March 18, 200818 yr Blackowa napier.dalanka ze Szwecji. Piewsze płyty świetne, kiedyś się jarałem, teraz jakoś mnie nudzi. Ale warto sprawdzić, dla tych którzy nie znają. http://rapidshare.com/files/38581135/Marduk_-_Fuck_Me_Jesus_1991_Demo_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/38578967/Marduk_-_Here_s_No_Peace_1991_EP_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/38592124/Marduk_-_Dark_Endless_1992_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/38593638/Marduk_-_Those_Of_The_Unlight_1993_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/38611691/Marduk_-_Opus_Nocturne_1994_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/39559936/_1996__Heaven_Shall_Burn...When_We_Are_Gathered_by_oheplacivertgiyerdi.rar http://rapidshare.com/files/38611692/Marduk_-_Glorification__EP_1996_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/38659465/Marduk_-_Curse_Of_The_Undead__Live_In_Rotterdam_1997_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/38944243/Marduk_-_Live_In_Germania_1997_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/38954196/Marduk_-_Nightwing_1998_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/38965734/Marduk_-_Day_Of_Darkness__Live_In_Italy_1998_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/23181943/Marduk_-__Panzer_Division_Marduk__1999__by_oheplacivertgiyerdi.rar http://rapidshare.com/files/38988595/Marduk_-_Infernal_Eternal_CD_I_2000_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/38985829/Marduk_-_Infernal_Eternal_CD_II_2000_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/38973746/Marduk_-_Live_at_Waldrock_2000_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/38617987/Marduk_-_Obedience__EP_2000_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/39349610/Marduk_-_La_Grande_Danse_Macabre_2001_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/38617988/Marduk_-_Slay_The_Nazarene__Single_2002_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/39161637/Marduk_-_Blackcrowned_Disc_I_2002_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/39167508/Marduk_-_Blackcrowned_Disc_II_2002_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/38617986/Marduk_-_Hearse__Single_2003_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/39368539/Marduk_-_World_Funeral_2003_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/39500383/Marduk_-_Plague_Angel_2004_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/39034776/Marduk_-_Deathmarch__EP_2004_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/39414427/Marduk_-_Warschau_2005_ByDCLXVI.rar http://rapidshare.com/files/39509219/Marduk_-_Rom_5.12_2007_ByDCLXVI.rar Passwords : www.metal-street.com jak widać dyskografia spora... Edited March 18, 200818 yr by Guest
March 18, 200818 yr No zdziwił się że plyte nazwali Warszawa noooo (btw. Joy Division także mają płyte Warsaw)
March 18, 200818 yr All i want, all i need is to see my enemies bleed se uzupełnie bo mam 6 z czego 4 ostro słuchane PDM najlepsza jak na te co znam
March 18, 200818 yr Oprócz PDM, która jest najlepsza najbardziej podobały mi się Fuck Me Jesus i Heaven Shall Burn When We Are Gathered. Duzo agresji w utworach, melodyjki też są, wyebane teksty nazi-satanistyczne, dawało rade jak miałem kilkanaście lat. Znudziło się, bo jest kupa takich bandów, może nie tak znanych, tak doświadczonych, ale grających podobnie. Burzum, Mayhem i Darkthrone'owi nawet do jaj nie sięga, ale sieka dobra. A Rom 5-12 to pomyłka. Edited March 18, 200818 yr by Guest
March 19, 200818 yr Właśnie to PDM ssie nieco w porównaniu do pozostałych, co nie zmienia faktu, że i tak reprezentuje bardzo wysoki poziom w stosunku do wypocin innych blackowych kapel. Najlepsze overall są Nightwing i Plague Angel, jednak najlepszy mój kawałek znajduje się na Those Of The Unlight ( ). Azrael z La Grande Danse Macabre też się mocno wybija. Marduk dysponował zawsze zaje.bistymi wokalistami, naprawdę, na tle innych zespołów tego typu, wyjątkowo przyjemnie słucha się ich wrzasków, zresztą, wystarczy kliknąć na to, co zapodałem; wiadomo, że nie wszyscy to przełkną, ale jak na black jest mistrzowsko, jedynie Abbath z Immortal może podskoczyć, ale on skrzeczy całkiem odmiennie. Rom 5:12 jest bardzo dobre. Edited March 19, 200818 yr by Royal
March 19, 200818 yr W sensie ,że zespół nazi-black metal i płyta Warsachau. Zresztą nie ważne o co mi chodzi.
March 20, 200818 yr W sensie ,że zespół nazi-black metal i płyta Warsachau. Zresztą nie ważne o co mi chodzi. NAZI BLACK METAL? Marduk? ROTFL
March 20, 200818 yr W sumie można tak napisać, głowne drą morde o satanizmie i wojnie, co z nazizmem ostro sie łaczy w ich wydaniu... Edited March 20, 200818 yr by Guest
March 20, 200818 yr oj dzieciaczki, posiedźcie trochę w scenie zanim zaczniecie pleść takie bzdury ;] nazi black metal, a raczej NSBM to kapele takie jak Graveland, Nokturnal Mortum itd. marduk może i nadziera o nazizmie ale raczej w kwestii nazizmu jako zła itd, a nie zachęca do mordowania żydków i gloryfikowania adolfa.
March 20, 200818 yr Tematyka wojenno-satanistyczna, nazizm musiał się znaleźć. NSBM nie padł tutaj z żadnej klawiatury.
March 20, 200818 yr Tematyka wojenno-satanistyczna, nazizm musiał się znaleźć. NSBM nie padł tutaj z żadnej klawiatury. tematyka owszem, ale to nie jest Nazi Black Metal, to zupelnie inna bajka.
March 30, 200818 yr Ów band jakos mnie nigdy nie mógł przykuc dluzej, w zasadzie do dzis dzien slucham sporadycznie "La Grande Danse Macabre" Jakas slaba ta napierdalanka, nie ma takiego przekazu jak np. Massemord, albo Infernal War .
March 30, 200818 yr W sensie ,że zespół nazi-black metal i płyta Warsachau. Zresztą nie ważne o co mi chodzi. NAZI BLACK METAL? Marduk? ROTFL wikipedia ch.uj :nerd:
June 24, 20196 yr Nie jestem zbytnio fanem Marduka z czasów Legiona, nie przepadam za jego wokalem, ale ten utwór dał mi do zrozumienia jak bardzo przejadł mi się frenetycznie odbębniony, shreddowany black-metal. Wykastrowany ze swojej melodyjności sprawia, że utwory zaczynają być do siebie podobne i na dłuższą sprawę męczące. Ten utwór pięknie rozwija się w całej swojej długości, zmienia się rytm, instrumenty na pierwszym planie. No nie wiem co się spyerdoliło ostatnio, no nie wiem (Viktoria mocne 6/10, niestety).
June 24, 20196 yr Ale przy Blonde Beast daje się tańczyć Sprawdź nowy Darkthrone, surowizna i melodia na wzorowym poziome.
October 14, 20223 yr Marduka lubię i szanuję bardzo. Victoria kręci do dzisiaj tak jak i nowy Funeral Mist. Na płytę czekam tak bardzo jak i na trasę.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.