze starości... ale gierka ma wyjść już w tym roku!

Nareszcie survival horror godny uwagi, filmy wzbudziły we mnie duże zainteresowanie:

filmy na ign lub filmy na gametrailers

Sztywne bieganie przed siebie i strzelanie w końcu przejdzie do lamusa...

a co można zobaczyć na filmach? np. ciekawe motywy z kombinowaniem z przedmiotami w kieszeni, dziurawienie, podpalanie, rzucanie, przyklejanie (samo oglądanie kieszeni też daje rade)... płynne wywijanie przedmiotami i bronią, ładne efekty świateł i cieni, dobrą fizyke...

jestem dobrej myśli, nie wiem jak bedzie z klimatem, ale technicznie zapowiada się interesująco.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Ja jestem pod wrażeniem. Juz od dawna nie gralem w survival horror, przy ktorym trzeba by bylo pogłowkowac. Byc moze sie to zmieni za sprawą Alone in the Dark 4... Poza tym to niezly cios w kierunku seri RE, ktora powolutku staje sie shooter'em TPP. AitD stawia na klasyczną "ciemność", i elemnenty logiczne- i w to mi graj! Czekam z niecierpliwością na tą gre. Kiedy premiera? :P

 

Jedna rzecz mi sie nie podoba- strzelanie tylko w trybie FPP. Wygląda to sztywno! A jesli juz ma byc, to che widziec plynne przejscie z tryby TPP na FPP, a nie blyskawicznie pojawiajacą sie reke z gnatem. :/

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

To prawda ,szkoda że kolejna już gra na ps3 w porównaniu do innych platform zostaje przełożona z premierą o kilka miesięcy .Miejmy jednak nadzieje że na jesieni nie dostaniemy kichy, bo szkoda by było żeby tak znakomicie zapowiadająca sie gra została schrzaniona.

Odnośnik do komentarza

PS3 Version of Alone in the dark by the end of this year

http://www.gametrailers.com/player/34361.html

 

After all these videos of the game – all of them were 360 version only- the rumors start flying that PS3 version got canceled. Now Pill Harrison confirms the game coming on 360, PC, Wii and PS2 this June. What about PS3? He said by the end of the year.

 

 

Odnośnik do komentarza

Hmm ciekawe co to bedzie ten koniec roku bo w filmiku mowil ze TROCHE pozniej po premierze na xa i ps2..A tak wogole ta gra przyanjmniej na xa prezentuje sie na przeroznych filmikach kapitalnie..Jesl iwersja na PS3 bedzie chociaz troche ladniejsza to wybacze im te obsuwe..ale jak wiadomo pracują pewnie nad tym zeby byla chociaz identyczna:(

Odnośnik do komentarza
Hmm ciekawe co to bedzie ten koniec roku bo w filmiku mowil ze TROCHE pozniej po premierze na xa i ps2..A tak wogole ta gra przyanjmniej na xa prezentuje sie na przeroznych filmikach kapitalnie..Jesl iwersja na PS3 bedzie chociaz troche ladniejsza to wybacze im te obsuwe..ale jak wiadomo pracują pewnie nad tym zeby byla chociaz identyczna:(

Ja czytalem gdzies niedawno, ze edycja na PS3 w ramach rekompensaty za opoznienie premiery dostanie kilka nieobecnych w wersji na x360 dodatkow. Podobno liczyc mozemy takze na wykorzystanie mozliwosci naszych maszynek :lol:

 

Phil Harrison nie przestaje kochac sprzecikow Sony ;)

Odnośnik do komentarza
Hmm ciekawe co to bedzie ten koniec roku bo w filmiku mowil ze TROCHE pozniej po premierze na xa i ps2..A tak wogole ta gra przyanjmniej na xa prezentuje sie na przeroznych filmikach kapitalnie..Jesl iwersja na PS3 bedzie chociaz troche ladniejsza to wybacze im te obsuwe..ale jak wiadomo pracują pewnie nad tym zeby byla chociaz identyczna:(

A ja nie wybacze. Gra jest swietna, grywalna i naprawde pelna patentow. Ale jest taka TERAZ. Do konca roku wyjdzie kilka dobrze zapowiadajacych sie horrorow - SH:H, Siren 3, Dead Space, moze Resident Evil 5, ponadto thrillery pokroju Alan Wake czy Heavy Rain. Obawiam sie, ze wtedy swiezosc i natezenie patentow jakie przyniosl ze soba Alone moze stracic na sile.

Odnośnik do komentarza

Alone in the Dark is 15 hours long

http://www.videogaming247.com/2008/05/23/a...-15-hours-long/

 

In the Q&A session after today’s London showing of Atari’s Alone in the Dark, the game’s producer, Nour Polloni, confirmed that the game would take around 15 hours to play through if you didn’t stop to take in the scenery.

The French developer said that it would take approximately twice as long for the completists in the audience.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Oceny z forum neoGAF:

4Players.de: x360 - 68, PS2 - 67, Wii - 65

gamer.no: 3/10

Games Aktuell: 85/100

jakieś_inne_niemieckie_czasopismo (brak tytułu): 84/100

 

Wypowiedź jednego z użytkowników (który już gra): "I played the first level this morning and it was really not very good."

 

Eurogamer - 7/10

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=154462

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza

:rotfl::lol: Hahaha... Jak zobaczyłem pierwszy gameplay z tej gry byłem na 99% pewien, że wyjdzie z tego totalny crap. Dziwiło mnie tylko czemu wszyscy tak się tym jarali... naprawdę nie widzialiście tych archaizmów walących z... chyba każdego aspektu tej gry?? :huh:

 

W sumie trochę szkoda, bo Alone in the Dark: The New Nightmare był IMO bardzo dobrą grą (przeszedłem jeszcze na PSX'ie).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dokładnie, poprawili praktycznie wszystkie elementy za które wersja na X360 została zjechana. Widać czasem opóźnienie się opłaca :) bo wraca we mnie wiara w ten tytuł ... kto wie może jednak to bedzie dobry szpil...swojego czasu (zanim okazało sie że spartolili) ta gra była u mnie na liście must have'ów więc... Oczywiście poczekam na reckę w PE dla pewności ale znowu się napaliłem na ten tytuł :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...