Skocz do zawartości

Końcówka pada przewodowego


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam inny probelem z padem, nie bede zakladal specjalnie nowego tematu wiec sie podepne tutaj ;)

Ostatnio w padzie bezprzewodowym mam autopilota na owal w Forzie czyli gdy nie dotykam analoga to pad zachowuje sie tak jakbym go lekko odchylal w lewo, macie jakis pomysl jak to naprawic ? Gwarancji na pada juz raczej nei mam bo posiadam go juz ponad 2 lata, paragonu tez nie posiadam.

Odnośnik do komentarza

Zwyczajnie zepsuty i go nie naprawisz.

"mam autopilota na owal w Forzie"-a tego nie rozumiem.

Ja gram na krzyżaku więc ustawiam szalone (wysokie) wartości w opcjach zaawansowanych dla gałki i wtedy mi nie skręca. Ty sobie popróbuj różne ustawienia (bodajże X w opcjach, a tam takie rzeczy jak deadzone itd., powyżej 40% raczej nie, ja mam 80% ale gałki nie używam)

Odnośnik do komentarza
Zwyczajnie zepsuty i go nie naprawisz.

"mam autopilota na owal w Forzie"-a tego nie rozumiem.

Ja gram na krzyżaku więc ustawiam szalone (wysokie) wartości w opcjach zaawansowanych dla gałki i wtedy mi nie skręca. Ty sobie popróbuj różne ustawienia (bodajże X w opcjach, a tam takie rzeczy jak deadzone itd., powyżej 40% raczej nie, ja mam 80% ale gałki nie używam)

 

 

Z tym owalem to chodzi o to, ze na takim torze w forzie moge teraz wcisnac gaz i nie dostykac analoga, bo samochod sam skreca.

No nic, trudno, chyba trzeba bedzie kupic nowego, a narazie bede gral na przewodowym.

Edytowane przez Matrox
Odnośnik do komentarza

Dostaniesz bez problemu nowego pada i to nie jeden raz :P Ja po zgłoszeniu awarii mojego pada od elite dostałem taką samą nówkę po 14 dniach :) w tej materii MS nie ma sobie równych i jest najbardziej uczciwą firmą jaką znam, oczywiście pytaniem jest czy my też tacy będziemy i nie dojdzie do nadużyć....

Odnośnik do komentarza
Dostaniesz bez problemu nowego pada i to nie jeden raz :P Ja po zgłoszeniu awarii mojego pada od elite dostałem taką samą nówkę po 14 dniach :) w tej materii MS nie ma sobie równych i jest najbardziej uczciwą firmą jaką znam, oczywiście pytaniem jest czy my też tacy będziemy i nie dojdzie do nadużyć....

 

Wiem, ze tak bylo jeszcze jakis czas temu, wysylali nowego nawet bez wysylanie do nich tego zepsutego. W tej chwili nie pytaja przypadkiem o paragon i inne pi.erdoly, minely juz 2 lata od premiery wiec nie wszyscy maja gwarancje?

Odnośnik do komentarza
Dostaniesz bez problemu nowego pada i to nie jeden raz :P Ja po zgłoszeniu awarii mojego pada od elite dostałem taką samą nówkę po 14 dniach :) w tej materii MS nie ma sobie równych i jest najbardziej uczciwą firmą jaką znam, oczywiście pytaniem jest czy my też tacy będziemy i nie dojdzie do nadużyć....

 

Wiem, ze tak bylo jeszcze jakis czas temu, wysylali nowego nawet bez wysylanie do nich tego zepsutego. W tej chwili nie pytaja przypadkiem o paragon i inne pi.erdoly, minely juz 2 lata od premiery wiec nie wszyscy maja gwarancje?

 

 

Nie :whistling: Ja dostałem nawet pad od elity :/ a pani mówiła ze są tez do wersji moongoose :D

Odnośnik do komentarza
Ostatnio w padzie bezprzewodowym mam autopilota na owal w Forzie czyli gdy nie dotykam analoga to pad zachowuje sie tak jakbym go lekko odchylal w lewo, macie jakis pomysl jak to naprawic ? Gwarancji na pada juz raczej nei mam bo posiadam go juz ponad 2 lata, paragonu tez nie posiadam.

hm tez tak raz mialem i go naprawilem. poprostu lezal jakis czas odwrocony(przyciskami do ziemi) i tez mi pozniej sam skrecal. co zrobilem? polozylem go odwroconego z galka ustawioną odwrotnie do strony w ktora skrecal. po kilku godzinach sam sie "wyprostowal" :)

Odnośnik do komentarza
Pożyczyłem kumplowi pada i zgubił mi końcówkę USB do pada przewodowego. Szukałem na allegro ale nikt takowej nie sprzedaje. Co w takim układzie mogę zrobić? Czy jest jakaś opcja, czy pada mogę już sobie do d...y wsadzić?!

 

Chyba szukasz czegoś takiego

http://www.robson.pl/index.php?p=16&id=3458

 

 

To jest dokładnie to czego szukałem. Dzwoniłem do M$, ale nikt nie odbierał i w końcu kazali zostawić wiadomość z numerem telefonu i nazwiskiem (co też zrobiłem) narazie cisza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...