Skocz do zawartości

Army of Two


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Mam 2 pytania. Dostane achievementa za przejscie gry z Al, jeśli przed ostatnią misje zrobilem z kolega w co-op?? Mogę się do niej wrocic, przejsc z konsolą i dostane achieva??

Drugie pytanie: Czy mogę z kolega przejsc na profesionalu wszystkie misje, i dzięki temu dostać achievementa za profesional i za to ze przeszedlem w co-op całą gre ? Przypomnialo mi sie cos. Zniszczenie objektów z 7, i 8 misji, i zabicie Daltona w mniej niż 40 sec dopiero sie odblokuje, jak kupimy dodatek, tak?

Edytowane przez Gryzli
Odnośnik do komentarza
1. wydaje mi sie ze nie, ale sprawdzic mozesz - ja robilem COOPa odpoczatu z druga osoba

2. Profesional odblokowuje sie za przejscie na normalu :)

3. ten dodatek jest za free - tylko jesli twoj GT jest na USA a gre masz PAL to nie bedzie on dzialal, musisz pograc go z konta na Europe

Dzieki signap, a mam jeszcze pytanko. Jeśli ściągne ten dodatek, to wtedy bede mogl zdobywac dalsze achievementy, tak?? Jeśli np chodzi mi o zabicie Daltona w 40 sec, to bedzie trzeba ostatnia misję przejsc całą od nowa, tak

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dodatku nie mam i chyba raczej nie zainwestuję (nawet nie pamiętam co tam dawali)

 

Czyli chętne są osoby (w nawiasie GT)

JA (Kroolik 78)

angej (pmaleck)

czesio83 (czesio83)

wi666 (KICIA DMI)

 

tak? Potwierdźcie postem i ustalimy termin

ja mam wolne od 20.XII do 4.I (ale wiadomo, święta, dom, żonka więc nie spodziewajcie się mnie 24h/7d)

Najlepiej mi pasuje wieczorami po 20-21 lub wtedy, gdy ja mam wolne, a żonka do roboty idzie czyli

od 8.00 do 16.00 i wieczorem - 22.XII (poniedizałek), 29-30.XII

w resztę dni jak pisałem w godzinach podobranockowych

Odnośnik do komentarza

Kroolik widzę, że ty jesteś bardzo chętny i wykazujesz inicjatywę ;) Tylko jak napisałem w swoim poście potrzebne 2 osoby, bo ja już gram z Octane PL i chcemy tego miliarda przyboostowac do końca tygodnia - godzina obojętna czyli jak dla mnie wystarczy się umówic. Jak 2 osoby z was się zdecydują to możemy zacząc już dziś od 22. Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanko odnośnie Achivów

 

Alright, Who Wants Some?

Kill 250 enemies total using SMGs

-który karabin to SMG?

 

Spray and Pray

Kill 250 enemies total using Machine Guns.

-który karabin to Machine Guns?

 

Running Man

Kill 75 enemies while in the stealth mode of Overkill.

-jaki to ma być stealth mode z ręki, główki ,z nogi czy jeszcze jakiś inny?

 

Starting a Riot

Kill 50 enemies total in Co-op Riot Shield.

-czy to da sie zrobić z botem?

 

I promise to kill you last

Kill Dalton in less than 40 seconds

-czy komuś to się udało?

 

Arnold Braunschweiger

Destroy 300 destructible objects in Mission 7,8

-o jakich obiektach mowa?

 

;)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...