Skocz do zawartości

Gracze - muzycy


Rekomendowane odpowiedzi

Stworzyłem nowe coś do posłuchania. Wszystko jest dostępne w formacie FLAC oraz na serwisie Youtube.

 

Sometime, Somewhere - album na Rapidshare

 

Sometime, Somewhere - Youtube

 

1. Machination (Pain Version)

2. Saw

3. Maze Of Chains (Cry Version)

4. Judgement

5. The Fear

6. Alone In The Dark (Yamijima Island Mix)

7. Journey To The East

8. Journey To The East ©

9. Siren (Alternative Version)

10. Mansion

11. Riddle

12. Level 1 (Overdrive Version)

13. Hunt the Hunters (Dark Version)

14. Somewhere You Don't Belong

15. Hideo (Extended Version)

 

W niedalekiej przyszłości dodam jeszcze jedną kompozycję. Trwają ostatnie szlify.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kamil, jeśli pozwolisz bo tak wyniuchałem na Tubie. Jaki jest sens wypuszczania produkcji w zaledwie, nieco ponad miesięcznym odstępie czasu od wydania poprzedniej ?

 

"Poziom nadal starszy, nie ma postępu, autor nadal tkwi gdzieś w tej mrocznej dziurze do której wpadł dawno temu i nie wie jak się z niej wydostać. Teoretycznie, jakby się przyłożyć to i w lepiance da się zbudować odpowiedni klimat. ;]"

 

Wybacz ale mimo szczerych chęci, nadal jestem na nie. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

Wolę teraz dzielić się wszystkim jak najszybciej, bo później są problemy z segregacją materiału. A stylu nie zmienię, bo taki mi odpowiada, taki tylko widzę. Jest tak zapewne, gdyż ja muzykę to widzę i czuję, a nie gram. Muzyka nigdy nie była dla mnie tylko muzyką. Gdyby tak było traciłbym czas i energię twórczą umysłu. Zapewne tym się różnimy w tworzeniu muzyki.

Edytowane przez beavisbathol
Odnośnik do komentarza

Każdy ma swoje spojrzenie, wiadomo. Bez zbędnego dorabiania ideologii, piję do te go, co byś warsztat dopracował bo po raz trzeci lub czwarty serwujesz nam dokładnie to samo. Warstwa melodyczna jak i w ogólnym miks. No i nadal gorąco zachęcam do eksperymentu z samplem pralki. :D

Odnośnik do komentarza

Powiem, że pracuję nad kolejnym materiałem. Będzie to połączenie muzyki brudnej z abstrakcyjną. Co do podobieństw w albumach to stwierdzę, że są podobne ale w sumie inne. Każdy album to inna historia, nne podejście i impresja akustyczna. Podobnie jest z muzyką w SH. Niby to samo, ale inne. Warte to odnotowania.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...

Minęło trochę czasu od ostatniej kompozycji, a tutaj nowa przyjechała. I to zupełnie inna. No nie całkiem. Ale zmianę można zauważyć (chyba raczej usłyszeć) momentalnie. Zdecydowanie mniej schizy, a więcej życia. Alchemika i jego rozszerzenie możecie zgrać we FLACU z Rapidshare lub posłuchać na moim kanale Youtube. Wszelkie opinie i komentarze mile widziane.

 

alchemist.png

 

Alchemist:

 

1. Sunrise

2. Collide

3. Epic Battle

4. Sadness of My House 2

5. Empty Inside 2

6. The Lair

7. The Evil Inside You

8. The Evil Inside Me

9. Hideo (Afterllife Version)

10. Life

11. Take A Break

12. Duel

13. Kain and Abel

14. A Choice for All

 

Alchemist we FLACU

Alchemist na Youtube

 

 

alchemistep.png

 

Alchemist EP:

 

1. Club Heaven

2. Club Heaven 2

3. Club Heaven 3

4. Abel's Choice

5. Kain's Choice

 

Alchemist EP we FLACU

Alchemist EP na Youtube

 

 

Na zakończenie dodam, że pracuję nad własną wersją muzyki do Flower, Sun and Rain na DS. Taka fanowska inicjatywa.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...

Minęło trochę czasu od ostatniego wpisu. Wspominałem o fanowskim soundtracku do Flower, Sun and Rain na DS. Możecie go odsłuchać tutaj. Całość zdecydowanie różni się od oryginału, a na pewno od mojego stylu. Niektóre kawałki (Diner, Kusabi) mają takie specyficzne ciepło w sobie, że aż ciężko mi uwierzyć, że to moja robota.

 

 

Z okazji ukazania się Silent Hill: Shattered Memories skomponowałem kolejnego boxa. O prostej nazwie Memories. Jest to bardzo specyficzny kawałek. Każdy odbiera go na swój sposób. Zupełnie jak obrazy surrealistyczne. Całość znajdziecie jak zwykle na Tubie.

 

 

Niedawno wypuściłem również The Hunt 2. Taki sequel do This is a Manhunt. Na dokładkę można jeszcze spróbować Forgotten. Nazwałem go tak, bo już zgubiłem się w najbardziej adekwatnym tytule. Autentycznie już go nie pamiętam. W sumie to było ich około dwudziestu. Wśród "zapomnianych" kawałków jeden specjalnie utkwi wam w pamięci.

 

 

A teraz najciekawsze. Spróbowałem zupełnie jeszcze nie tykanego stylu przeze mnie. Coś w stylu MGS, Rainbow Six. A całą kompozycję nazwałem Virtual Mission. Wiadomo dlaczego vide MGS3. Potem poszły remixy. No nie całkiem. Raczej inne wersje. Żeby było jeszcze lepiej to powstała druga część. Czekam chętnie na opinie i komentarze tu lub na Tubie.

 

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
  • 10 miesięcy później...

Złożyłem kilka moich pomysłów w mały, prywatny albumik. Nie wiedziałem za bardzo gdzie to wrzucić, ale ze względu na to, że sądzę, iż spora część z tego spokojnie mogłaby być growo-filmowym tematem, zatem umieszam tutaj. Zresztą nieważne... Zapraszam:

 

http://www.jamendo.com/pl/album/100105

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.